środa, 30 grudnia 2015

30.12.2015 r., hala Mikołajki, relacja "live" z VIII kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Dziękujemy za uwagę, za to że byliście z nami w 2015 roku. Wesołej, szampańskiej i udanej imprezy sylwestrowej oraz szczęśliwego Nowego Roku 2016!!!!!
Do zaczytania już w najbliższa sobotę. Wyjątkowo ruszamy po godzinie 16.00 z kolejną relacją "live" w sobotę 2 stycznia 2016 roku :-)
- 29 min - Gooool! 6:1 - Ostatnią bramkę w tym roku zdobywa Kamil Zawalich. Kłobuk Mikołajki pokonuje Czempionów 6:1!
- 28 min - Gooool! 5:1 - udana kontra Kłobuka i Łukasz Gawliński umieszcza piłkę w siatce.
- 27 min - Gooool! 4:1 - Zduńczyk. Losy tego arcyciekawego meczu są już przesądzone.
Jedziemy z II połową meczu. Ostatniego w tym roku meczu w rozgrywkach "Mikołajki Jarguz Cup".
Koniec I połowy.
- 11 min - Gooool! 3:1 - Kamil Zawalich
- 8 min - Gooool! 2:1 - Zduńczyk i Kłobuk prowadzi
- 4 min - Goooool! 1:1 - Kamil Zawalich precyzyjnym strzałem doprowadza do wyrównania.
- 2 min - Gooooool! 0:1 - Czempiony otwierają wynik meczu. Autor bramki: Jarguz!
Mecz nr 7: Kłobuk Mikołajki - Czempiony
Koniec meczu! Huragan Wojnowo "zmiótł" z parkietu ambitne Luźne Woźnice 15:1.
- 28 min - Goool! Huragan "podkręca" wynik. Nie zdążyliśmy kichnąć i jest już 14:1.
- 25 min - Goool! 9:1 - hala ozywiła się, bo Luźne Woźnice zdobywają bramkę - Miłek.
- 21 min - Goool! Huragan "nadciągnął" 9:0.
Jedziemy z II polową meczu :-)
Koniec I połowy. Huragan bez problemów prowadzi 5:0.
- 5 min - Gooool! 0:2 - Kuba Wachowski
- 4min - Goool! 0:1 - Kowalczyk i Huragan prowadzi.
Mecz nr 6: Luźne Woźnice - Huragan Wojnowo
Koniec meczu! MKTZ wygrywa z Czarno-Czarni Śmietki 4:1.
- 24 min - Gooool! 4:1! - Fantastyczny drybling i strzał w wykonaniu Harasimowicza!
- 18 min - Gooool! 3:1! - jest bramka dla Cz-Cz - Stępień.
- 16 min - Goool! 3:0 dla MKTZ po bramce Kuzyka.
Ruszamy z II połową
- 11 min - Gooool! 2:0 po bramce Walendziewicza!
- 3 min - Gooool! 1:0 - Harasimowicz i MKTZ prowadzi.
Mecz nr 5: MKTZ - Czarno-Czarni Śmietki
Koniec meczu. Wiadro Team pokonuje ostatecznie Drużynę A 5:2.
- 27 min - Goool! 4:1 - jest pierwsze trafienie dla Drużyny A - niezawodny Piendyk.
- 24 min - Gooool! 4:0 - piękne uderzenie w samo okienko Joki.
- Goool! 3:0 - Butyłow autorem bramki.
- Rozpoczęła się II połowa meczu.
- 10 min - Wiadro Team prowadzi 2:0.
Mecz nr 4: Drużyna A - Wiadro Team
Koniec meczu! RKS Bambus Lajceps pokonuje drużynę Królowie życia 3:1. Co na to Popek? ;-)
- 26 min - Gooool! 3:1 po bramce Krzysztofa Syliarasa.
- 19 min - Goooool! Adrian Styliaras zdobywa drugą bramkę i RKS Bambus Lajceps prowadzi 2:1.
II połowa meczu.
Koniec I połowy. Mecz bardzo wyrównany. Po pierwszych 15. minutach wynik 1:1.
Mecz nr 3: Królowie życia - RKS Bambus Lajceps
Koniec meczu! Hotel Robert's Port pokonuje Śmietki Team 16:0!
- 24 min - 13:0. Na pocieszenie dla fanów drużyny Śmietki team, bramkarz tej drużyny broni rzut karny!
- 15 min - koniec I połowy. 10:0
-11 min - za wiele nie ma co pisać o tym meczu. Faworyt jest tylko jeden i wszyscy zastanawiają się ile bramek piłkarze Hotelu Robert's Port zdobędą w tym meczu. Mega-sensacją będzie, gdy rywalom uda się zdobyć bramkę. Na razie jest 9:0
Mecz nr 2: Hotel Robert's Port - Śmietki Team
Koniec meczu! Ostatecznie MKS Ruciane Nida pokonuje Pogoń Ryn 5:4.
- 28 min - Goool! MKS Ruciane Nida, chociaż dzisiaj gra w skromnym składzie (bez zmienników) prowadzi 5:3.
- Aktualnie trwa II połowa dzisiejszego meczu i jak na razie mamy remis 3:3.
Mecz nr 1: MKS Ruciane Nida - Pogoń Ryn
Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z ostatniej w tym roku kolejki spotkań rozgrywek "Mikołajki Jarguz Cup".