piątek, 11 grudnia 2015

11.12.2015 r., hala Mikołajki, relacja "live" z meczów V kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup".

Koniec meczu! Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem :-)
- 29 min - Gooool! Autorem ósmej bramki jest Witkowski. 8:1
- 26 min - Goool! Siódmą bramkę dla MKTZ zdobywa bardzo aktywny w tym meczu Gałązka - 7:1.
- 25 min - Goooool! Harasimowicz - 6:1.
- 18 min - Gooool! Jest pierwsza bramka dla Śmietki Team. Po "samobóju" Ochal sie zrehabilitował i tym razem do bramki rywala trafił. 5:1.
-17 min - Gooool! Walendziewicz - 5:0.
- 16 min - Gooool! Ponichtera i MKTZ prowadzi 4:0.
Druga połowa meczu!
- 14 min - Goooool! Markowe podanie Gałązki do Leszka Witkowskiego, ten dopełnia formalności i MKTZ prowadzi 3:0! Koniec I połowy.
- 8 min - Goooool! Piękny rajd Harasimowicza, zakończony strzałem, który wykończył niefortunnie... Ochal i MKTZ prowadzi 2:0.
- 2 min - Goooool! Walendziewicz otwiera wynik meczu i MKTZ prowadzi 1:0.
Ostatni dzisiejszy mecz. Przypominamy, spotkanie Hotel Robert's Port -Czempioni zostało przełożone.
Mecz nr 6: MKTZ - Śmietki Team
Koniec meczu! Wiadro Team pokonuje MKS Ruciane Nida 3:2!
- 17 min - Goooool! Kossakowski daje prowadzenie dla Wiadro Team. 2:3
II połowa meczu. 2:2
Koniec I połowy!
- 8 min - Gooool! Tym razem szybka odpowiedź Wiadro Team. Butyłow doprowadza do remisu. 2:2!
- 8min - Gooool! Bieleninik ponownie autorem bramki i MKS Ruciane Nida prowadzi 2:1.
- 6min - Gooool! Szybka odpowiedź piłkarzy MKS Ruciane Nida. Bramkę zdobywa Bieleninik. 1:1.
- 5 min - Gooool! Czerniawski zdobywa pierwsza bramkę w tym meczu i Wiadro Team prowadzi 1:0.
Mecz nr 5: MKS Ruciane Nida - Wiadro Team
- Koniec meczu. Czarno-Czarni pokonują Pogoń Ryn 5:4!
- 28 min - Gooool! Jędrzejewski zmniejsza rozmiary porażki Pogoni. 4:5.
- 26 min - Goooool! Stepień wyrasta w tym meczu na kata Pogoni, zdobywa kolejną bramkę i jego drużyna prowadzi 5:3!
- 24 min - Goooool! Czarno-Czarni obejmują prowadzenie po bramce Stępnia! 3:4
- 21 min - Gooool! Ladziński pokonuje bramkarza Pogoni i mamy remis! 3:3!
II połowa meczu.
Koniec I połowy.
- 11 min -Goool! Pogoń odzyskuje prowadzenie. Zacharewicz lobem z bliskiej odległości pokonuje bramkarza Czarno-Czarnych. 3:2.
- 10 min - Gooool! ponownie bomba w wykonaniu Stępnia i jest 2:2!
- 8 min - Gooool! Pięknym strzałem, po którym piłka wpada do siatki, popisuje się Stępień i jest 2:1.
- 7 min - Gooool! 2:0 dla Pogoni Ryn. Autorem bramki Jędrzejewski.
- 2 min - Gooool! Łydziński trafia do siatki i Pogoń Ryn prowadzi 1:0.
Mecz nr 4: Pogoń Ryn - Czarno-Czarni Śmietki
Koniec meczu! Po niezwykle wyrównanym i zaciętym meczu Królowie życia pokonali Huragan Wojnowo 2:1.
Druga połowa meczu
- 15 min - Gooool! Przedłużony karny ponownie na bramkę zamienia Kacper Serowik. 2:1 prowadzą Królowie życia. Koniec I połowy.
- 12 min - Gooool! Przedłużony karny (za piąty faul Huraganu) na bramkę zamienia Kacper Serowik. 1:1.
- 8 min - Gooool! Marcin Kręciewski otwiera wynik meczu i Huragan prowadzi 1:0.
Mecz nr 3: Królowie życia - Huragan Wojnowo
Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem Kłobuka Mikołąjki 12:2. Bramki: Suchodolski 4, Ł. Gawliński 3, Ogonowski 3, Kamil Zawalich 2 - Radziszewski, Długozima.
Mecz nr 2: Kłobuk Mikołajki - Luźne Woźnice
Mecz nie odbył sie z powodu nie stawienia się zespołu "Drużyna A" na mecz. RKS Bambus Lajceps otrzymał walkowera za to spotkanie 3:0.