29.12.2015 r. - hala Mikołajki, relacja "live" z VII kolejka "Mikołajki Jarguz Cup"

Dziękujemy za uwagę i do zaczytania już jutro od godziny 17,00. VIII kolejka spotkań już jutro. Zapraszamy :-)
Drużyna MKS Ruciane Nida nie stawiła się na mecz. Hotel Robert's Port
"zgarnia" 3 punkty walkowerem za ten mecz.
Mecz nr 7: Hotel Robert's Port - MKS Ruciane Nida
Koniec meczu! Kłobuk Mikołajki pokonuje MKTZ 7:1!
- 21 min - Goool! 5:1 dla Kłobuka, po bramce Kamila Zawalicha.
- 19 min - Goool! Suchan Kłobuk prowadzi 4:1.
II połowameczu
-Koniec I połowy meczu
- 14 min -  niesamowity mecz. Na razie Kłobuk prowadzi 3:1.
Mecz nr 6: MKTZ - Kłobuk Mikołajki
Koniec meczu! Wiadro Team pokonuje Śmietki Team 10:3.
- 17 min - Gooool! 1:4 - na odpowiedź Wiadro Team nie musieliśmy czekać. Butyłow autorem bramki.
- 17 min - Gooool! 1:3 - Krzysztof Murawski autorem pierwszej bramki dla Śmietki Team
II połowa meczu.
Po pierwszej połowie Wiadro Team prowadzi 3:0.
Mecz nr 5: Śmietki Team - Wiadro Team
Koniec meczu! RKS Bambus Lajceps wygrywa z Czarno-Czarni Śmietki 6:1.
- 29 min - RKS Bambus Lajceps prowadzi 6:1 i równym krokiem zmierza po trzy punkty.
II połowa meczu!
Koniec I połowy meczu.
- 12 min - Gooool! 3:1 - jest pierwsza bramka dla Czarno-Czarni, jej autorem Grabowski.
- 7 min - Goool! 3:0 - ponownie Januszkiewicz
- 6 min - Gooool! 2:0 dla RKS Bambus Laceps po bramkach Adriana Styliarasa i Januszkiewicza.
Mecz nr 4: RKS Bambus Lajceps - Czarno-Czarni Śmietki
- Koniec meczu! Huragan Wojnowo wygrywa z Pogonią Ryn 7:2
- 29 min - II połowa meczu i Huragan gra bardzo skutecznie, prowadzi już 7:2 z Pogonią Ryn!
- 20 min - Goool! 2:4 - Marcin  Kręciewski.
- 19 min - Gooool! 2:3 - ależ odpowiedź Huraganu! Mrcin Kręciewski autorem trzeciej bramki.
- 18 min - Gooool! 2:2 - po bramce samobójczej Pawła Kręciewskiego.
Druga połowa meczu.
- 15 min - Gooool! 1:2 - Kuba Wachowski strzela bramkę "do szatni" i Huragan obejmuje prowadzenie do przerwy.
- 8 min - Goool! 1:1 - Paweł Kręciewski doprowadza wo wyrównania.
- 4 min - Goooool! 1:0 - Zacharewicz i Pogoń prowadzi.
Mecz nr 3: Pogoń Ryn - Huragan Wojnowo
- 30 min - Gooool! 8:4 - Lubelski. Koniec meczu!
- 28 min -  Gooool! 7:4 - Kordek
- 27 min - Goooool! 6:4 - Drużyna "A" nie rezygnuje - Bielski.
- 26 min - Gooool! - 6:3 - Czempioni odskakują na trzy bramki. Autorem gola Jabłoński.
- 24min - Goooool! - 5:3 po bramce Piendyka.
- 21 min Czempioni prowadzą z Drużyną "A" 5:2.
Po pierwszej połowie Czempioni prowadzą 3:1.
- 10min - - 2:1 - Czempioni znowu na prowadzeniu po bramce tym razem Fafińskiego.
- 8 min - Gooool! 1:1 - bramkę zdobywa Bielski!
- 5 min - Goooool! 1:0 dla Czempionów po bramce Niksy.
Mecz nr 2: Czempiony - Drużyna "A"
Mecz nie odbył się. Drużyna Lużne Woźnice nie zebrała składu na dzisiejszy mecz. Walkower 3:0 dla ekipy "Królowie życia".
Mecz nr 1:Luźne Woźnice - Królowie życia
Witamy po świętach. Aby zgubić świąteczne kalorie dzisiaj gramy VII kolejkę spotkań rozgrywek "Mikołajki Jarguz Cup". Zapraszamy do śledzenia relacji "live" z dzisiejszej kolejki spotkań.