sobota, 12 grudnia 2015

12.12.2015r., Hala Mikołajki, Relacja "Live" z V Ogólnopolskiego Mikołajkowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2001 i młodsi

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy jutro od godziny 9.00 do śledzenia relacji "live" z drugiego dnia turnieju. Podsumowanie I dnia turnieju dzisiaj wieczorem na stronie:
Koniec meczu! SKS Szczytno pokonał Stomil II Olsztyn 2:0 (bramki: Cąkała, Sachajczuk). Piłkarze ze Szczytna zagrają jutro o miejsca 1-8, z kolei ich rywale ze Stomilu II o miejsca 9-12.
19 min - Gooool! SKS Szczytno prowadzi 2:0 ze Stomilem II Olsztyn.
Rozpoczęła się II połowa meczu!
Koniec I połowy.
- 12 min - Goooool! jest pierwsza bramka w tym meczu! SKS Szczytno - Stomil II Olsztyn 1:0.
Mecz nr 12: grupa D: SKS Szczytno - Stomil II Olsztyn
Koniec meczu! MOSP Białystok II pokonuje Piast Białystok 8:0. Bramki: Sakowicz 3, Guziejko 2, Twarowski, Kalinowski, (?)
- 28 min - Gool! 8:0 dla MOPS Białystok II.
- 20 min - Gooool! piata bramka dla MOSP Białystok II. 5:0.
- 19 min - trwa druga połowa meczu. MOSP Białystok II prowadzi już 4:0 z Piastem Białystok
- 8 min - MOSP Białystok II prowadzi 1:0 z Piastem Białystok
Mecz nr 11: grupa C: Piast Białystok - MOSP Białystok II
Koniec meczu! MOSP Białystok I wysoko pokonuje Stomil II Olsztyn 11:0. Bramki: Kułak 4, Kwiatkowski 3, Rogowski 2, Kalinowski, Słowik.
- 24 min - Goool! Druga połowa meczu. MOSP Białystok I prowadzi ze Stomilem II Olsztyn 10:0.
- 9 min - Gooool! MOSP Białystok I - Stomil II Olsztyn 5:0
- 7 min - Goool! Typowy mecz do jednej bramki. 4:0.
 - 2 min - Goool! Szybkie dwie bramki na początku meczu strzelone przez zawodników MOSP Białystok I i jest 2:0
Mecz nr 10: grupa D: Stomil II Olsztyn - MOSP Białystok I
koniec meczu! MOSP Białystok II - Stomil Olsztyn I 7:0. Bramki: Twarowski 4, Matwiejuk, Guziejko, samobójcza
Trwa aktualnie druga połowa meczu (17 min). MOSP Białystok II prowadzi wysoko ze Stomilem I Olsztyn 7:0.
Mecz nr 9: grupa C: Stomil I Olsztyn - MOSP Białystok II
- 30 min - Gooool! MOSP Białystok zdobywa w ostatniej sekundzie bramkę i wygrywa mecz 5:3 z SKS Szczytno! Bramki: MOSP Kosikowski 2, Słowik, Kalinowski Dudziński - SKS: Krzewski 2, Głowacki.
- 29 min - Gooool! MOSP Białystok I prowadzi 4:3!
- 18 min - Goool! SKS Szczytno doprowadza do remisu! 2:2!
II połowa meczu!
koniec I połowy!
- 12 min - Goool! MOSP Białystok I wychodzi na prowadzenie! 1:2
- 11 min - Goool! MOSP Białystok wyrównuje! 1:1
- 8 min - Gooool! SKS Szczytno obejmuje prowadzenie w tym meczu! 1:0.
Mecz nr 8: grupa D: SKS Szczytno - MOSP Białystok I
Koniec meczu! Piast Białystok pokonuje Stomil I Olsztyn 3:1. Bramki: Misarski 2, Żamojda - Szulc
- 27 min - Goool! Piast strzela trzecią bramkę! Piast - Stomil I 3:1.
- 17 min - Goool! Piast Białystok obejmuje prowadzenie. 2:1
II połowa meczu
Koniec I połowy. Remis 1:1.
- 9 min - Aktualnie wynik remisowy 1:1.
Mecz nr 7: grupa C: Piast Białystok - Stomil I Olsztyn
Po krótkiej oficjalnej ceremonii otwarcia, do rywalizacji przystępują drużyny z grup C i D.
W jutrzejszym finale A (miejsca 1-8) z grupy A zagrają Mamry Giżycko, Hetman I Baranowo, z grupy B Fala Warpuny, Lwy Korsze. Z kolei w finale B (miejsca 9-12): Hetman II Baranowo oraz Zryw Kętrzyn.
Koniec meczu! Fala Warpuny pokonuje Lwy Korsze 4:3. Bramki: Fala: Bartosiewicz 2, Trembowski, Lewandowski - Kuczyński, Synowczyk, Siwek
- 28 min - Gooool! Fala odzyskuje prowadzenie! Fala - Lwy 4:3.
- 26 min - Gooool! Niesamowita pogoń piłkarzy z Korsz. Fala - Lwy 3:3!
- 22 min - Gooool! Lwy ruszyły do odrabiania strat. W ciągu jednej minuty piłkarze z Korsz zdobywają dwie bramki! Fala - Lwy 3:2.
Druga połowa meczu.
W meczu o pierwsze miejsce w grupie B po pierwszej połowie Fala Warpuny prowadzi ze Zrywem Kętrzyn 3:0
Mecz nr 6: grupa B: Fala Warpuny - Lwy Korsze
Koniec meczu! Mamry Giżycko wygrywają ze Zrywem Kętrzyn 5:2. Bramki: Mamry: Rożenko 3, Dawid Dowgiałło, Szymon Dowgiałło - Chudziński 2
- 27 min - Gooool! Obie drużyny powiększyły swój dorobek bramkowy w tym meczu. mamry - Zryw 5:2.
- 23 min - Goool! Obie drużyny zdobyły solidarnie po bramce. Mamry - Zryw 4:1
- 16 min - Gooool! Mamry Giżycko - Zryw Kętrzyn 3:0
Rozpoczeła się II połowa meczu
- 9 min - Mamry Giżycko prowadzi ze Zrywem Kętrzyn 2:0.
Mecz nr 5: grupa A:Mamry Giżycko - Zryw Kętrzyn
Koniec meczu! Lwy Korsze w pierwszym meczu pokazały "pazur" i nie dały szans drużynie Hetmana II Baranowo, wygrywając 12:2. Bramki: Lwy: Synowczyk 5, Raiński 3, Kuczyński 2, Siwek, samobójcza -   Hetman II: Protasiuk 2
- 23 min - Goool! Lwy Korsze - Hetman II 11:2
- 21 min - Goool! Lwy Korsze - Hetman II 10:2
- 20 min - Gooool! obie drużyny strzeliły po kolejnej bramce. Lwy Korsze - Hetman II Baranowo 9:2
II połowa meczu.
Koniec I Połowy.
- 14 min - Gooool! Lwy Korsze zdecydowanie dominują na boisku i prowadzą już 8:1.
- 8 min - Gooool! Lwy Korsze - Hetman II 3:1.
-6 min - Lwy Korsze prowadzą z Hetmanem II Baranowo 2:1.
Mecz nr 4: grupa B: Hetman II Baranowo - Lwy Korsze
Koniec meczu! Porywający mecz, z którego zwycięsko wyszła drużyna Hetmana I Baranowo, wygrywając ostatecznie to spotkanie 7:2. Bramki: Dziczek 2, Gwiazda 2, Pudło, Owedyk, Maciej Jarguz - Pawłowski, Chudziński.
- 16 min - Gooool!  Hetman I idzie za ciosem i prowadzi już 4:0.
Po pierwszej połowie Hetman I Baranowo prowadzi ze Zrywem Kętrzyn 3:0
Mecz nr 3: grupa A: Hetman I Baranowo - Zryw Kętrzyn
Koniec meczu! W drugiej połowie piłkarze Fali "rozklepali" Hetmana II Baranowo, pokonując ich 7:1 (2:0). Bramki: Trembowski 5, Pawłuczuk 2 - Protasiuk
- 19 min - Gooool! Trzecia bramka dla Fali. 3:1.
- 17 min - Gooool! Hetman II zdobywa bramkę kontaktową! 2:1.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
Po pierwszej połowie Fala Warpuny prowadzi 2:0 z Hetmanem II Baranowo.
Mecz nr 2: grupa B: Fala Warpuny - Hetman II Baranowo
Koniec meczu! GKS Mamry Giżycko pokonuje Hetmana I Baranowo 2:1. bramki: Augustajtys, Dawid Dowgiałło - Maciej Jarguz
Dobiega końca pierwszy mecz turnieju. Na 3 minuty przed końcem Mamry prowadzą z Hetmanem I Baranowo 2:1.
Mecz nr 1 - grupa A Hetman I Baranowo - GKS Mamry Giżycko
Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z V Ogólnopolskiego Mikołajkowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej rocznika 2001 i młodsi, który odbywa się dzisiaj i jutro w hali sportowej w Mikołajkach.