Sponsor serwisu

idealny trening na mase

piątek, 4 grudnia 2015

04.12.2015 r., hala sportowa Mikołajki, relacja "live" z IV kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Emocje do samego końca! Najpierw Brodowski broni rzut karny wykonywany przez zawodnika Pogoni, a chwilę później Kamil Zawalich wykorzystuje rzut karny. 3:1. Z kolei rzut karny dla Pogoni, który wykorzystuje Zacharewicz w końcówce meczu. Koniec meczu! Kłobuk pokonuje Pogoń Ryn 3:2. Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem :-)
- 22 min - Gooool! Bramka kontaktowa dla Pogoni - Rzemyk - 2:1
- 21 min - Gooool! Dwójkowa akcja Suchodolski - Gawliński i Kłobuk prowadzi 2:0
II połowa.
Po bardzo wyrównanej pierwszej połowie Kłobuk Mikołajki prowadzi 1:0 po bramce Suchodolskiego w 13 min.

Mecz nr 7: Kłobuk Mikołajki - Pogoń Ryn
Koniec meczu! Mimo ambitnej gry Luźnych Woźnic, w końcówce lepsi okazali się piłkarze Drużyny A, którzy strzelili jeszcze 4 bramki: Piendyk 2, Mroczkowski 2. 8:4.
- 21 min - Goooool! Remis, po bramce Piendyka. 4:4.
- 20 min - Gooool! Karny dla Luźnych Woźnic, po zagraniu ręką w polu karnych przez zawodnika rywali. Karnego na bramkę zamienia Radziszewski i Luźne Woźnice prowadzą 4:3!!!!!!!!!
- 18 min - Goooool! Znowu wrzawa  w hali. Luźne Woźnice wyrównują po bramce Radziszewskiego! 3:3
- 17 min - Gooool! Po wielu próbach trafia Piendyk i Drużyna "A" prowadzi 3:2.
II połowa.
- 15 min - Gooooool! Mimo bombardowania bramki Luźnych Woźnic, to zawodnik to klubu zdobywa bramkę wyrównującą!!!!! 2:2 Koniec I połowy!
- 10 min - Goooooool! Wielka wrzawa na trybunach, ponieważ Luźne Wo.źnice za sprawą Miłka zdobywają bramkę kontaktową! 2:1.
- 2 min - Gooool! szybkie dwie bramki w wykonaniu Protasiuka i Drużyna "A" prowadzi 2:0 z outsiderem
Mecz nr 6: Drużyna "A" - Luźne Woźnice
Koniec meczu! W końcówce MKS Ruciane Nida "dobiło" Królów życia, strzelając jeszcze trzy gole: Sieruta, Kewin Niecikowski, 2. 8:3
- 20 min - Goooool! W ciągu minuty MKS Ruciane Nida zdobywa dwie kolejne bramki: Kowalski, Ernest Wygnał. 5:3.
II połowa.
Koniec I połowy. W 9 minucie Zakrzewski wyrównał na 2:2, ale rywale szybko odpowiedzieli bramka autorstwa Kowalskiego. 3:2 dla MKS Ruciane Nida. Serowik doprowadza do wyrównania i jest 3:3.
- 4 min Gooool! 2:1 dla MKS Ruciane Nida. Autor bramki Hubert Wygnał. 2:1.
- 3 min - Gooool! Na odpowiedź Królów życia czekaliśmy dwie minuty. Serowik trafia i jest 1:1.
- 1 min - Gooool! Najszybciej zdobyta dzisiaj bramka, której autorem jest Sieruta. 1:0 dla MKS Ruciane Nida.

Mecz nr 5: MKS Ruaciane Nida - Królowie życia
Koniec meczu! Zwycięstwo RKS Bambus Lajceps pieczętują: A. Styliaras i Kazuba. 7:1.
-65 min - po pierwszej bardzo szybkie i wyrównanej połowie mecz siadł, a Bambus Lajceps opanował sytuację, strzelając trzy bramki: Kiśluk, Adrian Styliaras, Bagiński. 5:1.
- 18 min - Gooool! RKS Bambus wychodzi na prowadzenie. Autorem bramki ponownie Januszkiewicz. 2:1
II połowa.
Koniec I połowy.
- 13 min - Goool! Z rzutu karnego trafia Januszkiewicz. 1:1.
- 2 min - Goool! I mamy na razie sensację, Śmietki team prowadzą po bramce Butnickiego 1:0 z RKS Bambus Lajceps
Mecz nr 4: RKS Bambus Lajceps - Śmietki Team
Koniec meczu! Między 16 a 18 minutą Wiadro Team zdobywa kolejne dwie bramki: Szafran, Butylow. i jest 3:1. Mecz rozstrzygnął się jednak w ostatnich trzech minutach.Najpierw bramkarz Wiadro Team za faul w polu karnym łapie "czerwień", a chwilę później drugi zawodnik tej drużyny. Rzut karny na bramkę zamienia Jabłoński, a w 27 minucie meczu Jarguz doprowadza do remisu. Tym wynikiem kończy się ten mecz 3:3.
Druga połowa rozpoczyna się od bramki wyrównującej Szafrana. 1:1
Koniec I połowy. Mimo, że przeważającą stroną w pierwszej części są piłkarze Wiadro Team, to dzięki jednej bramce Czempioni prowadzą 1:0.
- 3 min - Goooool! Fantastyczny strzał w sam róg bramki z prawego kąta Niksy i Czempioni prowadzą 1:0.
Mecz nr 3: Czempioni - Wiadro Team
Koniec meczu! Huragan Wojnowo pokonuje Czarno_czarnych Śmietki 4:1.
- 26 min - Goool! Kowalczyk autorem czwartej bramki dla piłkarzy z Wojnowa. 4:1.
- 21 min - Gooool! Huragan prowadzi 3:1 po bramce tym razem Pawła Kręciewskiego. 3:1.
- 20 min - Goool! Ksepka po raz drugi w tym meczu pokonuje bramkarza rywali i Huragan ponownie na prowadzeniu. 2:1
- 16 min - Goooool! Ladziński i mamy remis! 1:1
Druga odsłona meczu.
- 13 min - Gooool! Bardzo wyrównany i szybki mecz. Po jednej z akcji Ksepka otwiera wynik meczu i Huragan prowadzi 1:0.

Mecz nr 2: Huragan Wojnowo - Czarno-Czarni Śmietki
Koniec meczu! Hotel Robert's Port pewnie inkasuje 3 punkty w starciu z wicemistrzem ligi MKTZ, wygrywając 10:0. Bramki: Kowalczyk 3, Sztachański 2, Bognacki, Marcinkiewicz, Kerzkowski, Kleczkowski, Kropiewnicki
- 28 min - Gooool! Rozpędzone Pendolino "Hotel Robert's Port" mknie dalej i prowadzi już 10:0.
Druga połowa meczu i w 16 minucie Kowalczyk podwyższa na 5:0.
Starcie aktualnego mistrza ligi z wicemistrzem ligi. Po pierwszych 15 minutach Hotel Robert's Port nie zwalnia tempa i 4:0 prowadzi po bramkach Bognackiego, Sztachańskiego, Marcinkiewicza i Kowalczyka.

Mecz nr 1: Hotel Robert's Port - MKTZ
Witamy serdelecznie i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z meczów IV kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup" :-)