niedziela, 13 grudnia 2015

13.12.2015r., hala Mikołajki, relacja "live" II dzień V Ogólnopolskiego Mikołajkowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej (2001 i młodsi)

Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem :-)
Podsumowanie tegorocznego turnieju niebawem na stronie:

Koniec meczu!!!!! MOSP II Białystok zwycięzcą tegorocznego turnieju w Mikołajkach, po zwycięstwie w finale z MOSP I Białystok 2:1!
- 18 min - Goooool! MOSP II prowadzi 2:1!
- 11 min - Gooooool! MOSP I strzela wyrównującą bramkę! 1:1.
II połowa finału.
- 10 min - Gooooool! MOSP II strzela bramkę do szatni. 1:0. Koniec I połowy!
Mecz nr 18: WIELKI FINAŁ: MOSP I Białystok - MOSP II Białystok
koniec meczu! SKS Szczytno szczęśliwie dowiózł zwycięstwo do końca i pokonał Piasta Białystok 1:0! Piłkarze ze Szczytna zajęli w ten sposób 3 miejsce, Piast Białystok w tym roku - czwarty.
Druga połowa meczu.
- 8 min - Goooool! SKS Szczytno otwiera wynik tego meczu! 1:0
Mecz nr 17 - o miejsca 3-4: Piast Białystok - SKS Szczytno
- 20 min - Goooool! 10 sekund przed końcem meczu Mamry zdobywają zwycięską bramkę!!! 3:2 - takim wynikiem kończy się mecz. Piąte miejsce - Mamry Giżycko, szóste - Hetman I Baranowo.
- 18 min - Gooool! Hetman I wyrównuje! 2:2!
- 11 min - Gooool! Z rzutu wolnego Mamry zdobywają drugą bramkę i prowadzą 2:1.
II połowa meczu!
- 10 min - Goooool! Mamry doprowadzają do wyrównania! 1:1! Koniec I połowy!
- 3 min - Goooool! Hetman I obejmuje prowadzenie! 1:0!
Mecz nr 16 - o miejsca 5 - 6: Hetman I Baranowo - Mamry Giżycko
Koniec meczu! MKS Lwy Korsze pokonują Falę Warpuny 3:2 i zajmują siódme miejsce w turnieju! Ósme miejsce dla Fali Warpuny!
- 20 min - Goooool! Fala Warpuny zdobywa drugą bramkę! 3:2!
- 12 min - Goool! Lwy Korsze strzelają trzecią bramkę! 3:1
Druga połowa meczu
- 9 min - Gooool! Lwy Korsze prowadzą 2:1!
- 6 min - Gooool! Lwy Korsze wyrównują! 1:1!
- 2 min - Gooool! Fala obejmuje prowadzenie 1:0.
Mecz nr 15 - o miejsca 7-8: MKS Lwy Korsze - Fala Warpuny
W ten sposób zakończyły sie mecze finału B (miejsca 9-12).
IX miejsce - Stomil I Olsztyn
X miejsce - Stomil II Olsztyn
XI miejsce - Zryw Kętrzyn
XII miejsce - Hetman II Baranowo
Koniec meczu! Ostatecznie Stomil I Olsztyn pokonuje Hetmana II Baranowo 4:1.
 14 min - Gooool! W ciągu minuty piłkarze Stomilu I odwrócili losy meczu, strzelając dwie kolejne bramki. 3:1 dla Stomilu I Olsztyn.
- 13 min - Gooool! Stomil I strzela wyrównującą bramkę! 1:1!
II połowa meczu.
Koniec I połowy.
- 8 min - Goooool! Hetman II Baranowo obejmuje prowadzenie w meczu ze Stomilem II Olsztyn. 1:0
Mecz nr 14 FINAŁ B: Hetman II Baranowo - Stomil I Olsztyn
koniec meczu! Zryw Kętrzyn remisuje ze Stomilem II Olsztyn 1:1
16 min - Goooool! 1:1
Druga połowa meczu!
koniec I połowy!
- 3 min - Gooool! Zryw Kętrzyn prowadzi 1:0!
Mecz nr 13 FINAŁ B: Zryw Kętrzyn - Stomil II Olsztyn
Koniec meczu! MOSP II Białystok pokonuje SKS Szczytno 3:2 i w finale zmierzy sie z MOSP I Białystok. SKS Szczytno zagra w meczu o 3-4 miejsce z Piastem Białystok
- 19 min - Gooool! SKS Szczytno zdobywa kontaktową bramkę! 3:2
- 16 min - Gooool! MOSP II prowadzi 3:1!
- 12 min - Gooool! MOSP II idzie za ciosem i strzela drugą bramkę! 2:1
- 11 min - Gooool! MOSP II wyrównuje! 1:1!
Koniec I połowy!
3 min - Gooool! SKS Szczytno obejmuje prowadzenie! 1:0!
Mecz nr 12: II PÓŁFINAŁ: MOSP II Białystok - SKS Szczytno
Hetman I Baranowo wygrywa w rzutach karnych z Falą Warpuny 9:8 i zagra o miejsca 5-6. Fala powalczy o miejsce 7-8!
Koniec! mamy dogrywkę w formie rzutów karnych!
- 19 min - Gooool! Jest remis! 2:2!
- 18 min - Goool! Hetman I zdobywa kontaktową bramkę! 2:1
- 16 min - Goool! 2:0 dla Fali Warpuny!
- 14 min - Gooool! 1:0 dla Fali Warpuny
II połowa
Koniec I połowy. 0:0!
Mecz nr 11: FINAŁ A: Hetman I Baranowo - Fala Warpuny
koniec meczu! MOSP I Białystok w finale, po wygraniu półfinału z Piastem Białystok 6:1! Piast zagra o 3-4 miejsce.
- 17 min - Gooool! MOSP I o krok od finału! 5:1!
- 15 min - Gooool! ... ale jest szybka odpowiedź na utratę bramki MOSP-u I. 4:1!
- 14 min - Gooool! Jest iskierka nadziei dla Piasta, który zdobywa bramkę! 3:1!
- 13 min - Goool! MOSP I Białystok coraz bliżej finału! 3:0!
- 9 min - Gooool! Dwie bramki strzelone w ciągu minuty przez piłkarzy MOSP I Białystok i do przerwy jest 2:0.
Mecz nr 10: I PÓŁFINAŁ: MOSP I Białystok - Piast Białystok
koniec meczu! Mamry Giżycko pokonują Lwy Korsze 3:1. Mamry zagrają o miejsca 5-6, a Lwy o miejsca 7-8 w turnieju.
- 18 min - Goool! Mamry Giżycko prowadza 3:1.
- 13 min - druga połowa meczu. Mamry Giżycko prowadzą z MKS Lwy Korsze 2:1.
Mecz nr 9: FINAŁ A (MIEJSCA 5-8) Mamry Giżycko - MKS Lwy Korsze
Koniec meczu! Stomil II Olsztyn pokonuje Hetman II Baranowo 2:0.
- 13 min - Goool! Stomil II prowadzi 2:0
Po pierwszej połowie Stomil II Olsztyn prowadzi 1:0.
Mecz nr 8, FINAŁ B: UKS Hetman II Baranowo - OKS Stomil II Olsztyn
Koniec meczu! Stomil I Olsztyn wygrywa ze Zrywem Kętrzyn 2:1.
- 14 min - Stomil I Olsztyn prowadzi 2:1 ze Zrywem Kętrzyn
- 6 min - Gooool! Stomil I Olsztyn obejmuje prowadzenie. 1:0!
Mecz nr 7, FINAŁ B: Zryw Kętrzyn - Stomil I Olsztyn
Koniec meczu! MOSP I Białystok pokonuje Lwy Korsze 9:0 i awansuje do półfinału. Lwy zagrają o miejsca 5-8.
- 16 min - Goool! Dwie kolejne bramki MOSP I. 6:0.
Koniec I połowy
- 8 min - Gooool! Piłkarze MOSP-u I nie zwalniają tempa. 4:0.
- 7 min - Gooool! Czyżby juz w I połowie rozstrzygnęły się losy tego meczu? MOSP I prowadzi z Lwami Korsze 3:0.
- 5 min - Gooool! MOSP I ucieka rywalom. 2:0
- 4 min - Goool! MOSP I Białystok prowadzi 1:0.
Mecz nr 6, FINAŁ A: Lwy Korsze - MOSP I Białystok
Koniec meczu! SKS Szczytno pokonuje Falę Warpuny 3:1 i awansuje do półfinału. Fala zagra o miejsca 5-8.
- 17 min - Gooool! Jest pierwsza bramka dla Fali! 3:1!
- 12 min - Gooool! SKS Szczytno coraz bliżej półfinału! 3:0.
- 10 min - Gooool! SKS Szczytno po bramce z rzutu wolnego prowadzi 2:0. Koniec I połowy.
- 7 min - Gooool! Pierwsi bramkę w tym meczu zdobywają piłkarze SKS Szczytno. 1:0.
Mecz nr 5, FINAŁ A: Fala Warpuny - SKS Szczytno
Koniec meczu! MOSP II Białystok pokonuje Hetmana I Baranowo 4:0 i awansuje do półfinału. Hetman I zagra o miejsca 5-8.
- 17 min - Gooool! 4:0
- 13 min - Gooool! MOSP II prowadzi 3:0!
- Rozpoczęła się II połowa meczu.
Koniec I połowy! MOSP II  - Hetman I 2:0
- 5 min - MOSP II Białystok strzela szybko dwie bramki i prowadzi 2:0.
Mecz nr 4, FINAŁ A: Hetman I Baranowo - MOPS II Białystok
Koniec meczu! Piast Białystok pokonuje Mamry Giżycko 2:1. Piast awansuje do półfinału, a Mamry zagrają o miejsca 5-8.
- 18 min - Gooool! Ależ odpowiedź Piasta, który zdobywa drugą bramkę i odzyskuje prowadzenie w tym meczu! Piast - Mamry 2:1.
- 17 min - Goool! Piękny strzał z rzutu wolnego zawodnika z Giżycka i jest remis 1:1!
- 12 min - Gooool! Piast Białystok obejmuje prowadzenie 1:0!
Druga odsłona meczu
Po pierwszej połowie wynik bezbramkowy. Przypomnijmy, jeśli mecz zakończy się w regulaminowym czasie remisem, o tym, która drużyna awansuje dalej, rozstrzygną rzuty karne.
Mecz nr 3, FINAŁ A: GKS Mamry Giżycko - Piast Białystok
Koniec meczu! W derbowym pojedynku Stomilu Olsztyn padł remis 2:2.
Mecz nr 2, finał B: Stomil I Olsztyn - Stomil II Olsztyn
Koniec meczu! Zryw Kętrzyn - Hetman II Baranowo 6:1
- 18 min - Gooool! Losy tego meczu są przesądzone. Zryw strzela szósta bramkę i prowadzi 6:1.
-15 min - Goool! Obudzili się nareszcie piłkarze Hetmana II i strzelili pierwszą swoją bramke w tym meczu. Zryw prowadzi 5:1.
- 14 min - Zryw Kętrzyn - Hetman II Baranowo 5:0.
- 13 min - Zryw Kętrzyn ucieka rywalom, prowadzi już 4:0.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
koniec I połowy. Zryw Kętrzyn prowadzi z Hetmanem II Baranowo 3:0.
Mecz nr 1: finał B (o miejsca 9-12): Hetman II Baranowo - Zryw Kętrzyn
Witamy w niedzielę. Zapraszamy do śledzenia relacji "live" z II dnia V Ogólnopolskiego Mikołajkowego Halowego Turnieju Piłki Nożnej (rocznik 2001 i młodsi), który od wczoraj odbywa się w hali sportowej w Mikołajkach.
Drużyny finału A: Mamry Giżycko, Piast Białystok, Hetman I Baranowo, MOSP I Białystok, MOSP II Białystok, Lwy Korsze, SKS Szczytno oraz Fala Warpuny zagrają systemem pucharowym o miejsca 1-8.
 Z kolei do rywalizacji w finale B o miejsca 9-12 przystąpią: Hetman II Baranowo, Zryw Kętrzyn, Stomil I Olsztyn, Stomil II Olsztyn. Mecze finału B rozgrywane będą systemem "każdy z każdym".
Dzisiejsze mecze rozgrywane będą 2x10 minut.