piątek, 18 grudnia 2015

18.12.2015r., hala Mikołajki, relacja "live" z VI kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Koniec meczu! Kłobuk Mikołajki pokonuje w ostatnim dzisiejszym meczu RKS Bambus Laceps 1:0.
To by było na wszystko, Wesołych Świąt i do zaczytania już po świętach :-)
II połowa meczu!
Koniec i połowy! Kłobuk prowadzi 1:0.
-8 min - Goooool! Kamil Zawalich strzela bramkę i Kłobuk prowadzi 1:0.
Mecz nr 7: Kłobuk Mikołajki - RKS Bambus Lajceps
Koniec meczu!
- 26 min - Gooool! Najpierw Jędrzejewski, a po nim Zacharewicz i Pogoń wysoko prowadzi z Królami życia 6:0.
- 22 min - Goool! Tym razem Jędrzejewski i Pogoń prowadzi już 4:0.
- 18min - 3:0 i ponownie Zacharewicz.
II połowa meczu.
Koniec I połowy.
- 11 min - Goool! Zacharewicz po raz drugi pokonuje bramkarza rywali. 2:0 dla Pogoni Ryn.
- 2 min - Gooool! Jako pierwsi na prowadzenie wychodzą piłkarze Pogoni Ryn po bramce Zacharewicza. 1:0
Mecz nr 6: Królowie życia  - Pogoń Ryn
Koniec meczu! Huragan Wojnowo pokonuje MKS Ruciane Nida 3:1!
- 25 min - Gooool! Wachowski i Ksepka w krótkim odstępie czasu zdobywają po bramce i Huragan prowadzi 3:1!
- 18 min - Gooool! Po wielu próbach MKS zdobywa bramkę wyrównującą za sprawą Niecikowskiego. 1:1
Koniec I połowy!
- 11 min - Gooool! Kowalczyk autorem pierwszego gola w tym meczu i Huargan prowadzi 1:0.
Mecz nr 5: MKS Ruciane Nida - Huragan Wojnowo
Koniec meczu! Czarno-Czarni ostateczni wygrywają z Luźnymi Woźnicami 8:2.
- 23 min - Goool! 5:1 - Stępień,
- 22 min - Goool! 4:1 - Ladziński!
- 21 min - Gooool! 3:1 dla Czarno-Czarnych po bramce Stępienia.
- 10 min - Gooool! Oleksiej dwukrotnie w krótkim czasie zdobywa dwie bramki i Czarno-Czarni wychodzą na prowadzenie. 2:1.
- 6 min - Goooool! Luźne Woźnice otwierają wynik tego meczu! Długozima autorem bramki! 0:1.
- Mecz nr 4: Czarno-Czarni Śmietki - Luźne Woźnice
- Koniec meczu! Hotel Robert's Port pewnie inkasuje 3 punkty, pokonując Wiadro Team 11:0. Dwie kolejne bramki: najpierw samobój, a następnie Sztachański.
- 27 min - Gooool! Marcinkiewicz autorem dziewiątej bramki. 9:0.
- 25min - Gooool! Hotel Robert's Port prowadzi już 8:0. Kolejne trafienia zaliczyli: Kropiewnicki, Marcinkiewicz 2 i Kowalczyk. 8:0.
- II połowa meczu.
- 14 min - Goooool! Obrońcy tytułu rozpędzili się i strzelili kolejne trzy bramki autorstwa: Kowalczyk, Marcinkiewicz, Maciorowski. 4:0. Koniec I połowy.
- 6 min - Goooool! Marcinkiewicz z bliskiej odległości trafia do siatki. 1:0 dla Hotelu Robert's Port
Mecz nr 3: Hotel Robert's Port - Wiadro Team
- 30 min - Gooool! Chabowski ustala wynik mecz na 5:1. Koniec meczu!
- 29 min - Gooool! Jest honorowe trafienie dla Druzyny "A". Belski z rzutu karnego zdobywa bramkę. 4:1.
-28 min - Gooool! 4:0 dla MKTZ po bramce Witkowskiego. 4:0.
- 21 min - Goooool! Szczypiorski zdobywa trzecią bramkę dla MKTZ. 3:0
Po pierwszej połowie MKTZ prowadzi 2:0 po bramkach Kuzyka i Sławomira Gawlińskiego.
Mecz nr 2: MKTZ - Drużyna "A"
Bardzo długo męczyli się piłkarze Czempionów z ekipą Śmietki Team. Dopiero w drugiej połowie przycisnęli i "zainkasowali"  3 punkty. Czempion - Śmietki Team 5:2. Bramki: Mateusz Siurnicki 2, Kordek, Niksa, Lubelski - Murawski 2.
Mecz nr 1: Śmietki Team - Czempioni.