piątek, 27 listopada 2015

27.11.2015r., hala Mikołajki, relacja "live" z III kolejki Mikołajki Jarguz Cup

I to by było na tyle w temacie III kolejki "Mikołajki Jarguz Cup". Miłego weekendu i do następnego zaczytania :-)
Koniec meczu! W drugiej połowie Kłobuk stracił nieco animusz, co wykorzystali piłkarze Huraganu, którym udało się doprowadzić do remisu! Najpierw "Brodę" pokonał Pawła Kręciewskiego, a do remisu doprowadził Kamil Kręciewski. Mimo wielu okazji z obu stron, wynik meczu nie zmienił się. Kłobuk - Huragan 2:2.
Po pierwszej połowie, w której stroną przeważająca jest Kłobuk, który prowadzi 2:0
- 9 min - Po bramkach Kamila Zawalicha i Pieczki, Kłobuk prowadzi 2:0.
Mecz nr 7: Kłobuk Mikołajki - Huragan Wojnowo
Koniec meczu! Pogoń Ryn pokonuje Drużynę "A" 7:2. Bramki: Zacharewicz 6, Jędrzejewski - Protasiuk 2.

Koniec I połowy. Pogoń Ryn prowadzi 3:1 z Drużyną "A".
Mecz nr 6: Drużyna A - Pogoń Ryn
- Koniec tego niesamowitego widowiska, w którym szala zmieniała się co chwila. W 21 min Butyłow zdobywa bramkę i Wiadro Team obejmuje prowadzenie 4:3. Szybka odpowiedź MKTZ po bramce Harasimowicza i jest 4:4. Decydujący głos należy do weteranów mikołajskiej halówki. Najpierw Harasimowicz, później Walendziewicz i na koniec Szczypiorski i MKTZ pokonuje Wiadro Team 6:4
- 22 min - Gooool! Nieporozumienie w szeregach MKTZ i Joka doprowadza do wyrównania! 3:3!
- 20 min - Gooool! Niesamowity mecz! Szybka kontra i odpowiedź Wiadro Team po strzale z dystansu Joki. 3:2!
- 19 min - Goool! Pośpiech i MKTZ prowadzi 3:1!
Koniec I połowy. MKTZ - Wiadro Team 2:1
- 10 min -  W meczu MKTZ z Wiadro Team na razie obserwujemy wymianę ciosów. W 6 min prowadzenia dla MKTZ dał Szczypiorski, w 7 min wyrównał Joka pięknym strzałem z daleka.. W 10 min MKTZ ponownie prowadzi po bramce Walendziewicza.
Mecz nr 5: MKTZ - Wiadro Team
W drugiej części meczu bramki strzelali tylko zawodnicy Czempionów, którzy 3-krotnie pokonali bramkarza rywali. Wpływ na porażkę MKS Ruciane Nida miał zapewne fakt, że grali cały mecz bez zmienników. Czempiony - MKS Ruciane Nida 5:2. Bramki: Niksa 3, Kordek, Jabłoński - Domurat 2.
- 17 min - Gooool! 2:2 po bramce Domurata.
II połowa.
Koniec I połowy. W 12 min   Domurat wyrównuje, ale 2 minuty później Niksa ponownie daje prowadzenie Czempionom. 2:1
- 2 min - Gooool! Czempiony prowadza po bramce Jabłońskiego 1:0.
Mecz nr 4: Czempiony - MKS Ruciane Nida
W meczu drużyn z dołu tabeli trzy punkty "inkasuje ekipa Śmietki team, która pokonała Luźne Woźnice 8:4. Bramki: Ochal 3, G. Murawski 2, K. Murawski 2, Budnicki - Radziszewski 3, Kęszczyk
II połowa.
Koniec I połowy. W starciu dwóch słabszych ekip, na razie górą Śmietki Team, które prowadzą 4:1.  Bramki: Grzegorz Grabowski 2, Krzysztof Grabowski, Budnicki - Radziszewski.
Mecz nr 3: Luźne Woźnice - Śmietki Team
Koniec meczu. Hotel Robert's Port pokazał si,ę w tym meczu, jak na mistrz ligi przystało. Rywale próbowali coś groźnego zorganizować, ale "klepka" lidera w ostateczności okazała się zabójcza. Ostatecznie "Hotelarze" pokonali RKS Bambus Lajceps 7:0. Bramki: Kowalczyk 4, Maciorowski, Kerzkowski.
- 10 min - Gooool! 2:0 po bramce Kowalczyka.
- 2 min - Goooool! Kowalczyk otwiera wynik tego meczu. Hotel Robert's Port prowadzi 1:0.
Mecz nr 2: Hotel Robert's Port - RKS Bambus Lajceps
Koniec meczu! Bardzo mało brakowało, aby ambitni piłkarze Czarno-Czarni pozbawili kompletu punktów "królów". W 22 min meczu CZ-CZ doprowadzili do wyrównania, po dwóch golach Grabowskiego. Mimo, że grali w osłabieniu, mieli okazję ten mecz nawet wygrać. Jednak w 28 minucie meczu Zakrzewski zapewnił 3 punkty fanom Gangu Albanii. 4:3
II połowa
Koniec I połowy. Królowie życia prowadzą 3:1. Bramki: Serowik 2, Zakrzewski - Mariusz Grabowski. Trzeba przyznać, że Krolowie życia maja w tym meczu zdecydowanie ułatwione zadanie. Ich rywale grają w niepełnym składzie czyli bramkarz plus 3 zawodników w polu.