piątek, 13 listopada 2015

13.11.2015 r. - hala Mikołajki - relacja "live" z I kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz CVup"

Witajcie, po kilkumiesięcznej przerwie. Zapraszamy do wspólnego śledzenia relacji "live" z inauguracyjnej kolejki spotkań nowego sezonu rozgrywek "Mikołajki Jarguz Cup". W tym sezonie do rozgrywek przystąpiło aż 14 drużyn. Przed nami pierwszy mecz :-)
Mecz nr 1 - Wiadro Team - Luźne Woźnice
Po pierwszej połowie Wiadro Team wysoko prowadzi z Luźnymi Woźnicami 8:1.

Ostatecznie mecz kończy sie wynikiem 17:1 dla Wiadro Team. Bramki zdobyli: Butyłow 6, Świder 4, Czerniawski 3, Joka 2, Wujak, samobójcza (Serowik) - Kulewicz.
Mecz nr 2: Królowie życia - Drużyna A
Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny "Królowie życia" 6:2. bramki: Kacper Serowik 5, Stańko - Szarek.
Mecz nr 3: Kłobuk Mikołajki - Czarno-Czarni Śmietki
Aktualnie jest 24 min i Kłobuk prowadzi 5:0 po bramkach Suchana 2, kamila Zawalicha 2 i Suchodolskiego.
Koniec meczu! Kłobuk Mikołajki pewnie wygrywa z Czarno-Czarni Śmietki 7:0. Bramki: Kamil Zawalich 3, Suchan 2,  Suchodolski, Puszko.
 Mecz nr 4: Czempiony - RKS Bambus Lajceps
25 min meczu i RKS Bambus Lajceps prowadzi z Czempionami 4:2. Bramki: Januszkiewicz 2, Godlewski, Kowalczyk - Krystian Lubelski, Niksa.

koniec meczu! RKS Bambus Lajceps wygrywa z Czempionami 4:2!
Mecz nr 5: Śmietki Team - Huragan Wojnowo
3 min - 0:0
4 min - Gooool! Huragan prowadzi 1:0 po bramce Kuby Wachowskiego
4 min - Gooool! 2:0 dla Huraganu. Autorem bramki ponownie Kuba Wachowski.
Koniec I połowy. huragan prowadzi 4:0. Kolejne dwie bramki zdobyli: Ropiak oraz Paweł Kręciewski.
Druga połowa także, jak na razie, pod dyktando piłkarzy z Wojnowa, czego dowodem sa kolejne dwie bramki Kuby Wachowskiego i Kamila Kręciewskiego. 6:0
23 min - 7:0 po bramce Ksepki.
25 min - 8:0 ponownie Ksepka i Huragan prowadzi 8:0!
Mecz nr 6: MKTZ - MKS Ruciane Nida
- 3 min - Goooool! Debiutujący w rozgrywkach "Mikołajki Jarguz Cup" piłkarze MKS Ruciane Nida obejmują prowadzenie po bramce Domurata. 1:0
Koniec I połowy. MKS Ruciane Nida prowadzi 1:0 z MKTZ.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
- 19 min - Goooool! Piłkarze MKS ruciane Nida podwyższają na 2:0 po bramce Ernesta Wygnała. 2:0.
- 20 min - Goooool! MKTZ zdobywa bramkę kontaktową, po celnym strzale Kuzyka. 2:1.
- 22 min - Gooool! MKS Ruciane Nida ponownie odskakuje na dwie bramki. Trzeciego gola zdobywa Kamil Maciorowski. 3:1.
koniec meczu! MKS Ruciane Nida pokonuje MKTZ 3:1.
mecz nr 7: Hotel Robert's Port - Pogoń Ryn
- 5min - Gooool! Niefortunne zagranie Kazimierskiego z Pogoni Ryn i... Hotel Robert's Port prowadzi 1:0.
- 6 min - Goooool! obrońcy tytułu prowadzą 2:0 po bramce Kowalczyka. 2:0.
- 7 min - Goool! Bognacki autorem trzeciej bramki dla "Hotelarzy". 3:0.
- 11 min - Gooool! Hotel Robert's Port prowadzi 4:0. tym razem bramkę zdobywa Michał Maciorowski.
- 12 min - Gooool! Kanonada w wykonaniu Hotelu Robert's Port trwa w najlepsze. Kolejne dwie bramki zdobywają Maniurski i Bognacki. 6:0
- 13 min - Gooool! 7:0 po bramce Maniurskiego.
- 16 min - Gooool! 8:0 po bramce Kowalczyka.
- 18 min - Gooool! Kanonada na jedną bramkę trwa nadal. Tym razem Bognacki. 9:0
- 19 min - Gooool! 10:0 - Maniurski.
- 20 min - Gooool! Historycznego gola w debiutanckim meczu "MJC" zdobywa drużyna Pogoni Ryn. Autorem bramki Jędrzejewski. 10:1.
- 24 min - Gooool! 11:1 - Bognacki
- 28 min - Gooool! 12:1 - Kowalczyk
Koniec meczu. Obrońcy tytułu bez problemu wygrywają z Pogonią Ryn 12:1. Pierwszym liderem zostaje drużyna Wiadro Team.
Dziękujemy za uwagę i do zaczytania za tydzień :-)