piątek, 20 listopada 2015

20.11.2015 r., hala Mikołajki, relacja "live" z II kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

I to by było na tyle, jeśli chodzi o II kolejkę "MJC". Emocji nie brakowało, w kolejnych meczach zapewne będzie podobnie. Tymczasem miłego weekendu i do zaczytania już za tydzień :-)
W ostatnim dzisiejszym meczu MKS Ruciane Nida pokonało 7:1 Czarno-Czarni Śmietki. Bramki: Niecikowski 3, Wygnał, Domurat 2, Bieleninik - Grabowski.
Mecz nr 7: Ruciane Nida -  Czarno- Czarni Śmietki
Jak można było się przed meczem domyśleć, bramki praktycznie padały w każdej minucie meczu. Hotel Robert's Port zorganizował sobie koncert strzelecki, pokonując Luźne Woźnice 25:0. 13 bramek było udziałem Piotra Kowalczyka, który naturalnie "wskakuje" po tej kolejce na tron króla strzelców.
Mecz nr 6:  Hotel Robert's Port - Luźne Woźnice
- Koniec meczu! Bambus Lajceps sięga po drugie zwycięstwo, pokonując dotychczasowego lidera Wiadero Team 3:1. Bramki: Januszkiewicz, Kiśluk, Kowalczyk - Butyłow,
Koniec I połowy!
- 13 min - 2:0 dla Bambus Lajceps Team. Bramki zdobyli: Januszkiewicz, Kiśluk
Mecz nr 5: Wiadro Team - RKS Bambus Lajceps
Ależ kolejny mecz! Widać, że liga zaczęła się na dobre i nikt nie zamierza "odpuszczać". Po pierwszej połowie Kłobuk prowadził 2:0. Jednak początek drugiej części meczu należał do fanów "Gangu Albanii" ;-), którzy doprowadzili do wyrównania. Jednak Kłobuk ponownie złapał wiatr w żagle i "wyciągnął na 4:2. Odpowiedź drużyny "Królowie życia" - jedna bramka i trzy punkty dopisujemy dla Kłobuka Mikołajki. Bramki: Kamil Zawalich 3, Suchodolski - Maciej Gawliński, Serowik, Kasperek. Kłobuk Mikołajki -Królowie Życia 4:3
Mecz nr 4: Kłobuk Mikołajki - Królowie Życia
Koniec meczu! Niesamowity zwrot akcji w tym spotkaniu. mamy przy okazji małą niespodziankę. Huragan Wojnowo remisuje 3:3 z Drużyną "A". Niewątpliwie bohaterem meczu był Piendyk, który posłał trzy "bomby" do bramki rywali. Bramki: Piendyk 3 - Kuba Wachowski 2, Kowalczyk, (Drużyna "A").
- 20 min - Gooool! Huragan zdobywa kontaktową bramke po strzale Kuby Wachowskiego.
- 17 min - Gooool! "Bomba" Piendyka z wolnego i 2:0 dla Drużyny "A"
II połowa meczu!
Pierwsza połowa meczu bardzo wyrównana. Od 6 min Drużyna "A" dość nieoczekiwanie prowadzi z Huraganem 1:0. Bramkę z rzutu wolnego zdobył Piendyk
Mecz 3: Drużyna "A" - Huragan Wojnowo
Koniec meczu! Ostatecznie Czempioni zremisowali z MKTZ 3:3.  Czempioni prowadzili na początku II połowy już 3:0. Jednak skuteczna pogoń MKTZ pozwoliła doprowadzić do remisu w tym meczu. Bramki zdobyli: Niksa, Kordek 2 - Harasimowicz, Kuzyk 2.
Rozpoczeła sie II połowa meczu.
Zakończyła się I połowa tego meczu. Po pierwszych 15 minutach Czempioni prowadzą 2:0. Bramki zdobyli: Niksa, Kordek. MKTZ miał doskonałą okazje zdo zdobycia bramki, ale Harasimowicz z "karnego"trafił  w słupek.
Mecz nr 2:MKTZ - Czempioni
Koniec meczu! Pogoń Ryn - Śmietki Team 8:0
- 25 min - Gooool! Pogoń Ryn po ubiegłotygodniowej porażce, tym razem zdobędzie 3 punkty. 8:0 - Jędrzejewski.
- 23 min - Gooool! 7:0 - Jędrzejewski.
- 20 min - gooool! Pogoń Ryn prowadzi już 6:0. Dąbrowski i Konsten wpisują si,ę tym razem na listę strzelców.
- 16 min - II połowa meczu.
- 15 min - Gooool! Czwarty gol "do szatni" Pogoni Ryn. Z przedłużonego karnego bramkarza Śmietki Team pokonuje Dąbrowski. 4:0. Koniec I połowy.
- 13 min - Goooool! Zacharewicz zalicza w tym meczu klasyczny hat-trick. Po raz trzeci pokonuje bramkarza rywali. 3:0.
- 11 min - Gooool! Aktualnie Pogoń Ryn po dwóch bramkach Zacharewicza prowadzi 2:0 z Śmietki Team.
Mecz nr 1: Pogoń Ryn - Śmietki Team
Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z II kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup".