sobota, 2 stycznia 2016

02.01.2016 r., hala Mikołajki, relacja "live" z IX kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Koniec meczu! Hotel Robert's Port pokonuje Drużynę A 10:1! Dziękujemy za uwagę, i do zaczytania w najbliższy piątek, od godziny 17.00 :-) Trzymajcie się ciepło i... poręczy :-)
Mecz nr 8: Hotel Robert's Port - Drużyna "A"
Koniec meczu! Czempiony remisują z Czarno-Czarnymi Śmietki 3:3!
Niesamowite widowisko, 28 minuta i jest remis 3:3!
Mecz nr 7: Czempiony - Czarno-Czarni Śmietki
Pogoń Ryn gładko odprawił Luźne Woźnice 17:0.
Winni jesteśmy wyników z meczów, które już są za nami. MKTZ po mega-pasjonującym meczu zremisował z Królami życia 5:5
Mecz nr 5: MKTZ - Królowie życia
- 28 min - Goool! Stuprocentowa okazja dla Huraganu - niewykorzystana! w Odpowiedzi kontra RKS Bambus i 2:0. Autorem bramki ponownie Januszkiewicz! Koniec meczu!!!
- 24 min meczu. Niezwykle zacięty mecz, okazji sporo, ale jak na razie padła jedna bramka. W 3 minucie Januszkiewicz daje prowadzenie dla RKS Bambus Lajceps.
Mecz nr 4: RKS Bambus Lajceps - Huragan Wojnowo
Koniec meczu! MKS Ruciane Nida pokonuje Śmietki Team 7:2.
- 20 min - Gooool! 1:4 - Kowalski.
Ropoczęła się II połowa meczu.
- 15 min - Gooool! 1:3 - MKS ruciane Nida zdobywa trzecią bramkę. Kowalski. Koniec I połowy.
- 13 min - Gooool! 1:2 - Kontaktowa bramka dla Śmietki Team. Jej autorem Krzysztof Murawski. 1:2.
- 7 min - Gooool! 0:2 - Po dwóch bramkach Rafała Niecikowskiego MKS Rucane Nida prowadzi
Mecz nr 3: Śmietki Team - MKS Ruciane Nida
 30 min - Gooool! 5:3 - Letkowski. Koniec meczu!
- 25 min - Gooool! 5:2 - Butyłow!
- 21 min - Goool! 5:1 - Ogonowski,
- 19 min - Gooool! 4:1 - Ogonowski
II połowa meczu!
Koniec I połowy.
- 11 min - Gooool! 3:1 - Suchan
- 9 min - Gooool! Butyłow strzela bramkę kontaktową 2:1.
- 2 min - 2:0 dla Kłobuka po bramkach Kamila Zawalicha i Łukasza Gawlińskiego.
Mecz nr 2 - Kłobuk Mikołajki - Wiadro Team
30 min - Gooool! 11:2 - Marcinkiewicz. Koniec meczu!
- 29 min - Gooool! 10:2 - Bognacki
- 28 min - Gooool! 9:2 -Maniurski
- 25 min - Gooool! 8:2 - Sztachański
- 24 min - Gooool! Ups, dawno Hotel Robert's Port nie stracił w jednym meczu dwóch bramek ;-) Jabłoński autorem bramki dla Czempionów. 7:2
- 18 min - Gooool! Hotel Robert's Port nie zwalnia tempa! Najpierw Bognacki, a chwilę po nim Maciorowski. 7:1
Ruszamy z drugą połową meczu
- 15 min - Gooool! 5:1 - Maciorowski. Koniec I połowy!
- 14 min - Gooool! 4:1 - Maniurski
- 12 min - Goool! 3:1 - Maciorowski
- 10 min - Goooool! 2:1 - Niksa!
- 9 min  - Goooool! 2:0 - Marcinkiewicz!
- 8 min - Goooool! Mamy pierwszą bramkę w 2016 roku. Adam Bognacki pokonuje bramkarza Czempionów. 1:0!
Mecz nr 1: Hotel Robert's Port - Czempiony (mecz zaległy)