piątek, 15 stycznia 2016

15.01.2016 r., hala Mikołajki, Relacja "live" z XI kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem :-) Miłego weekendu :-)
- 30 min - Gooool! rzxut karny "przedłużony" dla Czempionów! Jabłoński bezbłędnie i ... 1:1!!! Koniec meczu.
- 28 min - Gooool! Kuba Wachowski zdobywa bramkę i Huragan prowadzi 1:0!
II połowa meczu
Koniec I połowy. Mimo wielu okazji, jak na razie bez bramek :-/
Mecz nr 7: Huragan Wojnowo - Czempiony
Mecz bez historii, Hotel Robert's Port nie pozostawił żadnych i gładko pokonał Czarno-Czarni Śmietki 12:0.
Mecz nr 6: Hotel Robeert's Port - Czarno-Czarni Śmietki
Koniec meczu! Po mega-pasjonującym meczu Pogoń Ryn pokonuje MKTZ 3:1!
- 28 min - Gooool! 3:1 - bardzo szybka odpowiedź Pogoni Ryn - Zacharewicz!
- 27 min - Gooool! 2:1 - Walendziewicz!
- 20 min - Gooool! 2:0 dla Pogoni Ryn po bramce Zacharewicza!
Rozpoczęła się II połowa meczu
Koniec I połowy.
- 2 min - Gooool! Pogoń Ryn prowadzi 1:0 po bramce Zacharewicza.
Mecz nr 5: MKTZ - Pogoń Ryn
Koniec meczu! RKS Bambus Lajceps pokonuje 18:1 Luźne Woźnice
- 21 min - Goool! Tak jak przypuszczaliśmy, mecz do jednej bramki. RKS Bambus Lajceps prowadzi 11:0.
Mecz nr 4: RKS Bambus Lajceps - Luźne Woźnice
- 30 min - Gooool! I jeszcze po bramce na koniec dla każdej drużyny. Koniec meczu. MKS Ruciane Nida pokonuje Drużynę A 13:5. Na koniec Niecikowski i Mateusz Jaworski zdobywają po bramce
- 29 min - Gooool! Coś drgnęło i u Drużyny A. 12:4 - Mroczkowski
-26 min - Gooool! Od dobrych kilku minut zrobił się mecz do jednej bramki. 12:3 - kolejne dwie bramki: Domurat, Sieruta.
- 25 min - Gooool! 10:3 - Domurat.
- 24 min - Goooool! Jest już 9:3 dla MKS Ruciane Nida. Kolejne trzy bramki są autorstwa Domurat 2, Sieruta.
- 17 min - Gooool! 6:3 - Bieleninik.
- 16 min - Gooool! 5:3 dla MKS Ruciane Nida po bramce Niecikowskiego
Rozpoczęła się II połowa meczu.
- 14 min - Gooool! Jest już tylko 4:3 dla MKS Ruciane Nida! Bramki Mroczkowskiego i Piendyka.
- 12 min - Gooool! 4:1 po bramce Bieleninika.
- 10 min - Gooool! Dwi kolejne bramki Domurata i MKS Ruciane Nida prowadzi 3:1!
- 3 min - Gooool! Ależ odpowiedź Drużyny "A". 1:1 dzięki trafieniu Protasiuka.
- 2 min - Gooool! Rzut karny za faul bramkarza Drużyny "A" w polu karnym. Domurat bezbłędnie wykonuje karny i MKS Ruciane Nida prowadzi 1:0.
Mecz nr 3: Drużyna "A" - MKS Ruciane Nida
- 29 min - Goool! Zrezygnowani piłkarze drużyny Królowie życia tracą ósmą bramkę. Autor: Czerniacki. 8:0. Koniec meczu!
- 28 min - Goool! 6:0 i 7:0 - adwie bramki po kolei Kosakowski i Szafran
- 26 min - Gooool! 5:0. Najpierw Serowik nie wykorzystuje "przedłużonego" karnego, a chwilę potem akcja Wiadro Team kończy się piątą bramką. Autor - Szafran
- 25 min - Gooool! 4:0 dla Wiadro team - Świder.
- 21 min - Gooool! 3:0 dla Wiadro Team po bramce Czarnieckiego
- Rozpoczęła się II połowa meczu.
- 12 min - Gooool! 2:0 dla Wiadro Team po bramce Czarnieckiego.
- 10 min - Goool! Wiadro Team obejmuje prowadzenie po bramce Kossakowskiego. 0:1
Mecz nr 2: Królowie życia - Wiadro Team
Koniec meczu! Ostatecznie Kłobuk po słabym meczu wygrywa z Śmietki Team 6:0. Bramki: Izdebski 2, Ogonowski 3, Kamil Zawalich
- 19 min - Gooool! Wśród wielu zmarnowanych sytuacji przez Kłobuk, jedną udało się wykorzystać :-) 3:0 - Ogonowski.
Jesteśmy po pierwszej połowie, który szczerze mówiąc, nie porywa. Kłobuk jest stroną przeważającą, ale marnuje wiele okazji. Na razie 2:0 dla Kłobuka po dwóch trafieniach Izdebskiego.
Mecz nr 1: Kłobuk Mikołajki - Śmietki Team
Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z XI kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup".