piątek, 29 stycznia 2016

29.01.2016 r., hala Mikołajki, Relacja "live" z XIII kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

I to by było na tyle. W ten sposób dobrnęliśmy do końca rundy zasadniczej w rozgrywkach "Mikołajki Jarguz Cup". Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem :-)

Koniec meczu! Kłobuk Mikołajki pokonuje MKS Ruciane Nida 6:4!
- 26 min - Gooool! Kamil Zawalich pieknym strzałem zdobywa szóstą bramkę dla Kłobuka. 6:4.
- 24 min - Gooool! Z rzutu karnego czwartą bramkę dla MKS-u Ruciane Nida zdobywa Domurat. 5:4.
- 22 min - Gooool! 5:3 dla Kłobuka po bramce Gawlińskiego.
- 21 min - Gooool! I Kłobuk wychodzi na prowadzenie po bramce Ogonowskiego. 4:3
- 20 min - Gooool! Jest remis 3:3 po bramce Izdebskiego!
- 17 min - Goool! Kłobuk wziął się ostro do odrabiania strat. Najpierw Kamil Zawalich, a chwilę po nim Łukasz Gawliński i MKS Ruciane Nida prowadzi już tylko 3:2!
II połowa meczu!
Koniec I połowy!
- 10 min - Gooool! Rafał Niecikowski bezpośrednio z rzutu wolnego i MKS Ruciane Nida prowadzi 3:0!
- 3 min - Gooool! MKS Ruciane Nida prowadzi 2:0 po bramce Bieleninika.
- 1 min - Gooool! Ależ początek MKS Ruciane Nida. Rafał Niecikowski zdobywa pierwszą bramkę i Ruciane Nida prowadzi 1:0.
Mecz nr 7: Kłobuk Mikołajki - MKS Ruciane Nida
koniec meczu! Hotel Robert's Port pokonuje Huragan Wojnowo 5:3.
- 24 min - Gooool! W meczu Hotel Robert's Port - Marcin Kręciewski 5:3 ;-)
- 21 min - Gooool! Atomowe uderzenie Kerzkowskiego i 5:2!
- 17 min - Gooool! 4:2 dla Hotelu Robert's Port po bramce Kowalczyka.
- 16 min - Gooool! Lider prowadzi już tylko jedną bramką! Marcin Kręciewski ponownie strzela bramkę dla Huraganu! 3:2!
II połowa meczu.
- 14 min - Gooool! Huragan zdobywa pierwszą bramkę w tym meczu, a konkretnie Marcin Kręciewski. 3:1. Koniec I połowy.
- 12 min - Gooool! Lider prowadzi już 3:0. Dwie kolejne bramki zdobyli Kropiewnicki i Bognacki.
- 4 min - Goool! Hotel obejmuje prowadzenie po bramce Maciorowskiego.
Mecz nr 6: Hotel Robert's Port - Huragan Wojnowo
Koniec meczu!
- 25 min - Gooool! Bramka Gawlińskiego i Królowie życia prowadzą 2:1.
- 16 min - Gooool! 1:1 po bramce Ałaja.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
Po pierwszej połowie Królowie życia prowadzą 1:0 po bramce Serowika.
Mecz nr 5: Śmietki Team - Królowie Życia.
Koniec meczu! Ostatecznie Czempiony pokonały Luźne Woźnice 13:0.
- 15 min - Goool! 5:0 - Czempiony gładko prowadzą. Kolejne dwie bramki zdobyli: Niksa i Lubelski. Koniec I połowy.
- 6 min - Goool! 3:0 dla Czempionów: Niksa, Jarguz, Jabłoński.
Mecz nr 4: Czempiony - Luźne Woźnice
- Koniec meczu! RKS Bambus Lajceps pokonał MKTZ 5:0.
- 28 min - Gooool! 5:0 - Januszkiewicz.
- 17 min - Gooool! 4:0 - Kaszuba.
II połowa meczu
Koniec I połowy.
- 12 min - Gooool! 3:0 po bramce Kaszuby.
- 5 min - Gooool! 2:0 dla RKS Bambus Lajceps, po bramkach Januszkiewicza i Adriana Styliarasa.
Mecz nr 3: MKTZ - RKS Bambus Lajceps
- 30 min - Gooool! 7:2 Pogoń Ryn pokonuje Wiadro Team. Siódma bramkę zdobywa Styczyński. Koniec meczu.
- 26 min - Gooool! 6:2! Pogoń raczej tego meczu nie przegra i zapewni sobie grę w play offach o miejsca 1-7. szóstą bramkę zdobywa Dąbrowski.
- 22 min - Gooool! Ależ odpowiedź Pogoni Ryn. Dwie bramki Pogoni: Styczyński,Zacharewicz. 5:2 dla Pogoni.
- 17 min - Gooool! Jest bramka kontaktowa! Świder. 3:2
- 14 min - Gooool! 3:1 - ponownie Zacharewicz. Koniec I połowy!
- 4 min - Gooool! 2:1 - Joka i 2:1!
- 2 min - Gooool! Styczyński i Pogoń prowadzi 2:0.
- 1 min - Gooool! Pogoń Ryn prowadzi po bramce Zacharewicza!
Mecz nr 2: Wiadro Team - Pogoń Ryn
Koniec meczu. Drużyna "A" pokonuje Czarno-Czarni Śmietki 5:2.
- 27 min - Gooool! Teraz skuteczniej zaczęli grać piłkarze Czarno-Czarni, którzy zdobywają drugą bramkę. Szkoda, że tak późno. Oleksiej autorem bramki. 5:2.
- 19 min - Goooool! Jak na razie w tym meczu mamy rekordową liczbę bramek... samobójczych. Już są trzy. Tym razem bramką samobójczą Drużyna "A" wspomogła Czarno-Czarni Śmietki. 5:1.
- 17min - Gooool! Drużyna "A" zdobywa piątą bramkę. Jej autorem Mateusz Jaworski. 5:0.
- Rozpoczęła się II połowa meczu.
Koniec I połowy. Drużyna "A" prowadzi już 4:0. Kolejne dwie bramki: Piendyk oraz druga w tym meczu bramka... samobójcza
- 5 min - Gooool! 2:0 dla Drużyny "A" po bramkach Piendyka i samobójczej.
Mecz nr 1: Drużyna "A"  - Czarno-Czarni Śmietki

Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z XIII (ostatniej kolejki rundy zasadniczej) kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup".
Dzisiaj poznamy ostateczne rozstrzygnięcia, kto zagra w play off o miejsca 1 - 7 i miejsca 8-14.