piątek, 5 lutego 2016

05.02.2016 r., hala Mikołajki, Relacja "live" z I kolejki II rundy "Mikołajki Jarguz Cup"

Dziękujemy z uwagę i do zaczytania następnym razem, a konkretnie (wyjątkowo) jutro. Zapraszamy od 15.00. Miłego wieczoru.
- 29 min - Gooool! 7:2 - Rzemyk. Koniec meczu. Na początek wysoka wygrana Kłobuka Mikołajki, który po pierwszej kolejce zostanie liderem.
- 29 min - Goooool! 7:1 po bramce ponownie Serowika.
- 28 min - Gooool! 6:1 po bramce Serowika.
- 23 min - Gooool! Łukasz Gawliński zdobywa piątą bramkę i Kłobuk prowadzi 5:1.
- 19min - Goooool! Kłobuk prowadzi już 4:1 po bramce Serowika.
Druga połowa meczu.
Koniec I połowy.
- 9 min - Gooool! Solowa akcja Kamila Zawlicha zakończona bramką. Kłobuk prowadzi 3:1.
- 6 min - Gooool! Piękna,dwójkowa akcja Kamil Zawalich - Serowik i ten ostatni po raz drugi pokonuje bramkarza Pogoni. Kłobuk prowadzi 2:1
- 4 min - Gooool! Błąd w obronie Pogoni wykorzystuje Serowik (były gracz "Królowie życia"). 1:1.
- 1 min - Gooool! 1:0 dla Pogoni Ryn po bramce Joki, ex-zawodnika Wiadro Team.
Mecz nr 6: Pogoń Ryn - Kłobuk Mikołajki
- 29 min - Gooool! 4:2 - na pocieszenie Jabłoński trafia. 4:2. Koniec meczu!
- 28 min - Gooool! 4:1 - Adrian Styliaras.
- 23 min - Gooool! 3:1 dla RKS Bambus po bramce Kowalczyka.
II połowa.
- 13 min - Goooool! Czempiony rewanżują się za samobója rywali i trafiają do własnej bramki, a konkretnie Jabłoński. 2:1 dla RKS.
- 10 min - Gooool! 1:1 po bramce Kaszuby!
- 8 min - Goooool! Czempiony obejmują prowadzenie po bramce samobójczej Januszkiewicza.
Mecz nr 5: RKS Bambus Lajceps - Czempiony
Koniec meczu! Huragan Wojnowo wygrywa z MKS Ruciane Nida 3:2!
- 28 min - Goooool! MKS Ruciane Nida zdobywa drugą bramkę za sprawą Domurata! 3:2!
- 21 min - Goooool! Huragan prowadzi 3:1. Tym razem bramkę zdobył Marcin Kręciewski.
- 18 min - Goooool! Huragan wychodzi na prowadzenie po bramce Ksepki. 2:1!
II połowa.
- 13 min - Goooool! Huragan wyrównuje po bramce Ksepki. 1:1. Koniec I połowy.
- 8 min - Gooool! MKS Ruciane Nida obejmuje prowadzenie 1:0  po bramce Bieleninika.
Mecz nr 4: Huragan Wojnowo - MKS Ruciane Nida
- 30 min - Gooooooool! Marcel Budnicki zdobywa wyrównującą bramkę dla Śmietki Team. Mecz kończy się remisem 2:2!
- 21 min - Gooool! 2:1. Śmietki Team zdobywają kontaktową bramkę. jej autorem Kulewicz.
- 16 min - Gooool! 2:0 dla Drużyna "A". Autorem bramki Stańko.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
Koniec I połowy. Po pierwszych 15-tu minutach Drużyna "A" prowadzi 1:0 po bramce Bielskiego.
Mecz nr 3: Drużyna "A" - Śmietki Team
Koniec meczu! Czarno-Czarni Śmietki od wysooookiego zwycięstwa zaczynają drugą rundę, pokonując Wiadro Team 14:1.
- 18 min  - Gooool!  Kanonada trwa. 10:0. Kolejne bramki zdobyli: Lenkiewicz 2, Stepień.
Koniec pierwszej połowy. Po pierwszej połowie Czarno-Czarni gładko prowadzą 7:0 z osłabioną drużyną Wiadro team. Bramki: Stepień 3, Lenkiewicz 2, Oleksiej, Ladziński.
Mecz nr 2: Czarno-Czarni Śmietki - Wiadro Team
Koniec meczu. MKTZ - Królowie życia 5:1.
- 23 min - 5:1 - Gooool! Autorem piątej bramki dla MKTZ jest Witkowski.
- 20 min - Gooool! 4:1 jest pierwsza bramka dla Królów życia. Jej autorem jest debiutant - Paterman. 4:1.
- 17 min - Gooool! 4:0 po bramce Walendziewicza.
- 16 min - Gooool! 3:0 po bramce Harasimowicza.
- 12 min - Gooool! MKTZ zdobywa drugą bramkę, której autorem jest Walendziewicz. 2:0.
- 6 min - Goooool! Pierwszą bramkę w II rundzie tegoroczne sezonu zdobywa Pośpiech i MKTZ prowadzi 1:0.
Mecz nr 1: Królowie życia - MKTZ
Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z I kolejki II rundy rozgrywek "Mikołajki Jarguz Cup".