piątek, 12 lutego 2016

12.02.2016, hala Mikołajki, Relacja "live" z III kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Koniec meczu! W ostatnim dzisiejszym meczu Hotel Robert's Port pokonał 11:3 MKS Ruciane Nida.
Dobranoc :-) Miłego weekendu :-)
- 27 min - Goooool! 11:3 - Bieleninik
- 26 min - Goooool! 11:2 - Maciorowski.
- 25 min - Goooool! 10:2 - Bieleninik
- 24 min - Goooool! ... i są dwa kolejne trafienia dla Hotelu Robert's Port: Marcinkiewicz i Maciorowski. 10:1.
- 22 min - Goooool! Jest pierwsze trafienie dla Rucianego Nidy - Domurat.
- 21 min - Goooool! Hotel Robert's Port prowadzi już 8:0! Kolejne cztery bramki zdobyli: Kerzkowski, Maciorowski, Kowalczyk i Maniurski.
II połowa meczu.
Koniec I połowy.
- 14 min - 5:0 - Kerzkowski
- 11 min - Goooool! 4:0 po bramce Marcinkiewicza.
- 10 min - Goooool! 3:0 po bramce Kowalczyka
- 8 min - Goooool! 2:0 po bramce Bognackiego.
- 3 min - Gooooool! 1:0 dla Hotelu Robert's Port po bramce Kowalczyka.
Mecz nr 6: MKS Ruciane Nida - Hotel Robert's Port
Koniec meczu! Po pięknym widowisku Huragan Wojnowo zremisował z Pogonią Ryn 3:3!
- 27 min - Gooooool! 3:3 po bramce Ksepki!
- 25 min - Gooooool! Jest 3:2 dla.... Pogoni Ryn po bramce Styczyńskiego.
- 24 min - Gooooool! remis 2:2 po bramce Zacharewicza.
- 21 min - Gooooool! Huragan Wojnowo obejmuje prowadzenie 2:1 po bramce Kuby Wachowskiego.
- 13 min - Goooool! 1:1 po bramce Ksepki.
- 2 min - Goooool! Pogoń Ryn prowadzi 1:0 po bramce Joki.
Mecz nr 5: Huragan Wojnowo - Pogoń Ryn
Koniec meczu! Po bardzo wyrównanym boju, Kłobuk Mikołajki pokonał Czempiony 4:2.
- 25 min - Gooooool! Kłobuk prowadzi 4:2 po bramce Serowika.
- 16 min - Gooooool! Czempiony zdobywają kontaktową bramkę - Jarguz! 2:3
- 15 min - Gooool! 3:1 dla Kłobuka, ponownie po bramce Kamila Zawalicha. Koniec I połowy.
- 13 min - Goooool! 2:1 dla Kłobuka po bramce Kamila Zawalicha.
- 9 min - Goooool! 1:1 po bramce Ogonowskiego.
- 6 min - Rzut karny dla Kłobuka po zagraniu ręką w polu karnym zawodnika Czempionów! Strzał Łukasza Gawlińskiego broni bramkarz Czempionów!!!. Nadal 1:0
- 3 min - Gooooool! Czempiony prowadzą po bramce samobójczej Suchana 1:0!
Mecz nr 4: Czempiony - Kłobuk Mikołajki
Dzisiejsze emocje w Lidze Pocieszenia za nami. Czas na trzy spotkania Ligi Mistrzów.
- 30 min - Goooool! Równo z syreną końcową Walendziewicz ustala wynik meczu na 7:1. Koniec meczu!
- 28 min - Gooool! Po chwili grozy na początku I połowy, MKTZ pewnie zmierza po 3 punkty, prowadząc 6:1.
- 16 min - Goooool! MKTZ prowadzi 3:1 po bramce ponownie Kuzyka.
- 16 min - Gooool! MKTZ obejmuje prowadzenie po bramce Kuzyka. 2:1.
- 12 min - Goooool! 1:1, po bramce Walendziewicza.
- 6 min - Goooool! Prowadzenie obejmuje drużyna.... Śmietki Team po bramce Radziszewskiego.
Mecz nr 3: MKTZ - Śmietki Team
Koniec meczu. Luźne Woźnice wygrywają drugi mecz z rzędu! Dzisiaj pokonali pewnie Wiadro Team 5:0!
- 23 min - Goooool! Luźne Woźnice gromią. Jest już 5:0 - Długozima.
- 15 min - Goooool! 4:0 - trwa strzelecka passa Luźnych Woźnic. Bramkę zdobywa Samoraj.
II połowa.
- 12 min - Gooool! 3:0 po bramce Muracha. Szykuje się drugie zwycięstwo Luźnych Woźnic.
- 8 min - Goooool! 2:0 prowadzą Luźne Woźnice po bramce Długozimy.
- 4 min - Goooool! Pokrzepieni historycznym, pierwszym zwycięstwem w ubiegłą sobotę w lidze piłkarze drużyny Luźne Woźnice, obejmują prowadzenie w tym meczu 1:0. Bramkę zdobył Samoraj.
Mecz nr 2: Wiadro Team - Luźne Woźnice
Koniec meczu! Czarno-Czarni Śmietki pokonali drużynę Królowie życia 4:0. Dwie kolejne bramki zdobył Stępień.
- 18 min - Goooool! 2:0 po bramce Oleksieja.
Po pierwszej połowie Czarno-Czarni prowadzą 1:0 po bramce Grabowskiego.
Mecz nr 1" Królowie życia - Czarno-Czarni Śmietki
Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z III kolejki II rundy meczów "Mikołajki Jarguz Cup".