26.02.2016 r., hala Mikołajki, Relacja "live" z V kolejki II rundy "Mikołajki Jarguz Cup"

Koniec meczu! RKS Bambus Lajceps pokonał Kłobuka Mikołajki 4:3.
- 28 min - Gooool! 4:3 - Izdebski
- 27 min - goooool! 4:2 - Adrian Styliaras
- 19 min - Gooool! 3:2 - Serowik
II połowa meczu.
- 15 min - Gooool! 3:1 tym razem Serowik pokonuje"Miękiego". 3:1. Koniec I połowy.
- 12 min - Serowik nie strzela "przedłużonego" karnego (5 faul rywali), broni Miękiszewski. Nadal 3:0.
- 9 min - Gooool! 3:0 - Nicewicz!
- 6 min - Gooool! 2:0 dla Bambus Lajceps po bramce Bagińskiego.
- 4 min - Gooool! 1:0 dla Bambus Lajceps po bramce Nicewicza.
Mecz nr 6: Kłobuk Mikołajki - RKS Bambus Lajceps
Koniec meczu! Huragan Wojnowo pokonuje Czempinów 2:1.
- 30 min - Goooool! 2:1 - na kilka sekund przed końcem meczu, w zamieszaniu w polu karnym Paweł Kręciewski zdobywa bramkę na wagę trzech punktów dla Huraganu!
- 25 min - Gooool! 1:1 bardzo szybka odpowiedź Huraganu - Kamil Kręciewski.
- 24 min - Gooool! 1:0 dla Czempionów po bramce Jabłońskiego.
II połowa.
Koniec I połowy. Na razie bez bramek.
Mecz nr 5: Huragan Wojnowo - Czempiony
Niestety, drużyna Pogoni Ryn nie stawiła się na mecz. Hotel Robert's Port inkasuje trzy punkty walkowerem.

Mecz nr 4: Hotel Robert's Port - Pogoń Ryn
Koniec meczu! Mamy niespodziankę. Wicelider ligi pocieszenia MKTZ remisuje 4:4 z Drużyną "A".
- 28 min - Gooool! 4:4 - Piendyk. Niesamowity mecz!
- 28 min - Gooool! 4:3 - Piendyk
- 23 min - Gooool! 4:2 - Chabowski
- 20 min - Goooool! 3:2 - Piendyk!
Początek II połowy.
Koniec I połowy.
- 14 min - Goooool! 3:1 po bramce Piendyka.
- 9 min - Gooool! 3:0 dla MKTZ - bezpośrednio z rzutu wolnego Walendziewicz.
- 7 min - Goooool! 2:0 dla MKTZ - ponownie Harasimowicz.
- 6 min - Gooool! 1:0 dla MKTZ po bramce Harasimowicza.

Mecz nr 3: MKTZ - Drużyna "A"
Koniec meczu! W derbach Śmietek lepsi Czarno-Czarni, którzy pokonali Śmietki Team 8:2.
- 30 min - Gooool! 8:2 - Boahatyrewicz.
- 29 min - Goooool! 7:2 - Kiryk.
- 27 min - Gooool! 6:2 - ponownie Bohatyrewicz.
- 25 min  - Gooool! 5:2 - tym razem Anzelm czyli Bohatyrewicz.
- 24 min - Gooool! 4:2 - po bramce bezpośrednio z rzutu wolnego Stępnia.
- 21 min - Goooool! 3:2 - ponownie Czarno-Czarni na prowadzeniu po bramce Ladzńskiego.
- 15 min - Gooool! 2:2 - sekundę przed przerwą Krzysztof Murawski wyrównuje. 2:2 - koniec I połowy.
- 12 min - Gooool! 2:1 - Czarno-Czarni odzyskują prowadzenie po bramce Stępnia.
- 9 min - Goooool! 1:1 po bramce Wierzbickiego!
- 2 min - Goooool! Mamy pierwszą bramkę w derbach Śmietek :-). Ladziński autorem gola, które daje prowadzenie 1:0 Czarno-Czarnym Śmietki.
Mecz nr 2: Czarno-Czarni Śmietki - Śmietki Team
Mecz nr 1: Luźne Woźnice pokonały drużynę Królowie Życia 6:2. Bramki: Murach 2, Kucner 2, Rabkowski, Kasperek - samobój - Zakrzewski 2.
Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z V kolejki II rundy rozgrywek "MJC.