piątek, 19 lutego 2016

19.02.2016r., hala Mikołajki, Relacja "live" z IV kolejki II rundy "Mikołajki Jarguz Cup"

Na tym kończymy ten niesamowity wieczór piątkowy. Ostatni mecz przyniósł, zgodnie z oczekiwaniami, mega-emocje. Nie zabrakło także akcentów żółto-czerwonych. Miłego weekendu :-)
Najpierw dwóch "przedłużonych" karnych nie wykorzystują zawodnicy Hotelu Robert's Port, (bramkarz Kłobuka Kramek broni!), ale Marcinkiewicz później (28 min ) doprowadza do wyrównania! 3:3. Koniec niesamowitego meczu na szczycie!
- 16 min - Goooool! 3:2 dla Kłobuka po bramce Macieja Gawlińskiego.
II połowa meczu!
- 15 min - Goooool! 2:2! Bardzo szybka odpowiedź Hotelu Robert's Port - Marcinkiewicz. Koniec I połowy!
- 14 min - Gooool! 2:1 dla Kłobuka po bramce z "przedłużonego" karnego Maćka Gawlińskiego.
- 5 min - Goooool! 1:1 - z pierwszej piłki Maciorowski!
- 2 min - Goooool! 1:0 dla Kłobuka Mikołajki po bramce Macieja Gawlińskiego!
Mecz nr 6: Hotel Robert's Port - Kłobuk Mikołajki czyli HITTTTTTTTT!!!!!!
Koniec meczu! Pogoń Ryn pokonuje Czempiony 8:2!
- 27 min - Gooool! Lider klasyfikacji najskuteczniejszych piłkarzy ligi Zacharewicz pokazał "pazur". W ciągu 3 minut strzelił trzy kolejne bramki dla Pogoni Ryn, która prowadzi z Czempionami 7:2.
- 22 min - Gooool! 4:2 - piękny strzał Jabłońskiego
- 20 min - Gooool! 4:1 - Joka
- 19 min - Gooool! 3:1 - Jabłoński.
- 18 min - Goooool! 3:0 dla Pogoni Ryn po bramce Joki.
- 15 min - Gooool! 2:0 dla Pogoni Ryn  po bramce Dąbrowskiego. Koniec I połowy!
- 7 min - Gooool! Pogoń Ryn prowadzi 1:0 po bramce Joki.

Mecz nr 5: Czempiony - Pogoń Ryn
- 30 min - Goooool! Sekundę przed końcem meczu Kaszuba doprowadza do remisu! 4:4. Koniec meczu!
- 29 min - Gooooool! Znowu na prowadzeniu.... MKS Ruciane Nida, po bramce Bieleninika! 3:4!
- 27 min - Gooooool! 3:3! Domurat doprowadza do wyrównania! Ależ mecz!
- 24 min - Gooool! RKS Bambus wychodzi na prowadzenie po bramce samobójczej Kewina Niecikowskiego! 3:2
- 16 min - Goool! 2:2! Kiśluk autorem wyrównującej bramki.
II połowa meczu.
Koniec I połowy.
- 14 min - Goooool! 2:1! MKS Ruciane Nida odzyskuje prowadzenie. Autorem bramki Sieruta.
- 11 min - Goool! 1:1! po bramce Januszkiewicza.
- 7 min - Goool! 1:0 dla MKS Ruciane Nida! Autorem bramki Nosek!
Mecz nr 4: początek godz. 19.00 - RKS Bambus Lajceps - MKS Ruciane Nida
Mecz nr 3: Drużyna "A" wygrywa mecz walkowerem 3:0. Drużyna Wiadro Team nie stawiła się na mecz.
Koniec meczu! Śmietki Team pokonują drużynę Królowie życia 7:2.
- 29 min - Gooool! 7:2 - Radziszewski.
- 28min - Goooool! 6:2 - Gałka.
- 28 min - Goooool! 6:1 - Budnicki.
- 23 min - Goooool! 5:1 jak na razie honorowe trafienie Królów życia - Kasperek.
- 19 min - Goooool! 5:0 dla Śmietki Team po bramce Budnickiego.
Koniec I połowy! Śmietki Team prowadzi już 4:0 z Królami życia i konsekwentnie zbliża się do "zgarnięcia" kompletu punktów w tym meczu.
- 8 min - Goooool! Śmietki Team szybko strzelają trzy bramki i prowadzą 3:0.
Mecz nr 2: Śmietki Team - Królowie życia
Koniec meczu! MKTZ w pierwszym dzisiejszym meczu pokonuje Luźne Woźnice 3:0.
- 22 min - Gooool! 3:0 dla MKTZ po bramce Walendziewicza
- 18 min - Goooool! 2:0 dla MKTZ po bramce Kuzyka.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
Po pierwszej połowie MKTZ skromnie prowadzi 1:0 z Luźnymi Woźnicami, po bramce samobójczej.
Mecz nr 1: MKTZ - Luźne Woźnice
Witamy i ruszamy "z kopyta" z kolejną relacją "live" z dzisiejszych spotkań rozgrywek "Mikołajki Jarguz Cup".