sobota, 24 grudnia 2011

23.12.2011 r. - hala sportowa w Mikołajkach VII kolejka „Mikołajki Jarguz Cup”

Witamy wszystkich podczas relacji „online” z meczów VII kolejki spotkań halowej ligi piłki nożnej „Mikołajki Jarguz Cup”. Kolejka ta kończy I rundę rozgrywek tegorocznej ligi.

- 2 min - Sport Style - Luzacy 0:0. Podajemy składy, bo parę nowych twarzy pojawiło się, zwłaszcza w ekipie Sport Style. Miejmy nadzieję, że na dłużej. Sport Style: Mateusz Potaś, Maciej Puszko, Adam Marcinkiewicz, Michał Suchan, Michał Bubienko, Karol Bubienko, Paweł Krupiński, Jakub Grabowski. Luzacy: Michał Kowalski, Mateusz Świderski, Daniel Świderski, Rafał Izdebski, Mariusz Izdebski, Bartosz Szymański, Szymon Boharewicz, Mariusz Szymański, Łukasz Oleksiej, Krystian Wujak, Łukasz Kurpiewski.
4 min - Goooool! x 2. Tak jak przewidywaliśmy, Marcinkiewicz zapewne w tym spotkaniu będzie chciał poprawić swój dorobek strzelecki.. i tak jest dwie pierwsze bramki są jego autorstwa.
5 min - GOOOOL! Przewaga Sport Style robi sie coraz większa. Chociaż kibice skandują "Michał Suchan. Michał Suchan" (debiutuje w składzie Sport Style), trzecią bramkę zdobywa Michał Bubienko. Sport Style - Luzacy 3:0.
- 20 min - Koniec I połowy! Dominacja na boisku Sport Style nie podlega żadnej dyskusji. Do przerwy prowadzą już 8:0, po bramkach: Marcinkiewicza 4, Michała Bubienko 2, Pawła Krupińskiego i Jakuba Grabowskiego.
- Rozpoczęła się II połowa spotkania Sport Style - Luzacy, po pierwszych 20 minutach Sport Style gładko prowadzi 8:0.
- 22 min - GOOOOOOL! poruszenie znudzonej publiczności w hali sportowej w Mikołajkach jednostronnym przebiegiem meczu, bo bramkę zdobywają Luzacy! Jej autorem jest Rafał Izdebski. Sport Style - Luzacy 8:1.
- 25 min - GOOOL! Wszystko chyba wraca do normy. Marcinkiewicz zdobywa swoją piątą bramkę i Sport Style prowadzi już 9:1 z Luzakami.
- 26 min - GOOOOL x 2 szósta i siódma bramka Marcinkiewicza i Sport Style prowadzi już 11:1. Czyżby dobiją do 20? Niewątpliwie będzie rekord!
28 min - GOOOOL! Kuba Grabowski trafia i jest 12:1
- 29 min - GOOOOOL! x 2 Najpierw Michał Bubienko trafia, a chwilę po nim Maciej Puszko zdobywa czternastą bramkę dla Sport Style.
- 31 min - GOOOOOL! najpierw Krzysztof Świderski zdobywa drugą bramkę, ale za chwilę Marcinkiewicz rewanżuje się i Sport Style prowadzi z Luzakami 15:2.
32 min - GOOOOL! Paweł Krupiński i coraz bliżej 20 bramek Sport Stylu. Na razie jest 16:2.
- 35 min - GOOOOL x 6! no to mamy niezły poligon strzelecki w wykonaniu Sport Stylu, którzy śrubują rekord . Krupiński, Karol Bubienko i cztery razy Marcinkiewicz i jest 22:2!
- Koniec meczu! Sport Style - Luzacy 24:2 (bramki: Marcinkiewicz 13, M. Bubienko 3, Krupiński 3, Grabowski 2, K. Bubienko, Suchan, Puszko - K. Świderski, R. Izdebski. Za chwilę mecz Huragan Wojnowo - Czarni Śmietki.
- 3 min - Goool! Damian Stępień zdobywa pierwszą bramkę. Czarni Śmietki prowadzą z Huraganem Wojnowo 1:0. Mecz jak na razie wyrównany. Składy: Huragan: Ksepka, P. Kręciewski, Szczubełek, Drężek, M. Kręciewski, K. Kręciewski. P. Skrajny, K. Skrajny, R. Wachowski, B. Wachowski. Czarni: Arciuch, Karczyk, Plona, Żarejko, Nadolny, Sparzak, Stępień, Lenkiewicz.
- Tak jak przypuszczaliśmy, mecz wyrównany, akcja za akcją z każdej strony,
- 6 min - GOOOOL! do wyrównania doprowadza Drężek.
- 7 min - Gooool!! Czarni ponownie wychodzą na prowadzenie po bramce Plony. Czarni Śmietki
- 9 min - GOOOOOL! Sparzak podwyższa na 3:1 dla Czarnych.
- 14 min - Goool! Żarejko zdobywa czwartą bramkę dla Czarnych, którzy prowadzą już 4:1 z Huraganem Wojnowo. Po jednostronnym spotkaniu Sport Stylu z Luzakami kibice wreszcie się ożywili, bo obie drużyny jak na razie prezentują ciekawe spotkanie, prowadzone w szybkim tempie.
- 19 min  -GOOOL! Huragan nie poddaje się i Krzysztof Skrajny zdobywa drugą bramkę dla Huraganu. Koniec I połowy Czarni Śmietki - Huragan Wojnowo 4:2.
- 34 min - GOOOL x 2 Kolejne dwie bramki w spotkaniu zdobywają piłkarze Czarnych: Stępień i Plona. Czarni  Śmietki - Huragan Wojnowo 6:2.
- 36 min - mimo, że Czarni w miarę bezpiecznie prowadzą, to zarówno Czarni nie rezygnują z ataków, ani zawodnicy Huraganu. Czarni - Huragan 6:2.
- 40 min - koniec meczu! ależ zacięte spotkanie kibice mieli okazje oglądać! Ostatecznie Czarni Śmietki wygrali 6:2 z Huraganem Wojnowo (bramki: Czarni: Plona 2, Stępień 2, Zarejko, Sparzak - Huragan: K. Skrajny, Drężek. Za chwilę niezwykle ciekawie zapowiadające się spotkanie Standard Mrągowo - A-Team.
- Rozpoczyna się spotkanie nr 3 dzisiejszej kolejki. Wicelider A-Team gra ze Standardem Mrągowo. Składy: A-Team: R. Styliaras, K. Styliaras, M. Olszewski, Godlewski, P. Olszewski, Szadurski, Pisanko, Kowalczyk, Majak, Wieczorkiewicz, Brodowski, Pawłowski. Standard: Maciorowski, Kiryk, Bartosiewicz, Niedźwiecki, Narel, Kaczmarski, Cieśliński, Józefczuk.
- 4 min - GOOOOL! od początku spotkania więcej ciekawszej gry prezentują piłkarze Standardu, czego efektem jest bramka przez nich zdobyta. Jej autorem jest Michał Maciorowski. Standard - A-Team 1:0.
- 6 min - GOOOOL! Majak, bezpośrednio z rzutu wolnego zdobywa bramkę! Standard Mrągowo - A-Team 1:1.
- 10 min - GOOOOOL! Standard ponownie wychodzi na prowadzenie za sprawą Bartosiewicza. Standard - A-Team 2:1
- 15 min - nadal 2:1 Standard Mrągowo prowadzi z A-Team. Tymczasem do kolejnego meczu przygotowują się liderzy MKTZ, którzy wietrzą okazję na wygranie meczu z Czempionami i utrzymanie pozycji lidera.
- 18 min - Standard bardziej groźniej atakuje. Jednak dzięki bramkarzowi A-Team nie tracą kolejnych bramek. A-Team jakoś nie może znaleźć sposobu na znalezienie drogi do bramki.
- Koniec I połowy! Standard Mrągowo - A-Team 2:1.
- Rozpoczęła się II połowa spotkania Standard Mrągowo - A-Team. Po pierwszych 20 minutach Standard prowadzi 2:1.
- 21 min - GOOOOL! Mądrzejsza gra w tym meczu piłkarzy Standardu przynosi skutek. Narel strzałem z daleka pokonuje bramkarza A-Team. Standard - A-Team 3:1.
- 33 min - GOOOOL x 2! Piłkarze Standardu wyciągnęli wnioski z ubiegłotygodniowego remisu z Czempionami i dzisiaj grają zupełnie inaczej. Kompletnie nie do poznania jest z kolei ekipa A-Team, która chyba myślami jest już przy wigilijnym stole. Najpierw trafia Niedźwiecki, a później Cieśliński i jest 5:1 dla Standardu i jest.. chyba po meczu.
- 34 min - GOOOOOL! x 2 Standard konsekwentnie gra swoje i powiększa przewagę. Najpierw Cieśliński, a następnie Niedźwiecki i jest 7:1 dla Standardu w meczu z A-Team.
- Koniec meczu. Trzeba przyznać. Sromotna porażka wicelidera A-Team. Standard Mrągowo gładko pokonał A-Team 7:1 (bramki: Niedźwiecki, Cieśliński po 2, Maciorowski, Bartosiewicz, Narel - A-Team: Majak).
- Nareszcie mecz nam wyszedł! - skomentował zaraz po końcowym gwizdku Michał Maciorowski, piłkarz Standardu.
- Za chwilę ostatnie spotkanie dzisiejszej kolejki MKTZ - Czempioni.
- Rozpoczyna sie ostatnie spotkanie dzisiejszej VII kolejki spotkań, która kończy I rundę spotkań "MJC". Czempioni kontra MKTZ.  Czempioni: Krystian Lubelski, Kubicki, Kamil Lubelski, Gałązka, Bohatyrewicz, Fafiński, Rokojżo. MKTZ: Brodowski, Błaszczyk, Walczak, Ł. Gawliński, M. Gawliński, Gałązka, Chabowski, R. Serwoik, M. Serowik.
- 1 min - GOOOOL! ależ początek MKTZ. Mocny strzał Macieja Gawlińskiego i jest 1:0 dla MKTZ.
- 2 min - GOOOOL! ależ odpowiedź Czempionów. Krystian Lubelski trafia do siatki i jest 1:1!
- 5 min - GOOOL! Po strzale Rafała Serowika bramkarz Czempionów po raz drugi kapituluje. MKTZ - Czempioni 2:1
- 8 min - GOOOL! W swoim stylu po samotnej akcji Gałązka silnym strzałem pokonuje bramkarza Czempionów! MKTZ - Czempioni 3:1
- 9 min - akcja duetu Rokojżo - Krystian Lubelski i piękna parada Brodowskiego (MKTZ), dobitka Bohatyrewicza mija słupek o 30 centymetrów.
- 12 min - GOOOOOL! długie podanie Chludzińskiego do stojącego blisko bramki Marka Serowika i ten ostatni dopełnia formalności. MKTZ - Czempioni 4:1.
- 16 min - GOOOOL! i jest po meczu. Chludziński wykańcza akcję zespołową MKTZ i jest 5:1.
- 18 min - GOOOOL! płaskim strzałem z czuba a la Gałązka Maciek Gawliński pokonuje bramkarza Czempionów. MKTZ - Czempioni 6:1.
- 19 min - GOOOOL! Rafał Serowik tym razem autorem bramki i jest 7:1 dla MKTZ. Rzut wolny dla MKTZ i nagle bramkarz Czempionów Kubicki wybija piłkę daleko przed siebie. Dostaje za to czerwoną kartkę!
- Koniec I połowy meczu, który praktycznie chyba został rozstrzygnięty.
- Rozpoczęła się druga część spotkania. MKTZ prowadząc wysoko i bezpiecznie, tę część spotkania rozpoczął "drugim" garniturem ;-)
- 25 min - GOOOOL! x 2. Maciej Gawliński zdobywa ósmą i dziewiątą bramkę dla MKTZ. MKTZ - Czempioni 9:1.
- 28 min - GOOOOL! Rafał Serowik tym razem autorem bramki. MKTZ - Czempioni 10:1! Piłkarze MKTZ chyba nie spodziewali sie takiego świątecznego prezentu od drużyny Czempionów.
- 30 min - Goool!  Łukasz Gawliński w siódmym niebie! Bezpośrednio z rzutu wolnego zdobywa swoją pierwszą bramkę w tegorocznych rozgrywkach. MKTZ - Czempioni 11:1.
- 31 min - GOOOOL! dwunastą i trzynastą bramkę dla MKTZ zdobywa Maciej Gawliński, który goni Marcinkiewicza w klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników. Przypomnijmy, Marcinkiewicz dzisiaj w meczu z Luzakami zdobył trzynaście bramek. Maciek w tym meczu jak na razie strzelił sześć bramek.
- 34 min - GOOOL! Starszy brat Macieja Gawlińskiego Łukasz pozazdrościł Maćkowi zdobycia sześciu bramek w dzisiejszym meczu i trafił po raz drugi do siatki. MKTZ - Czempioni 14:1!!!
- 37 min - GOOOL! jakby tego było mało, że piłkarze MKTZ trafili czternaście razy do bramki, to Czempioni sprezentowali bramkę samobójczą. MKTZ - Czempioni 15:1
- 38 min - GOOOL! Wojtek Brodowski, bramkarz MKTZ zdobywa bramkę. Czempioni jednak też ... pokonują drugi raz bramkarza MKTZ za sprawą Kamila Lubelskiego!
- 40 min - Koniec meczu. MKTZ gromi Czempionów 16:2 (bramki: M. Gawliński 6, R. Serowik 3, Ł. Gawliński 2, Brodowski, Chludziński, Gałązka, M. Serowik, samobójcza - Krystian Lubelski, Kamil Lubelski).