sobota, 17 grudnia 2011

I Ogólnopolski Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej - I dzień

17 grudnia - hala sportowa w Mikołajkach. Witamy wszystkich na I Ogólnopolskim Mikołajkowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej rocznika 2001 i młodszych. W dwudniowym turnieju weźmie udział 10 zespołów: Hetman I Baranowo, Hetman II Baranowo, Mrągowia Mrągowo, Dragon Bielany Warszawa, Czereś Sport Olsztyn, Reda Szczytno, Piast Białystok, Rona 03 Ełk, Jagiellonia Białystok, Lwy Korsze.

Już za kilka minut pierwsze spotkanie w grupie A pomiędzy Hetmanem I Baranowo a Mrągowią Mrągowo.
Zapraszamy do śledzenia wydarzeń w hali sportowej w Mikołajkach. Wszystkie mecze turnieju "online" tylko na www.mikolajkionline.blogspot.com
3 min - Goooool! Kacper Plona zdobywa pierwszą bramkę w turnieju i Hetman I prowadzi z Mrągowią 1:0.
7 min- Gooool! Jakub Perkowski zdobywa drugą bramkę dla Hetmana I Baranowo, które prowadzi już z Mrągowią Mrągowo 2:0.
10 min - zdecydowaną przewagę w tym meczu ma zespół Hetmana I Baranowo, które cały czas okupuje połowę zespołu Mrągowii. Hetman I - Mrągowia 2:0.
W drugim spotkaniu zagrają zespoły z grupy B: Hetman II Baranowo i Dragon Bielany Warszawa.
13 min - do roboty wzięli się młodzi piłkarze z Mrągowa, tylko czy nie za późno, coraz częściej goszczą na połowie Hetmana. Hetman I - Mrągowia 2:0.
Koniec meczu! w pierwszym spotkaniu grupy A Hetman I Baranowo pokonał Mrągowię Mrągowo 2:0 (bramki: Kacper Plona, Kuba Perkowski).
Rozpoczyna się spotkanie z grupy B Hetman II Baranowo - Dragon Bielany Warszawa
2 min - Gooool! Od początku spotkania inicjatywę przejęli zawodnicy Dragona Bielany Warszawa, co przypieczętowali bramką zdobytą przez Patryka Maciejszczaka.
5 min - Goool! zdecydowana dominacja na boisku młodszych piłkarzy  z Warszawy. Patryk Parys zdobywa trzecią bramkę dla Dragona Bielany, które już prowadzi 3:0 z Hetmanem II Baranowo.
6 min - Goool! Dragon Bielany Warszawa prowadzi już 4:0 z Hetmanem II Baranowo. Autorem bramki jest Witold Trochonowicz.
10 min - Goool! Paweł Borowski zdobywa piątą bramkę dla Dragona Bielany Warszawa, które prowadzi już 5:0 z Hetmanem II Baranowo. Obie ekipy grają w grupie B.
Koniec meczu! Dragon Bielany Warszawa gładko wygrał z Hetmanem II Baranowo 5:0 . Bramki zdobyli: Patryk Maciejczak 2, Patryk Parys, Paweł Borowski, Witold Trochonowicz.

Za chwilę spotkanie nr 3 turnieju w grupie A Czereś Sport Olsztyn - Reda Szczytno.
14 min - witamy po krótkiej przerwie technicznej. Kończy się spotkanie w grupie A pomiędzy Redą Szczytno  a Czereś Sport Olsztyn. Wynik: 1:1. Bramki strzelili: Reda: Łukasz Zieliński, Czereś: Piotr Gabiński.
Koniec meczu: Reda Szczytno - Czereś Sport Olsztyn 1:1. Za chwilę spotkanie z grupy B pomiędzy Roną 03 Ełk a Piastem Białystok.
4 min - Goool! x 2. Rona 03 Ełk zdobywa dwie bramki za sprawą Dawida Prosińskiego i prowadzi z Piastem Białystok 2:0
7 min - Goool! spotkanie zrobiło się wyrównane. Piast uskrzydlił sie po stracie dwóch bramek, czego efektem jest zdobycie kontaktowego gola, którego autorem jest Jędrzej Rosłon. Rona 03 Ełk - Piast Białystok 2:1
10 min - Goool! Rona 03 Ełk zdobywa trzecią bramkę, której autorem jest Jan Bińczak.
Koniec meczu! Rona 03 Ełk wygrała z Piastem Białystok 3:2 (bramki. Rona: Dawid Prosiński 2, Jan Bińczak - Piast: Jędrzej Rosłoń, Jakub Misarski). Za chwilę niezły hicior ;-) Hetman I Baranowo zmierzy się z... Jagiellonią Białystok. Ekstraklasa w hali w Mikołajkach. Uaktywnili się już kibice "Jagi", którzy za pomocą wuwuzele i szalików dopingują swoją drużynę.
4 min - Goool! Jagiellonia Białystok zdobywa pierwszą bramkę. jej autorem jest Maciej Bortniczuk. Jagiellonia Białystok - Hetman I Baranowo 1:0.
8 min - Goooool! Hetman Baranowo zdobywa wyrównująca bramkę za sprawą Rafała Kudlaka. Hetman I Baranowo - Jagiellonia Białystok 1:1
Koniec meczu! emocji nie brakowało. Ostatecznie Jagiellonia Białystok wygrała z Hetmanem I Baranowo 2:1 (bramki: Jaga: Maciej Bortniczuk, Szymon Taudul - Hetman: Rafał Kudlak). Za chwilę kolejne spotkanie Lwy Korsze - Hetman II Baranowo.
7 min -  Gooool! Szymon Szynopczyk zdobywa bramkę dla Lwów Korsze. Lwy Korsze - Hetman II Baranowo 1:0.
9 min - Goool! Lwy Korsze zdobywają drugą bramkę. Jej autorem jest Jakub Samsel. Lwy Korsze - Hetman II Baranowo 2:0.
Koniec meczu! Ostatecznie Lwy Korsze wygrywają z Hetmanem II Baranowo 3:0 (bramki: Jakub Samsel, Kamil Synowczyk, Mikołaj Wasilewski). Za chwile kolejne spotkanie: Mrągowia Mrągowo - Czereś Sport Olsztyn.
12 min - trwa spotkanie grupy B pomiędzy Mrągowią Mrągowo a Czeresiem Sport Olsztyn. Nadal 1:0 prowadzi Mrągowia. Po tym spotkaniu odbędzie się mecz w grupie A pomiędzy Dragonem Bielany Warszawa a Piastem Białystok
Koniec meczu! Mrągowia Mrągowo wygrywa z Czeresiem Sport Olsztyn 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa zdobył Jan Szymanowski. W tej chwili rozpoczyna się spotkanie Dragona Bielany Warszawa z Piastem Białystok.
4 min - trwa spotkanie Dragona Bielany Warszawa z Piastem Białystok. Mecz wyrównany, ale jak na razie bramek kibice nie ujrzeli.
8 min - Goool! Dragon Bielany Warszawa zdobywa pierwszą bramkę, a jej autorem jest Patryk Maciejczak. Patryk jak na razie jest najskuteczniejszym piłkarzem turnieju. Zdobył już 3 bramki. Dragon Bielany - Piast 1:0
11 min - Goool! Sebastian Pedynowski zdobywa drugą bramkę dla Dragona Bielany Warszawa. Dragon Bielany Warszawa - Piast Białystok 2:0.
13 min - Goool! Piast Białystok zdobywa kontaktową bramkę, a jej autorem jest Stanisław Breczko. Dragon Bielany Warszawa - Piast Białystok 2:1. Będą emocje w końcówce.
Koniec mecz! Dragon Bielany Warszawa wygrywa z Piastem Białystok 2:1 (bramki. Dragon: Patryk Maciejczak 2 - Piast: Stanisław Breczko). Za chwilę spotkanie grupy B: Reda Szczytno - Jagiellonia Białystok.
Rozpoczęło się spotkanie grupy A pomiędzy Redą Szczytno a Jagiellonią Białystok. Na razie 0:0. Za chwilę postaramy się podać sytuację aktualną w obu grupach. Przypomnijmy: do finału A z każdej grupy awansują po trzy najlepsze zespoły z dorobkiem punktowym uzyskanym w grupach eliminacyjnych. W finale B zagrają zespoły które zajmą miejsca 4-5 w swoich grupach.
Koniec meczu! Jagiellonia Białystok minutę przed końcem spotkania zdobywa Jakub Jarmołowicz. Jagiellonia - Reda Szczytno 1:0. Za chwilę mecz grupy B Rona 03 Ełk - Lwy Korsze.
3 min - Goool! Jan Bińczak daje prowadzenie dla Rony 03 Ełk.

4 min - Goool! Dawid Prosiński zdobywa drugą bramkę dla Rony 03 Ełk, która prowadzi już 2:0 z Lwami Korsze.

5 min - Goool! Lwy Korsze zdobywają kontaktową bramkę! Jej autorem jest Kamil Synowczyk. Lwy Korsze - Rona 03 Ełk 1:2
7 min - Goool! Rona 03 zdobywa trzecią bramkę! Jej autorem jest Dawid Prosiński. Dawid już strzelił cztery bramki w turnieju i jest liderem najskuteczniejszych zawodników.
10 min - Goool! Ależ mecz! Lwy Korsze zmniejszają rozmiary porażki. Bramkę zdobywa Mikołaj Wasilewski. Rona 03 Ełk - Lwy Korsze 3:2
11 min - Goool! emocji nie brakuje i właśnie  Kamil Synowczyk doprowadza do remisu! Rona 03 Ełk - Lwy Korsze 3:3!
Koniec meczu! Po niezwykle emocjonującym spotkaniu Rona 03 Ełk zremisowała z Lwami Korsze 3:3 (bramki: Dawid Prosiński 2, Jan Bińczak - Kamil Synowczyk 2, Mikołaj Wasilewski). Teraz nastąpi przerwa w sportowych emocjach, ponieważ nastąpi oficjalne rozpoczęcie turnieju w Mikołajkach. Kolejny mecz o godzinie 13.40 - Hetman I Baranowo - Czereś Sport Olsztyn.
Rozpoczyna się oficjalna ceremonia otwarcia turnieju piłkarskiego w Mikołajkach z udziałem zaproszonych gości. Prawie jak na Mundialu :-)
My korzystając z przerwy w spotkaniach podamy tabele w obu grupach. Każda z drużyn rozegrał już po dwa spotkania.
Przypomnijmy. Do finału A awansują po trzy najlepsze zespoły z każdej grupy. W finale B spotkają się drużyny, które zajmą 4 i 5 miejsca w swoich grupach. Zespoły do jutrzejszych gier awansują z dorobkiem punktowym zdobytym w meczach grupowych.

Pierwszy mecz po przerwie o godzinie 13.40
Po krótkiej przerwie rozpoczynamy kolejna serię spotkań. Rozpoczął się mecz pomiędzy Hetmanem I Baranowo a Czeresiem Sport Olsztyn.
8 min - Gooool! Rafał Kudlak daje prowadzenie swojej drużynie! Hetman I Baranowo - Czereś Sport Olsztyn 1:0. Warto podkreślić, że trenerem zespołu z Olsztyna jest były reprezentant Polski i zawodnik m.in. Stomilu Olsztyn Sylwester Czereszewski.
12 min - nadal 1:0 Hetman I Baranowo prowadzi z Czeresiem Sport Olsztyn.
Koniec meczu! Hetman I Baranowo po bramce Rafała Kudlaka pokonał Czeresia Sport Olsztyn 1:0. Za chwilę mecz grupy B Hetman II Baranowo - Piast Białystok.
2 min - Gooool! Piast szybko obejmuje prowadzenie po bramce Kuby Misarskiego. Piast Białystok - Hetman II Baranowo 1:0.

8 min - mimo optycznej przewagi Piasta Białystok, młodzi piłkarze Hetmana II Baranowo bronią się skutecznie i czasami próbują groźnie atakować. Piast Białystok - Hetman II Baranowo 1:0.
14 min - Goool! wynik meczu chyba jest już przesądzony. Piast Białystok zdobywa drugą bramkę, a jej autorem jest Jędrzej Rosłon.
Koniec meczu! Piast Białystok - Hetman II Baranowo 2:0 (bramki: Misarski, Rosłon).
Rozpoczyna sie spotkanie grupy A Mrągowia Mrągowo - Reda Szczytno.
8 min - Gooool! Damian Pryślak zdobywa bramkę dla Mrągowii, która prowadzi 1:0 z Redą Szczytno.
13 min - Gooool! Aleksander Rutkowski piękną bramką przesądza chyba wynik spotkania. Mrągowia - Reda Szczytno 2:0. Koniec meczu.
Za chwilę ciekawe spotkanie w grupie B. Dragon Bielany Warszawa - Rona 03 Ełk.
2 min - Gooool! Patryk Parys zdobywa gola, który daje prowadzenie Dragonowi Bielany Warszawa w meczu z Roną 03 Ełk.
8 min - Gooool! Ponownie Patryk Parys zdobywa bramkę i Dragon Bielany Warszawa prowadzi z Roną 03 Ełk 2:0. Patryk zdobył już trzy bramki w turnieju w Mikołajkach
Koniec mecz! Dragon Bielany Warszawa ostatecznie wygrywa 3:0. Tuż przed końcem spotkania trzeciego gola zdobywa Trochanowicz. Dragon Bielany Warszawa - Rona 03 Ełk 3:0.
rozpoczyna sie spotkanie grupy A Jagiellonia Białystok - Czereś Sport Olsztyn.
2 min - Goool!  Bortniczuk zdobywa pierwszą bramkę i Jagiellonia Białystok prowadzi z Czeresiem Sport Olsztyn 1:0.
4 min - Gooool! x 2. Najpierw Jarmołowicz strzela dla Jagiellonii drugą bramkę, ale szybka kontra Czeresia i jest 2:1. Bramkę zdobył Skowroński.
6 min - Goool! Jagiellonia zdobywa trzecią bramkę. Jej autorem jest Matus. Jagiellonia - Czereś Sport 3:1
13 min - Goool! Jagiellonia zdobywa czwartą bramkę i zapewne skasuje komplet punktów w meczu z Czeresiem Sport Olsztyn. Autorem bramki jest Jarmołowicz. To trzecia bramka w turnieju tego zawodnika.
Koniec meczu! Jagiellonia BIałystok wygrywa swój trzeci mecz w turnieju, pokonując Czeresia Sport Olsztyn 4:1.
Rozpoczyna się spotkanie grupy B Lwy Korsze - Piast Białystok.
2 min - Goooool! Mikołaj Wasilewski zdobywa bramkę dla Lwów Korsze, którzy prowadza z Piastem Białystok 1:0.
5 min - Gooool! Synowczyk zdobywa drugą bramke dla Lwów Korsze, którzy prowadzą 2:0 z Piastem Białystok.
10 min - Gooool! Synowczyk ponownie pokonuje bramkarza Piasta. Lwy Korsze - Piast Białystok 3:0.
15 nin - Gooool! Flis zdobywa czwartą bramkę i Lwy Korsze pokonują Piasta Białystok 4:0. za chwilę mecz grupy A Hetman I Baranowo - Reda Szczytno.
8 min - trwa spotkanie Hetmana I Baranowo z Redą Szczytno. Najpierw bramkę zdobył Hetman Kuba Perkowski, a wyrównał dla Redy Mysiorski.
11 min- GOOOOOL! Hetman zdobywa drugą bramkę, której autorem jest Arek Dziczek.
Koniec meczu! Hetman I Baranowo po emocjonującym spotkaniu wygrywa z Redą Szczytno 2:1 (bramki: Perkowski, Dziczek - Mysiorski. Za chwilę rozpoczyna się spotkanie grupy B Hetman II Baranowo - Rona 03 Ełk.
2 min - Gooool! Rona 03 Ełk obejmuje prowadzenie w meczu z Hetmanem II Baranowo. Autorem bramki jest Lewończuk.
9 min - GOOOOOOL! Prosiński zdobywa cudnej urody drugą bramkę dla Rony 03 Ełk, która prowadzi już 2:0 z Hetmanem II Baranowo.
Koniec meczu! Tuż przed końcową syreną trzecią bramkę zdobywa Budziński i Rona 03 Ełk wygrywa z Hetmanem II Baranowo 3:0. Za chwilę mecz grupy A Jagiellonia Białystok - Mrągowia Mrągowo.
3 min - GOOOOL! Bramkę dla Jagiellonii zdobywa Jarmołowicz. Jagiellonia - Mrągowia 1:0.
to już przedostatni mecz rundy eliminacyjnej w dniu dzisiejszym. Po tym spotkaniu na zakończenie pierwszego dnia turnieju Dragon Bielany Warszawa zagra z Lwami Korsze.
13 min - GOOOOOL! Ładysz podwyższa na 2:0. Jagiellonia - Mrągowia 2:0.
Koniec meczu!
za chwile ostatni dzisiaj mecz Dragon Bielany Warszawa - Lwy Korsze.
5 min - bardzo zacięty pojedynek dwóch równych zespołów z grupy B. Jak do tej pory wynik brzmi: Dragon - Lwy 0:0.
13 min - w meczu niezwykle zaciętym pomiędzy Dragonem a Lwami nadal 0:0.
14 min - GOOOOOOL! Patryk Parys daje prowadzenie dla Dragona. Dragon Bielany Warszawa - Lwy Korsze 1:0
15 min - GOOOOOOL! Lwy wyrównują na sekundy przed końcem meczu. Bramke zdobywa Wasilewski.
Koniec meczu! Dragon Bielany Warszawa - Lwy Korsze 1:1!
W ten sposób zakończyliśmy gry eliminacyjne i I dzień turnieju. W finale A jutro zagrają: Jagiellonia Białystok, Hetman I Baranowo, Mrągowia Mrągowo, Dragon Bielany Warszawa, Lwy Korsze, Rona 03 Ełk.
W finale B: Reda Szczytno, Czereś Sport Olsztyn, Piast Białystok, Hetman II Baranowo.