sobota, 17 grudnia 2011

17.11.2011 r. Mikołajki – II kolejka spotkań halowej ligi piłki nożnej „Mikołajki Jarguz Cup”

- Witamy wszystkich na kolejnej transmisji online z II kolejki spotkań halowej piłki nożnej. Za chwilę dzisiejsze pierwsze spotkanie pomiędzy Czarnymi Śmietki a Standardem (dawniej Mrągowo). W I kolejce Czarni ulegli Sport Stylowi 3:4, a Standard wygrał 11:0 z Luzakami. I rozpoczęło się spotkanie. Za chwilę podamy składy
- 4 min - Cieśliński zdobywa bramkę i Standard Mrągowo obejmuje prowadzenie w meczu z Czarnymi Śmietki 1:0
- skład Standardu: Maciorowski, Narel, Cieśliński, Bartosiewicz, Kaczmarski, Kozłowski, Kiryk. Czarni Śmietki: Arciuch, Lenkiewicz, Karczyk, Wątorczyk, Plona, Stępień
- 10 min. Po składnej akcji Standardu, Kozłowski podwyższa wynik meczu na 2:0. Standard - Czarni Śmietki 2:0
- 14 min. Bardzo dobra postawa bramkarza Czarnych chroni zespół przed kolejną utratą bramki. Groźniejsze i częstsze ataki przeprowadzają piłkarze Standardu.
- 17 min i pisk fanek Czarnych na trybunach. Karczyk zdobywa kontaktową bramkę. Standard Mrągowo - Czarni Śmietki 2:1
- 20 min. Koniec I połowy. Standard Mrągowo - Czarni Śmietki 2:1. Po pierwszych 20 min groźniejsze akcje i częstsze przeprowadzała ekipa z Mrągowa, ale na przeszkodzie stał doskonale broniący Marcin Arciuch. Po tym spotkaniu zapraszamy na hit kolejki: MKTZ - Sport Style
rozpoczynamy II połowę spotkania Standard Mrągowo - Czarno-Czarni Śmietki. Jak na razie 2:1 dla Standardu.
- 23 min. Żółtą kartkę za faul otrzymuje Wątorczyk (Cz-CZ Śmietki). Wolny wykonuje ekipa z Mrągowa i mamy rzut rożny, który przynosi efekt w postaci bramki dla Standardu, którą zdobywa Bartosiewicz. Standard Mrągowo - Czarno-Czarni Śmietki 3:1
- 25 min - składna akcja Standardu i Cieśliński zdobywa czwartą bramkę dla ekipy mrągowskiej. To jego druga bramka w tym meczu.
- I chyba jest po meczu. Cieśliński dwukrotnie trafia do bramki Czarno-Czarnych i 7:2
- 38 min i Standard zdobywa ósmą bramkę, której autorem jest Maciorowski. Standard Mrągowo - Czarno-Czarni Śmietki 8:2
- Koniec dzisiejszego pierwszego meczu. Standard Mrągowo pokonuje Czarno-Czarnych Śmietki 8:2. bramki dla Standardu: Cieśliński 4, Bartosiewicz 2 i Maciorowski i Kozłowski po jednej. Bramki dla Czarno-Czarnych zdobyli: Wątorczyk i Karczyk
- za kilka minut hit dzisiejszej kolejki spotkań. Na przeciw siebie staną dwie faworyzowane ekipy MKTZ i Sport Style. To także pojedynek dwóch jak na razie najskuteczniejszych zawodników ligi: Maćka Gawlińskiego (MKTZ) - 6 bramek i Adama Marcinkiewicza (Sport Style) - 4 bramki.
- Znamy już składy obu drużyn. Sport Style: Potaś (bramkarz), Krasowski, Marcinkiewicz, Warmus, Bubienko, Szynder, Puszko, Lubin, Grabowski. MKTZ: Gałązka, Maciej Gawliński, Łukasz Gawliński, Serowik, Błaszczyk, Brodowski (bramkarz), Sztachański, Harasimowicz, Chabowski. W składzie brakuje Chludzińskiego (dzisiejszy solenizant) ze zrozumiałych względów ;-)

- 4min - i Marcinkiewicz zdobywa bramkę dla Sport Stylu. Sport STyle -MKTZ 1:0
- 11 min. Mecz wyrównany, obie drużyny atakują, ale jak na razie Sport Style prowadzi 1:0 z MKTZ po bramce w 4 minucie Marcinkiewicza
- 13 min. od kilku minut lekką przewagę mają piłkarze MKTZ i przynosi to efekt bramkowy. Harasimowicz doprowadza do wyrównania. Sport STyle - MKTZ 1:1
- 14 min. Nadal przewaga MKTZ. Potężny strzał Łukasza Gawlińskiego trafia w słupek
- 15 min znowu bomba popularnego "Gawrona" i piękna parada Potasia ochrania zespół Sport Style od utraty bramki.
- Mecz na szczycie ogląda około 100 osób
- 17 min potężny strzał Maćka Gawlińskiego z półwoleja mija bramkę o 18 centymetrów. Na boisku robi sie coraz ostrzej. Po żóltej kartce otrzymali już Łukasz Gawliński (MKTZ) i Konrad Krasowski (Sport Style). Ich kieszenie uszczuplą się zgodnie z regulaminem o 5 złotych ;-)
- Koniec I połowy. Ależ emocje na boisku! po pierwszych 20 minutach MKTZ - Sport Style 1:1 (bramki: Harasimowicz - Marcinkiewicz). I czy warto marnować czas przed telewizornią, gdzie dzisiaj króluje Donaldinio na wszystkich kanałach ;-) Podpowiadamy: jak ktoś ma już dość oglądania dzisiaj Donaldinia, to niech przełączy na Karton Network, tam mozna podziwiać Hankę Mostowiak ;-)
- zapraszamy do komentowania, tego co Wam relacjonujemy z hali w Mikołajkach. II połowa sie właśnie rozpoczęła sie udanie dla Sport Style. Karol Bubienko zdobwa bramkę i Sport Style prowadzi z MKTZ 2:1
- 24 min. musimy posłużyć sie terminologią bokserską (nie mylić z pastiszem Najman-Saleta). Cios za cios. Najpierw do wyrównania doprowadza Harasimowicz, ale szybka kontra Sport Style i niezawodny Marcinkiewicz daje ponownie prowadzenie dla Sport Style. Sport Style - MKTZ 3:2
- Niestety kłopoty techniczne, zaniki intenetu bezprzewodowego sprawiły, że nie mogliśmy kontynuować transmisji. W meczu na szczycie Sport Style pokonał MKTZ 6:3 (bramki Sport Style: Marcinkiewicz 3, Puszko 1, Bubienko 1, samobójcza - MKTZ: Harasimowicz). Mamy nadzieję, zę kłopoty techniczne się skończą z łączem internetowym :-/ za chwilę spotkanie nr 3: Luzacy - A-Team
- niestety, dzisiaj sieć Orange zawodzi coś, ale damy radę. Właśnie rozpoczeło się trzecie spotkanie i w 1 minucie prowadzenie dla A-team daje Przemysław Pawłowski. za chwilę podamy składy obu ekip.
- A-Team: Olszewski, Kowalczyk, Szadurski, Pawłowski, Pisanko, Krzysztof Styliaras, Rafał Styliaras, Godlewski. Luzacy: Kowalski, Doda, Izdebski, K. Świderski, M. Świderski, Kurpiewski, D. Świderski, Wujak, Szymański,
- A-Team walczy z Luzakami, a my nadal (niestety z niepokornym internetem :-/) Mecz zrobił sie jednostronny, zdecydowana przewagę mają zawodnicy A-Team, którzy prowadzą już 6:1. Bramki dla A-Team na razie strzelili: Pawłowski 3, Szadurski, Kowalczyk, Pisanko. Jak na razie honorowe trafienie dla Luzaków zaliczył Krzysztof Świderski. Koniec I połowy.
- 25 min. spotkania. Mimo ambitnej gry Luzaków, to A-Team zdobywa kolejne bramki. Rozstrzelał sie w tym spotkaniu Radosław Pawłowski, który zdobył już 6 bramek. Swój dorobek bramkowy skutecznie powiększa także Adrian Kowalczyk, który trafił już trzy razy. Aktualnie jest 12:1 dla A-Team.
- Ostatecznie A-Team wygrał 14: 2 z Luzakami. Bramki dla A-team strzelili: Radosław aPawłowski 6, Kowalczyk 4, Olszewski 2, Szadurski, Pisanko. Dla LUzaków dwie bramki strzelili Krzysztof Świderski i Szymański
- W ostatnim meczu Championi pokonali Huragana Wygryny 6:2. Pełne podsumowanie II kolejki spotkań Mikołajki Jarguz Cup oczywiście na blogu www.sportowemikolajki.blogspot.com
Właśnie udało się ustalić, skąd pojawiły się kłopoty z przekazem za pośrednictwem internetu mobilnego Orange z dzisiejszej kolejki spotkań MJC. Jak przyznał w rozmowie z firmą Kamel Art Factory przedstawiciel sieci Orange, w Mikołajkach pojawiły się kłopoty z bezproblemowym dostępem do sieci internetu mobilnego, za co zostaliśmy przeproszeni. Co przekazujemy Wam. Jednocześnie przedstawiciel Orange zapewnił, że w jak najkrótszym
czasie problemy z dostępem do mobilnego internetu zostaną usunięte. Trzymamy za słowo! Mamy nadzieje, że następne transmisje będą już bez niespodzianek na łączach.