- Zapraszamy wszystkich na transmisję „online” ze wszystkich czterech dzisiejszych spotkań VI kolejki halowej ligi piłki nożnej "Mikołajki Jarguz Cup".
Od dzisiaj relacje „online” można śledzić na stronie www.mikolajkionline.blogspot.com (tam wkrótce relacjonowane będą również inne wydarzenia prosto z Mikołajek). Na stronie znajdą się także dotychczas przez nas przeprowadzane relacje.
17.00 - Luzacy - Huragan Wojnowo
17.50 - Sport Style - A-Team
18.40 - Czarni Śmietki - MKTZ
19.30- Czempiony - Standard
- Witamy wszystkich miłośników relacji "online" z nowego miejsca. www.mikolajkionline.blogspot.com - z tego miejsca od dzisiaj będziemy relacjonować najciekawsze wydarzenia mające miejsce w Mikołajkach. W dniu dzisiejszym zapraszamy na relację z VI kolejki spotkań halowej ligi piłki nożnej "Mikołajki Jarguz Cup". Za chwilę spotkanie nr 1 VI kolejki: Huragan Wojnowo - Luzacy.
- Składy zespołów: Huragan Wojnowo: Ksepka, Drężek, Marcin Kręciewski, Kamil Kręciewski, Paweł Skrajny, Krzysztof Skrajny, Rafał Wachowski, Kuba Wachowski, Bartek Wachowski,  Karol Szczubełek, Murawski, Mateusz Szczubełek. Luzacy: Kowalski, Krzysztof Świderski, Wujak, Oleksiej, Mariusz Izdebski, Boharewicz, Rafał Izdebski, Kurpiewski, Bartosz Szymański, Marcin Szymański, Mateusz Świderski.
  • 2 min - przewagę w meczu uzyskuje Huragan i pieczętuje to zdobyciem pierwszej bramki, której autorem jest Kamil Kręciewski. Huragan - Luzacy 1:0
  • 4 min - szanse na wyrównanie miał zawodnik Luzaków, ale jego strzał z daleka trafił w słupek. Huragan - Luzacy 1:0
  • 6 min - składna akcja Huraganu zakończona bramką Krzysztofa Skrajnego. Huragan - Luzacy 2:0
  • 10 min - nadal więcej z gry mają piłkarze Huraganu, z kolei pojedyncze ataki Luzaków rozbijane są przed polem karnym Huraganu. Huragan - Luzacy 2:0
  • 13 min - Goool! Huragan po kilku kolejnych akcjach na bramkę Luzaków wreszcie dopiął swego i Drężek zdobywa trzecią bramkę. Huragan - Luzacy 3:0
  • 16 min - Goool! Przewaga Huraganu robi się coraz bardziej widoczna, jej faktem jest czwarta bramka zdobyta tym razem przez Krzysztofa Skrajnego. To jego druga bramka w tym meczu. Huragan- Luzacy 4:0
  • 18 min - okazje na pierwszą bramkę po dłuższym czasie mieli Luzacy, ale zabrakło trochę szczęścia. Ciężko będzie im pokonać jednego z najlepszych bramkarzy tegorocznej ligi Pawła Skrajnego. Huragan - Luzacy 4:0
  • Koniec I połowy. Huragan Wojnowo dość pewnie prowadzi z Luzakami 4:0. O 17.50 najciekawszy mecz dzisiejszej kolejki A-Team - Sport Style.
  • II połowa rozpoczęta. Gooool! Ładny początek Huraganu, który zdobywa piątą bramkę. Jej autorem jest Dawid Ksepka. Huragan - Luzacy 5:0.
  • 23 min - Goool! Chyba Luzacy dali sobie już na spokój, wykorzystują to skrzętnie piłkarze Huraganu, którzy zdobywają szóstą bramkę. Jej autorem jest Kamil Kręciewski. To jego drugie trafienie w tym meczu.
  • 25 min - Goool x 2! w ciągu minuty piłkarze Huraganu dwukrotnie pokonują bramkarza Luzaków. Dwukrotnie trafia Paweł Kręciewski. Huragan Wojnowo - Luzacy 8:0.
  • 30 min - Goool! Huragan mimo przewagi i kontrolowania meczu, konsekwentnie zdobywa kolejne bramki.  Bramkę nr 9 strzela Paweł Kręciewski (po raz trzeci w tym meczu)
  • 33 min -  Goool! i mamy dwucyfrówkę - standard w meczach z udziałem Luzaków. Dziesiąta bramke dla Huraganu strzelił Kamil Kręciewski.
  • 36 min - Goool! i mamy honorowe trafienie dla Luzaków. Jej autorem jest Bartek Szymański. Huragan - Luzacy 10:1
  • 40 min - koniec meczu! Huragan Wojnowo gładko wygrywa z Luzakami 10:1. bramki Huragan: Kamil Kręciewski 3, Paweł Kręciewski 3, Krzysztof Skrajny 2, Drężek, Ksepka po 1 - Luzacy: Bartosz Szymański). Tym samym Huragan zdobył pierwsze punkty w tegorocznych rozgrywkach.
    Za chwilę najciekawsze naszym zdaniem dzisiejsze spotkanie pomiędzy liderem Sport Stylem a trzecią drużyną w tabeli A-Team.
  • Lider Sport Style kontra trzeci w tabeli A-Team. Składy: Sport Style: Potaś, Lubin, Puszko, Marcinkiewicz, Bubienko, Szynder, Warmus, Grabowski. A-Team: Mirosław Olszewski, Pawłowski, Patryk Olszewski, Kowalczyk, Wierbiłowicz, Pisanko, Majak, Godlewski, Szadurski, Styliaras.
  • 4 min - Sport Style - A-Team 0:0. Przed chwilą zawodnicy A-Team wykonywali rzut wolny, ale bez skutku. W tej chwili żółtą kartkę otrzymuje Pawłowski za faul na bramkarzu Sport Stylu.
  • 9 min - mecz jak można było przypuszczać bardzo wyrównany. Ataki z jednej i z drugiej strony, ale na razie bez efektu bramkowego. Sport Style - A-Team 0:0
  • 14 min - tak jak wspominaliśmy mecz bardzo wyrównany i nadal bez bramek. Sport Style - A-Team 0:0.
  • 16 min - ależ okazję mieli teraz piłkarze Sport Stylu. Najpierw strzelał Warmus, a później Marcinkiewicz, ale nadal jest 0:0.
  • 18 min - Gooool! nareszcie kibice zobaczyli bramkę w
  • tym meczu. Skutecznie jedną z wielu akcji A-Team wykończył najskuteczniejszy zawodnik tej drużyny Pawłowski. Sport Style - A-Team 0:1.
  • 20 min - koniec I połowy. A-Team po bramce Pawłowskiego prowadzi z liderem Sport Style 1:0.
  • 21 min - Goool! Ależ początek II połowy. Pierwsza akcja Sport Stylu i Bubienko trafia do siatki. Sport Style - A-Team 1:1.
  • 22 min - Goool! Tak jak w pierwszej połowie ujrzeliśmy tylko jedną bramkę. Tak teraz w ciągu minuty padły dwie bramki. Szybka odpowiedź A-Team i Majak daje prowadzenie dla A-Team 2:1
  • 22 min - Ależ okazja dla Sport Stylu. Szynder z półobrotu próbował strzelić, ale minął się z piłką. "K....a mać!" - to jego komentarz ;-)
  • 25 min - jeśli chodzi o tempo meczu, to trochę spowolniało. Jedni i drudzy szukają drogi do bramki. Ale nadal wynik: Sport Style - A-Team 1:2.
  • 26 min - ależ okazja dla Sport Style. Potężny strzał Marcinkiewicza zamiast do siatki trafia w poprzeczkę.
  • Niestety zegar boiskowy nie wskazuje czasu, tak więc nie wiemy ile jest jeszcze do końca spotkania. Jedynie co wiemy to, że A-Team nadal prowadzi z liderem Sport Style 2:1.
  • 30 min - Goool! Wreszcie Marcinkiewicz trafia i mamy remis w spotkaniu Sport Style - A-Team 2:2.
  • 35 min - najpierw okazja dla Sport Style. Strzał z daleka Szyndera trafia w... Marcinkiewicza, chwilę później piłkarze A-Team po raz kolejny na zasadzie "o jedno podanie za dużo" pod bramką rywali tracą szanse na bramkę. Sport Style - A-Team 2:2.
  • 38 min - okupacja bramki Sport Style. Końcami palców bramkarz A -Team wybija strzał Marcinkiewicza. Faul bramkarza Sport Style. Rzut wolny dla A-Team.
  • 38 min - bezpośredni strzał z linii bramkowej, piłka przechodzi przez mur Sport Style, ale broni Potaś i nadal jest 2:2.
  • 39 min - faul na zawodniku A-Team i rzut karny z 9 metrów (piąty faul Sport Stylu).
  • 39 min - Goool! x 3!!! Ale emocje! Najpierw karnego wykorzystuje Majak i jest 3:2. Chwilę później Marcinkiewicz doprowadza do wyrównania. Trzy sekundy przed końcową syreną Kowalczyk oddaje strzał życia i A-Team pokonuje lidera Sport Style 4:3!
  • Takich emocji, jakie zafundowali nam piłkarze w ostatniej minucie meczu Sport Style i A-Team dawno nie było. Do tej pory niepokonany lider Sport Style doznaje pierwszej porażki w tym sezonie. Sport Style - A-Team 3:4 (bramki: Sport Style: Marcinkiewicz 2, Bubienko - A-Team: Majak 2, Pawłowski, Kowalczyk). Za chwilę nie mniej ciekawy mecz MKTZ - Czempioni.
  • Ochłonęliśmy po niesamowitej końcówce meczu Sport Style - A-Team. Rozpoczął się mecz nr 3 : MKTZ - Czarni Śmietki. Na razie 0:0.
  • Składy: MKTZ: Brodowski, Rafał Serowik, Chludziński, Maciej Gawliński, Łukasz Gawliński, Gałązka, Walczak, Błaszczyk (owski), Sztachański, Marek Serowik. Czarni: Arciuch, Karczyk, Lenkiewicz, Nadolny, Plona, Mocarski, Żarejko, Wątorczyk, Sparzak, Stępień, Żeczmerski.
  • 4 min - Goool!!! Piłkarze MKTZ podbudowani porażką lidera Sport Stylu udanie zaczęli spotkanie. Maciej Gawliński otwiera wynik dzisiejszego spotkania.
  • 8 min - ależ okazja dla Czarnych. Prostopadłe podanie otrzymuje stojący 1 metr od bramki Plona, wyciąga nogę, ale okazuje sie ciut za krótka, żeby sięgnąć piłkę i trafić do siatki. MKTZ - Czarni Śmietki 1:0.
  • 9 min - strzał z półwoleja Łukasza Gawlińskiego... 45 centymetrów nad poprzeczką.
  • 13 min - ależ okazja! Gałązka zamiast huknąć do pustej bramki, lekko piłkę skierował w kierunku siatki, ale bramkarz Czarnych zdążył wybić piłkę. MKTZ - Czarni Śmietki 1:0.
  • 18 min - samotny rajd Serowika, przed polem karnym zostaje faulowany. Strzał z wolnego Maćka Gawlińskiego trafia w mur. W między czasie Łukasz Gawliński dostaje żółta kartkę. Mecz robi sie coraz bardziej brutalny. Sporo fauli. Koniec I połowy. MKTZ - Czarni Śmietki 1:0
  • rozpoczęła się druga część spotkania MKTZ - Czarni Śmietki. Po pierwszych 20 minutach po bramce Macieja Gawlińskiego jest 1:0.
    - 21 min - Gooool! Maciej Gawliński podwyższa na 2:0.
    - 23 min - akcja braci Gawlińskich, piłka na końcu trafia do Błaszczyk(owskiego, a ten lekko kieruje piłkę do pustej bramki, po drodze piłka odbija się jeszcze od nogi interweniującego Plony. MKTZ - Czarni Śmietki 3:0. Bramka samobójcza.
    - 24 min - Goool! Błaszczyk podwyższa na 4:0. Czarni Śmietki chyba powoli wątpią w korzystny dla nich rezultat. A MKTZ coraz bliżej objęcia fotelu lidera.
  • 25 min Goool! Bramkarz MKTZ Brodowski zdegustowany chyba formą strzelecką swoich kolegów z zespołu ruszył do ataku, na końcu podaje do Macieja Gawlińskiego, a ten zdobywa swoją trzecią bramkę w tym meczu. MKTZ - Czarni Śmietki 5:0
  • 28 min - ożywienie w sektorze zajmowanym przez fanki Czarnych Śmietki. Wątorczyk zdobywa pierwszą bramkę dla Czarnych. MKTZ - Czarni 5:1.
      • 31 min - Goool! Szóstą bramkę dla MKTZ zdobywa Rafał Serowik.
      • 32 min - Goool! Ojciec nie chciał być gorszy od syna i tym razem Marek Serowik zdobywa siódmą bramkę dla MKTZ. MKTZ - Czarni Śmietki 7:1.
    • 39 min - Goool! Mimo, że MKTZ prowadzi w tym meczu wysoko i bezpiecznie, to Czarni nie poddają się. W efekcie tuż przed końcową syreną Keczmerski zdobywa drugą bramkę dla Czarnych. Koniec meczu! MKTZ - Czarni Śmietki 7:2 (bramki: M. Gawliński 3, Rafał Serowik, Błaszczyk, Marek Serowik, samobójcza - Czarni: Wątorczyk, Keczmerski). Za chwile ostatnie spotkanie Standard Mrągowo - Czempioni.
    • Zaczynamy ostatnie spotkanie VI kolejki 'MJC" Czempiony - Standard Mrągowo. Składy. Czempiony: Kamil Lubelski, Rokojżo, Gałązka, Fafiński, Petrykowski, Bohatyrewicz, Krystian Lubelski, Jabłoński. Standard: Kiryk, Michał Maciorowski, Dziewa, Niedźwiecki, Narel, Paweł Maciorowski, Józefczuk.
    • 2 min - Goool!!! Michał Maciorowski precyzyjnym strzałem pokonuje bramkarza Czempionów. Standard - Czempioni 1:0.
    • 7 min - błąd obrońcy Standardu, który drugi raz podał do swojego bramkarza. Rzut wolny dla Czempionów z 9 metra, ale bez efektu bramkowego. Standard - Czempioni 1:0.
    • 10 min - Goool! Krystian Lubelski wykańcza akcję zespołu Czempionów i jest 1:1. W odpowiedzi szybka akcja Standardu i Michał Maciorowski sprytnym strzałem trafia w słupek.
    • 12 min - ale okazja Czempionów. Zatorski podaje do Krystiana Lubelskiego i super snajper z bliskiej odległości nie trafia do pustej bramki. Standard - Czempioni 1:1
    • 15 min Goool! Niedźwiecki mocnym strzałem z dalszej odległości pokonuje bramkarza Czempionów. Standard - Czempioni 2:1. Wobec dzisiejszej porażki lidera Sport Style, w czołówce tabeli nastąpi trochę zamieszania.  O szczegółach oczywiście przeczytacie w podsumowaniu VI kolejki na www.sportowemikolajki.blogspot.com
    - 18 min - Goool! zamieszanie pod bramką Standardu i Zatorski doprowadza do wyrównania. Standard - Czempioni 2:2.
  • 19 min - Goool!  Debiutujący w składzie Standardu Paweł Maciorowski ponownie wyprowadza swoją drużynę na prowadzenie. Koniec I połowy! Standard - Czempioni 3:2.
  • 21 min - II połowa rozpoczęta.
- 21 min -Goool!  Rzut rożny dla Standardu, podanie do Niedźwieckiego i jest 4:2.
- 22 min - Goool! Ależ bomba w wykonaniu Zatorskiego. Standard - Czempioni 4:3
  • 24 min - Goool! Dwójkowa akcja Zatorski - Krystian Lubelski i ten trafia do siatki. Standard - Czempioni 4:4.
  • 27 min - dwukrotnie przed szansą zdobycia bramki dla Standardu był Paweł Maciorowski. Standard - Czempioni 4:4.
  • 31 min - nadal w meczu Standard - Czempioni 4:4. Trzeba przyznać, że w tym meczu ze skutecznością nie jest najlepiej. Sporo okazji niewykorzystanych.
  • 35 min - ani jedna ani druga drużyna nie może trafić do siatki od dłuższego czasu. Czyżby dzisiaj będziemy świadkami pierwszego remisu w tegorocznych rozgrywkach? Standard - Czempioni 4:4.
  • 37 min - Goool! Nareszcie - odetchnęli kibice... my też. Po licznie nie wykorzystanych sytuacjach podbramkowych, Krystian Lubelski zdobywa piąta bramkę dla Czempionów. Standard - Czempioni 4:5
  • 39 min - Goool! Standard przycisnął i Narel zdobywa wyrównująca bramkę! Koniec meczu! Standard Mrągowo - Czempioni 5:5 (bramki Standard: Niedźwiecki 2, Narel,
    M. Maciorowski, P. Maciorowski - Czempioni: Krystian Lubelski 3, Zatorski 2). Na tym kończymy dzisiejszą transmisję i do zaczytania następnym razem :-)
    Jutro od 9.40 i w niedzielę zapraszamy na transmisję "online" z I Ogólnopolskiego Mikołajkowego Turnieju w Mikołajkach (grają rocznik 2001 i młodsi). Szczegóły o turnieju na www. sportowemikolajki.blogspot.com