Sponsor serwisu

idealny trening na mase

sobota, 17 grudnia 2011

29.10.2011 - "Arena Mikołajki" mecz klasy okręgowej Kłobuk Mikołajki - GLKS Jonkowo

29 października 2011r.
Mikołajki – mecz klasy okręgowej Kłobuk Mikołajki – GLKS Jonkowo
13.58 - sędzia główny wyprowadza obie drużyny na środek stadionu. Kłobuk dzisiaj gra w czerwono-białych strojach, GLKS Jonkowo w strojach niebiesko-żółtych. P.S. Dzisiaj wśród nabywców biletów m.in. czarny Hammer ;-)
14.03 - na razie na boisku gra toczy się w środku boiska, chociaż goście na razie częściej są na połowie Kłobuka. Ale szybka akcja i rzut rożny dla Kłobuka
14:04 - na trybunach "Mikołajki Arena" mecz na razie śledzi 68 widzów plus motolotniarz, który lata nad stadionem
14:09 - na razie na boisku ataki z obu stron, ale bez efektu. Przed chwilą strzelał zawodnik gości, ale wyyyyysoko nad bramką (na szczęście)
14:11 - rzut wolny z lewej strony w odległości 30 metrów od bramki gości wykonuje Bubienko, dośrodkowuje, ale obrońcy gości są na posterunku
15 min - Goooooooool!. Dośrodkowanie z lewej strony Macieja Gawlińskiego, piłkę odbija bramkarz gości, trafia ona pod nogi Marcinkiewicza, który bez problemu umieszcza ją w siatce. 1:0 dla Kłobuka
18 min - zamieszanie na polu karnym Kłobuka i... goście wyrównują. Kłobuk - GLKS Jonkowo 1:1
19 min - strzał Bubienki mija słupek bramki o 5 metrów (tak na oko ;-))
24 min - nadal 1:1. Obie drużyny próbują kontratakować, chociaż groźniej robią to goście. mamy pierwszy rzut rożny dla GLKS Jonkowo
26 min - próba ataku Kłobuka, z prawej strony próbował dośrodkować Maciorowski, ale niecelnie. Tak dla przypomnienia, Kłobuk aktualnie zajmuje 7 miejsce, a GLKS Jonkowo ciut niżej - 15 miejsce w tabeli.
28 min - widzów przybywa, przypominamy, wśród nabywców biletów do rozlosowania m.in. czarny Hammer ;-)
30 min - rzut rożny dla gości, na szczęście bez efektu... bramkowego. A ludzi przybywa, przybywa. Do wygrania m.in. czarny Hammer, ale także popielniczka z wsadem czyli zużytą gumą do żucia przez Lionela Messiego podczas ostatniego meczu Barcelony z Realem Madryt ;-)
37 min - ależ zamieszanie na przedpolu Kłobuka. Poprzeczka ratuje Kłobuka przed utratą bramki! Na szczęście zagrożenie zażegnane. Kłobuk konstruuje akcję na bramkę gości
38 min - niestety, skończyło się na konstrukcji,a goście znowu okupują połowę Kłobuka
41 min - teraz przewagę mają piłkarze Kłobuka. Strzela groźnie Marcinkiewicz, ale prosto w bramkarza.
43 min - rzut rożny dla gości
45 min - sędzia kończy I połowę spotkania. Kłobuk Mikołajki - GLKS Jonkowo 1:1. Do zaczytania po przerwie, zaraz losowanie nagród.
114:59 - sędzia rozpoczyna drugą część spotkania. Po pierwszych 45 minutach Kłobuk Mikołajki (bramka Adama Marcinkiewicza) remisuje z GLKS Jonkowo 1:1. W drużynie z Mikołajek jedna zmiana. Za Warmusa na boisko wszedł Wojtek Brodowski.
48 min. - Informujemy, że szczęśliwym posiadaczem czarnego Hammera został pan Kazimierz Grabowski. Gratulujemy!
55 min - ależ zamieszanie pod bramką gości. Niewiele brakowało, a Brodowski zamieniłby strzał na bramkę. Nadal 1:1
60 min - nadal 1:1. Jedna i druga drużyna próbuje coś "zamieszać",ale bezskutecznie jak na razie
68 min - rzut rożny wykonuje Bubienko, dośrodkowuje na głowę obrońcy gości, który minimalnie nie trafia do własnej bramki. Na razie przewaga Kłobuka. Zamknęli gości na ich przedpolu. Drugi rzut rożny dla KŁobuka, ale goście bronią się.
68 min - GOOOOOOOOOOOLLLLLLL! Kłobuk Mikołajki - GLKS Jonkowo 2:1. Rzut z autu wykonuje Brodowski, obrońca gości główką przedłużą piłkę, trafia na głowę Maćka Gawlińskiego i jest 2:1 dla Kłobuka
72 min - z lewej strony rajd Maćka Gawlińskiego. Tuż przed polem karnym z lewej strony jest faulowany. Rzut wolny dla Kłobuka

75 min - groźny kontratak prawą stroną drużyny gości, zakończony silnym strzałem, po którym niestety piłka trafia do siatki Kłobuka Mikołajki. Kłobuk - Jonkowo 2;2. Gramy dalej

77 min - robi się ostro na boisku. Najpierw brzydki faul na zawodniku Kłobuka (zółta kartka), a teraz drugi faul w środku pola i żólta kartka dla Krasowskiego (Kłobuk)

79 min - atak gości, zamieszanie na polu karnym Kłobuka i... z bliskiej odległości zawodnik gości trafia do siatki. Niestety, Kłobuk - Jonkowo 2:3

80 min - nerwowo na boisku. Przepychanka pomiędzy Brodowski a zawodnikiem gości. Na szczęście bez kartek. Za chwilę żólta kartkę niestety otrzymuje Łukasz Gawliński. Teraz po akcji bramkowei i faulu na bramkarzu gości zółtą kartkę otrzymuje Maciej Gawliński. Kibice nie szczędzą sędziego głównego, ktory coraz więcej kontrowersyjnych decyzji podejmuje

84 min - wręszcie sędzia zareagował, tak jak powinien. W środku pola brutalnie zostaje sfaulowany Cieśliński. Sędzia od razu karze zawodnika gości czerwoną kartką. Goście grają w osłabieniu.

88 min - Kłobuk atakuje. Mamy rzut rożnym dla Kłobuka

88 min - kolejny rzut rożny dla Kłobuka

88 min - goście znowu sie bronią i trzeci z rzędu korner dla Kłobuka

89 min- Gooooooooollllllllllllllllllllllll!
do trzech razy sztuka. Trzeci korner, dokładne dośrodkowanie na głowę Marcinkiewicza, który trafia do bramki. Kłobuk - Jonkowo 3:3.

90 min - Koniec meczu! Kłobuk Mikołajki - GLKS Jonkowo 3:3. Dziękujemy za udział w śledzeniu meczu. Do zaczytania przy następnych wydarzeniach, które można będzie śledzić na naszym profilu.