sobota, 17 grudnia 2011

25.11.2011r. (hala Mikołajki) – III kolejka spotkań „Mikołąjki Jarguz Cup”

Minęła godzina 17. Witamy wszystkich :-) Rozpoczynamy kolejną transmisje "online" z III kolejki Mikołajki Jarguz Cup. I na dobry początek mamy dzisiaj kolejny szlagier. Wicemistrzowie ligi MKTZ (aktualnie 4 miejsce w tabeli z 3 punktami) spotka się w meczu nr 1 a aktualnym liderem Standardem Mrągowo. Za chwilę początek meczu, a my podamy póki co składy obu drużyn. Czekamy na Wasze typy w tym meczu ;-)
Składy drużyn: Standard Mrągowo: Paweł Józefczuk, Michał Maciorowski, Błażej Dziewa, Krzysztof Cieśliński, Sebastian Kozłowski, Kamil Wierzbicki, Tomasz Narel, Paweł Kiryk. W składzie debiutuje Mateusz Niedźwiecki. MKTZ: Wiesław Gałązka, Łukasz i Maciej Gawlińscy, Paweł Walczak, Wojciech Brodowski, Mateusz Błaszczyk, Marek Serowik, Michał Harasimowicz, Marek Serowik, Piotr Sztachański. Za chwilę pierwszy gwizdek w spotkaniu Standard Mrągowo – MKTZ
17.10 - rozpoczął się mecz. I pierwsza akcja meczu i od razu gol w wykonaniu Macieja Gawlińskiego. MKTZ - Standard 1:0
3 min. i Maciej Gawliński (po raz drugi) podwyższa wynik meczu. MKTZ - Standard 2:0
Standard zaskoczony mocnym uderzeniem MKTZ na razie nie potrafi skonstruować groźnej akcji.
7 min - strzał Rafała Serowika trafia w słupek. Piłka odbija się od słupka trafia w bramkarza Standardu i... wpada do siatki. MKTZ - Standard Mrągowo 3:0
8 min - W środku pola piłkę przejmuje Błaszczyk, rusza w kierunku bramki, strzela i trafia do siatki. MKTZ - Standard 4:0. Kto się spodziewał takiego obrotu sprawy?
14 min - rzut wolny z 7 metrów dla Standardu
... bez efektu, nadal MKTZ prowadzi 4:0
16 min. - MKTZ poprosił o czas. MKTZ - Standard 4:0. Korzystając z chwili przerwy, pragniemy sprostować informacje na temat składów. W obu drużynach brakuje kluczowych zawodników. W MKTZ nie ma dzisiaj Harasimowicza, a w Standardzie Bartosiewicza (niezły rym udało sie przy okazji stworzyć).
19 min. - od kilku minut wreszcie zaczynają grać liderzy. Piękna akcja Standardu i cudowny strzał w okienko Michała Maciorowskiego. MKTZ - Standard 4:1. Koniec pierwszej połowy
rozpoczeła się II połowa meczu MKTZ -Standard Mrągowo 4:1
5 min - dokładne podanie otrzymał Rafał Serowik i z półwoleja trafia do siatki. MKTZ- Standard 5:1
8 min. Zamieszanie pod bramką Standardu i Błaszczyk(owski) po raz drugi trafi dzisiaj do siatki. MKTZ prowadzi już ze Standardem 6:1. Kibice liczyli na bardziej wyrównane spotkanie :-)
11 min. Akcja Standardu i piłkę rękoma broni za polem karnym Brodowski, za co dostaje "Żółć" i rzut wolny dla Standardu. Silny strzał z wolnego na bramkę zamienia Maciorowski. MKTZ - Standard 6:2
36 min - składna akcja Standardu zakończona bramką Tomasza Narela. MKTZ - Standard 6:3
36min. szybka odpowiedź MKTZ i piękna bramka Macieja Gawlińskiego (trzecia w dzisiejszym meczu). MKTZ prowadzi 7:3 ze Standardem.

37 min. dla odmiany szybka odpowiedź Standardu i Mateusz Niedźwiecki zdobywa czwartą bramkę dla Standardu. MKTZ -Standard 7:4.
39 min o końcówka meczu należy do Standardu. Najpierw po rzucie wolnym Maciorowskiego piłka trafia w słupek, kolejna akcja STandardu też nie daje efektu. Chyba za późno wzięli się do roboty w tym meczu piłkarze Standardu.
Koniec meczu. MKTZ - Standard Mrągowo 7:4. Bramki MKTZ: M. Gawliński - 3, Błaszczyk 2, Serowik 1, samobójcza. Standard: Maciorowski 2, Narel 1, Niedźwiecki 1. Za chwilę mecz numer 2: Czarni Śmietki - A-Team (wicelider).
Za chwilę mecz nr 2: A-Tema (2 m w tabeli, 6 pkt): Mirosław Olszewski, Kowalczyk, Pisanko, Patryk Olszewski, Szadurski, Rafał Styliaras, Godlewski, Krzysztof Styliaras, Pawłowski, Wierbiłowicz. Czarni Śmietki: Karczyk, Żarejko, Lenkiewicz, Plona, Baran, Sparzak, Keczmerski, Stepień (5 miejsce w tabeli, 0 pkt)
7 minuta spotkania i jako pierwsi bramkę strzelają zawodnicy A-Team, a konkretnie aktualny lider klasyfikacji najlepszych strzelców Radosław Pawłowski. A-Team - Czarni Śmietki 1:0.
11 min - indywidualna akcja Pawłowskiego zakończona bramką. A-Team - Czarni Śmietki 2:0
13 min. - "żółta kartka dla bramkarza Czarnych i rzut wolny, ale bez efektu. Szybka kontra Czarnych i Stępień zdobywa kontaktową bramkę dla Czarnych
14 min. szybka odpowiedź A-Team i bramka Mirosława Olszewskiego. A-Team - Czarni Śmietki 3:1
miło nam donieść, że uaktywniły się fanki Czarnych :-)
18 min - zwiększa się przewaga A-Team. Pisanko autorem czwartej bramki dla A-Team. Z ich ławki rezerwowych słychać radosne: Panowie, mamy ich". I chyba mają rację.
19 min. - jednak "Czarni" nie poddają się i po raz drugi do siatki dzisiaj trafia Stępięń. A-Team - Czarni Śmietki 4:2. Koniec I połowy.
II połowa rozpoczęta. PO pierwszych 20 minutach A-Team prowadzi 4:2 z Czarnymi Śmietki. Po tym meczu w akcji zobaczymy Sport Style (3 miejsce w tabeli, 6 pkt), który zmierzy się z Huraganem Wojnowo (7 miejsce, 0 pkt)
23 min - rzut rożny dla A-Team. Podanie do Mirosława Olszewskiego, a ten płaskim strzałem z 10 metrów pokonuje bramkarza. A-Team - Czarni Śmietki 5:2.
25 minuta - Najskuteczniejszy zawodnik A-Team i na razie całej ligi Pawłowski zdobywa szóstą bramkę dla A-Team. A-Team - Czarni Śmietki 6:2

32 min - akcje z obu stron drużyn. Na trybunach "Brawo Czarni", ale na boisku po raz czwarty dzisiaj trafia Pawłowski. A-Team - Czarni Śmietki 7:2
34 min - Mirosław Olszewski dzisiaj także w doskonałej formie strzeleckiej, co potwierdził trzecią bramką, którą właśnie zdobył. A-Team - Czarni Śmietki 8:2.
39 min - okupacja bramki Czarnych, ale na przeszkodzie A-team stoi albo poprzeczka, albo noga obrońcy, albo bramkarz.
Koniec meczu. A-Team - Czarni Śmietki 8:2 (bramki. A-Team: Pawłowski 4, M. Olszewski 3, Pisanko 1 - Czarni: Stępień 2). Za chwilę mecz nr 3. Sport Style - Huragan Wojnowo.
składy drużyn: Sport Style: Puszko, Bubienko, Szynder, Warmus, Potaś, Marcinkiewicz, Grabowski. Skromnie ;-)
Huragan Wojnowo:Murawski, Strojny, Paweł Kręciewski, Kamil Kręciewski, Marcin Kręciewski, Wachowski, Filipkowski oraz... dwóch nazwisk nie możemy odczytać z protokołu ;-)
2 min. i wynik meczu otwiera najskuteczniejszy w Sport Stylu czyli Marcinkiewicz. Sport Styl - Huragan Wojnowo 1:0
4 min owacja na trybunach :-O Huragan po bramce Marcina Kręciewskiego doprowadza do wyrównania!!!!!!!
8 min pod bramka Huraganu dwoi się i troi a to Bubienko, a to Marcinkiewicz, ale bez efektu. Huragan ambitnie broni się i od czasu do czasu kontratakuje.
12 min - widownia przeciera z lekka oczy, bo Huragan naprawdę groźnie atakuje, a Sport Style nie może znaleźć sposobu na trafienie do siatki. Sport Style - Huragan Wojnowo 1:1.