niedziela, 18 grudnia 2011

II dzień Turnieju Mikołajkowego w Mikołajkach

Dzisiaj poznamy zwycięzców I Ogólnopolskiego Turnieju Mikołajkowego Piłki Nożnej rocznika 2001 i młodsi
Od 9.40 rozpoczną się decydujące spotkania w hali sportowej w Mikołajkach.

Rozkład jazdy dzisiejszych spotkań:
9.40– Jagiellonia Białystsok – Rona 03 Ełk (finał A)
10.00 – Hetman I Baranowo – Lwy Korsze (finał A)
10.20 – Mrągowia Mrągowo – Dragon Bielany Warszawa (finał A)
10.40 – Reda Szczytno – Hetman II Baranowo (finał B)
11.00 – Czereś Sport Olsztyn – Piast Białystok (finał B)
11.20 – Jagiellonia Białystok – Lwy Korsze (finał A)
11.40 – Hetman I Baranowo – Dragon Bielany Warszawa (finał A)
12.00 – Mrągowia Mrągowo – Rona 03 Ełk (finał A)
12.20 – Reda Szczytno – Piast Białystok (finał B)
12.40 – Czereś Sport Olsztyn – Hetman II Baranowo (finał B)
13.00 – Mrągowia Mrągowo – Lwy Korsze (finał A)
13.20 – Hetman I Baranowo – Rona 03 Ełk (finał A)
13.40 – Jagiellonia Białystok – Dragon Bielany Warszawa (finał A)
14.00 – uroczyste zakończenie turnieju
Witamy wszystkich z drugiego dnia turnieju mikołajkowego w Mikołajkach. Rozpoczęło się pierwsze dzisiejsze spotkanie w finale A. Prowadząca w tabeli tego finału Jagiellonia gra z Roną 03 Ełk. 4 min spotkania i jak na razie 0:0.
13 min -0 rzut wolny dla Rony. Ale bez efektu. Nadal w spotkaniu Rona 03 Ełk - Jagiellonia Białystok mamy wynik bezbramkowy. Czyżby "Jaga' straciła pierwsze punkty w turnieju? dowiemy sie za dwie minuty
Koniec meczu! Lider Jagiellonia traci pierwsze punkty! Jagiellonia - Rona 03 Ełk 0:0.

Rozpoczyna się drugie spotkanie w finale A Hetman I Baranowo - Lwy Korsze
2 min - dwie piękne parady Huberta Banacha, bramkarza Hetmana chronią jego drużynę od straty bramki. Hetman I Baranowo - Lwy Korsze 0:0
7 min - niezwykle emocjonujące spotkanie finału A. na razie bez bramek w meczu Lwy Korsze - Hetman I Baranowo. Fantastyczne parady Huberta Banacha, bramkarza Hetmana zastępują nam brak goli ;-)
13 min - GOOOOOL! Mikołaj Wasilewski strzałem z daleka daje prowadzenie dla Lwów Korsze w meczu z Hetmanem I Baranowo!
Koniec meczu! Lwy Korsze po bramce Wasilewskiego wygrywają z Hetmanem I Baranowo 1:0.

Za chwilę trzecie spotkanie finału A Dragon Bielany Warszawa - Mrągowia Mrągowo. 1 min - GOOOOL! Błąd bramkarza Mrągowii, który przy interwencji poślizgnął się, co wykorzystał zawodnik Dragona Maciejczak i jest 1:0.
2 min - GOOOOL! Dragon prowadzi już 2:0 po bramce Parysa. Na trybunach uaktywnili się kibice Dragona z fanfarami ;-)
5 min - GOOOL! Sebastian Pedynowski zdobywa trzecią bramkę dla Dragona!
6 min - GOOOL! Sebastian Pedynowski ponownie wpisuje się na listę strzelców. Dragon Bielany Warszawa - Mrągowia Mrągowo 4:0!
13 min - GOOOOL! Igor Muzal jest autorem piątej bramki dla dla Dragona! Fanfary kibiców Dragona pomagają skutecznie ;-) Dragon Bielany Warszawa - Mrągowia Mrągowo 5:0!!!
Koniec meczu! Dragon Bielany Warszawa wygrywa wysoko z Mrągowią Mrągowo 5:0!

Rozpoczyna sie pierwszy mecz finału B. Hetman II Baranowo - Reda Szczytno.
7 min -  GOOOL! Jakub Sosnowski strzałem z rzutu wolnego zdobywa bramkę dla Redy Szczytno, która prowadzi 1:0 z Hetmanem II Baranowo. Obie drużyny grają w finale B turnieju.
10 min - w meczu Hetman II Baranowo - Reda Szczytno nadal 0:1. Przewagę mają piłkarze ze Szczytna, ale przed utrata kolejnych bramek ratuje zespół z Baranowa bramkarz Krystian Zadroga.
10 min - GOOOL! Mysiorski pokonuje po raz drugi bramkarza Hetmana. Reda Szczytno - Hetman II Baranowo 2:0.
Koniec meczu! Reda Szczytno wygrywa 2:0 z Hetmanem II Baranowo. Za chwilę mecz finału B Czereś Sport Olsztyn - Piast Białystok.
Rozpoczęło sie spotkanie finału B Czereś Sport Olsztyn - Piast Białystok. My zajrzeliśmy w protokoły sędziowskie i podajemy jak na razie najskuteczniejszych piłkarzy turnieju:
5 bramek - Kamil Synowczyk, Mikołaj Wasilewski (obaj Lwy Korsze), Dawid Prosiński (Rona 03 Ełk), Patryk Parys (Dragon Bielany Warszawa)
4 bramki - Patryk Maciejczak (Dragon Bielany Warszawa), Jakub Jarmołowicz (Jagiellonia Białystok)
trwa spotkanie finału B Czereś Sport jak na razie remisuje z Piastem Białystok 0:0.
6. Mrągowia Mrągowo         0 pkt 0-9
14 min - GOOOOOL! Krzysztof Sobka zdobywa bramkę dla Czereś Sport Olsztyn, które ostatecznie wygrywa z Piastem Białystok 1:0.
Za chwilę mecz finału A bardzo ciekawe spotkanie Lwy Korsze - Jagiellonia Białystok.
2 min - GOOOOOL! Lwy Korsze po bramce Mikołaja Wasilewskiego obejmują prowadzenie w spotkaniu z Jagiellonią Białystok!
3 min - GOOOOL! Giedroyć doprowadza do wyrównania! Lwy Korsze - Jagiellonia Białystok 1:1
Koniec mecz! Jagiellonia Białystok – Lwy Korsze 2:2. Najpierw w 10 minucie Jagiellonia zdobył Taudul. Na kilkanaście sekund przed końcem spotkania wyrównał Kuczyński.
Aktualnie trwa spotkanie Hetmana I Baranowo z Dragonem Bielany Warszawa. Na razie 0:0.
7 min - Goooool! Sebastian Pedynowski zdobywa bramkę dla Dragona! Dragon Bielany Warszawa - Hetman I Baranowo 1:0
9 min- GOOOOOL! I Dragon Bielany Warszawa prowadzi już 2:0 (bramka samobójcza) z Hetmanem I Baranowo.
Koniec meczu! Dragon Bielany Warszawa pokonuje Hetmana I Baranowo 2:0. Za chwilę kolejny mecz finału A Mrągowia Mrągowo - Rona 03 Ełk.
5 min - GOOOOOL! x 2 Mrągowia zdobywa po kolei dwie bramki. Jej autorami są: Rutkowski, Pryślak. Mrągowia - Rona 03 Ełk 2:0.
9 min - GOOOOOL!. Najpierw bramke zdobywa Rona, jej autorem jest Prosiński. Szybka odpowiedź Mrągowii Szymanowski strzela gola i jest 3:1. Ale Rona nie poddaje się i dwukrotnie za sprawą Prosińskiego doprowadza do wyrównania. Rona 03 Ełk - Mragowia Mrągowo 3:3.
Błąd obrony Rony i rzut wolny dla Mrągowii. ale bez efektu bramkowego. Nadal jest 3:3.
Koniec meczu! Rona 03 Ełk remisuje z Mrągowią Mrągowo 3:3. Za chwilę mecz finału B Piast Białystok – Reda Szczytno.
1 min – GOOOOOL! Rzut karny pewnie wykonuje Mysiorski i Reda Szczytno prowadzi z Piastem Białystok 1:0.
trwa spotkanie finału B Piast Białystok - Reda Szczytno 0:1.
6. Mrągowia Mrągowo               1    3-12
Jak widać o zwycięstwie w całym turnieju zadecyduje bezpośrednie spotkanie Jagiellonii z Dragonem. Ten mecz zaplanowany jest na godzinę około 13.40.
12 min - GOOOOOOL! piękną bramkę z rzutu wolnego dla Piasta zdobywa Rosłon. Piast Białystok - Reda Szczytno 1:1.
13 min - GOOOOOL! Mysiorski po raz drugi trafia do siatki i Reda Szczytno prowadzi z Piastem Białystok 2:1!
Koniec meczu! Reda wygrywa 2:1 z Piastem Białystok.
Za chwilę ostatnie spotkanie finału B Hetman II Baranowo - Czereś Sport Olsztyn.
5 min - GOOOOOOL! Nareszcie! Hetman II Baranowo zdobywa swoją pierwszą bramkę w tym turnieju! Autorem fantastycznego uderzenia jest Łukasz Zejer! Hetman II Baranowo - Czereś Sport Olsztyn 1:0.
Koniec meczu! Ależ emocje były w tym spotkaniu. Chociaż oba zespoły nie grały o zwycięstwo w turnieju, to stworzyły niesamowite widowisko. Ostatecznie Hetman II Baranowo wygrał z Czeresiem Sport Olsztyn 1:0!
Za chwilę trzy ostatnie mecze turnieju, które zadecydują o tym, kto zajmie czołowe miejsca w turnieju. Przed nami mecz Mrągowia Mrągowo – Lwy Korsze.
Przed nami najważniejsze rozstrzygnięcia. Trzy ostatnie mecze turnieju, które zadeycdują o miejscach 1-6. Rozpoczeło się spotkanie Lwy Korsze – Mrągowia Mrągowo. Na razie 0:0.
8 min - GOOOOOL! Kacper Kuczyński zdobywa pierwszą bramkę dla Lwów Korsze, którzy prowadzą z Mrągowią Mrągowo 1:0!
9 min - GOOOOL! x 2. Najpierw Synowczyk, a później Wasilewski i Lwy Korsze prowadzą już 3:0 z Mrągowią Mrągowo.
12 min – GOOOOL! Synowczyk po raz drugi trafia do siatki i Lwy Korsze prowadzą z Mrągowią Mrągowo 4:0!
Koniec meczu! Lwy Korsze wygrywają z Mrągowią Mrągowo 4:0.
Za chwilę spotkanie finału A Hetman I Baranowo - Rona 03 Ełk.
1 min - GOOOOOL! Mikiewicz otwiera wynik meczu. Rona 03 Ełk - Hetman I Baranowo 1:0.
3 min – GOOOOOL! Budziński zdobywa drugą bramke dla Rony 03 Ełk, która prowadzi z Hetmanem I Baranowo 2:0.
9 min – Goooool! Szymon Budziński zdobywa trzecią bramkę dla Rony 03 Ełk, która prowadzi 3:0 z Hetmanem I Baranowo. My mamy już kolejność ostateczną finału B (miejsca 7-10):
  1. Reda Szczytno 7 5-2
  2. Czereś Sport Olsztyn 4 2-2
  3. Piast Białystok 3 3-3
  4. Hetman II Baranowo 3 1-4
po tym meczu hit turnieju! Mecz, który zadecyduje, kto wygra turniej w Mikołajkach! Dragon Bielany Warszawa - Jagiellonia Białystok. A w trwającym meczu Rona 03 Ełk nadal prowadzi 3:0 z Hetmanem I Baranowo.
Koniec meczu! Rona 03 Ełk pokonuje Hetmana I Baranowo 3:0! za chwilę hit! Dragon Bielany Warszawa – Jagiellonia Białystok
3 min - trwa mecz decydujący o zwycięstwie w turnieju. Jagiellonia - Dragon 0:0
7 min - nadal 0:0. Mecz bardzo wyrównany, każda z drużyn atakuje. Ale wynik remisowy daje zwycięstwo w turnieju Dragonowi.
9 min - GOOOOOOL! Giedroyć zdobywa bramkę dla Jagiellonii! Jagiellonia -Dragon Bielany 1:0!
13 min - Jagiellonia - Dragon 1:0. Ten wynik daje zwycięstwo w turnieju "Jadze"!
Koniec meczu!!!!!! Jagiellonia Białystok wygrywa z Dragonem Bielany Warszawa 1:0 i zwycięża w turnieju. Seria rzutów karnych zadecydowała o wyłonieniu najskuteczniejszego zawodnika turnieju. Został nim Dawid Prosiński (Rona 03 Ełk).
za chwilę uroczyste zakończenie turnieju. Dziękujemy wszystkim, którzy z nami śledzili relacje z turnieju. Podsumowanie turnieju dostepne będzie dzisiaj na stronie: