poniedziałek, 2 stycznia 2012

30.12.2011 r. hala sportowa w Mikołajkach - VIII kolejka spotkań "MIkołajki Jarguz Cup"

- witamy, kłopoty techniczne nie pozwoliły na relacje z pierwszego meczu. Sport Style lider gra z Czarnymi Śmietki. I po pierwszej połowie mamy sensację! Czarni prowadzą 3:2!!
- Druga połowa rozpoczęta. I wszystko wraca do normy. Najpierw Karol Bubienko, a później Adam Marcinkiewicz i Sport Style prowadzi 5:3!

- 32 min - GOOOOL! Puszko podaje do Marcinkiewicza, a ten z połowy boiska silnym strzałem pokonuje bramkarza.
- 34 min - GOOOOL! Marcinkiewicz ponownie pokonuje bramkarza i jest 7:3.
- 36 min rzut karny dla Czarnych. Bramkarz Sport Style jest lepszy!
- 39 min - GOOOOL! Marcinkiewicz zakołował całym towarzystwem i strzelił swoją piątą bramkę w tym meczu. Sport Style wygrywa z Czarnymi Śmietki 9:3 (bramki: Marcinkiewicz 5, K. Bubienko 2, M. Bubienko 2 - Sparzak 2, Stępień)
- rozpoczęło się się spotkanie nr 2 Standard Mrągowo - Luzacy. Na razie 0:0.
- 3 min -GOOOOOL! Piękna  bramka w okienko w wykonaniu Narela. Standard - Luzacy 1:0.
- 5 min - GOOOL! Michał Maciorowski pięknym strzałem w okienko podwyższa na 2:0.
- 6 min- GOOOOL! Bartosiewicz zdobywa trzecią bramkę dla Standardu.
- 8 min - GOOOOL! czwarta bramka Standardu. Jej autorem jest Kaczmarski. Trzecią bramkę też zdobył Kaczmarski, a nie Bartosiewicz.
- 9 min - GOOOOOOL! Tym razem Cieśliński trafia.
- 10 min - GOOOOL! Cieśliński na 6:0 podwyższa!
- 11 min - GOOOL! Michał Maciorowski tym razem autorem gola i Standard prowadzi już 7:0.
- 14 min - GOOOOOL! Michał Maciorowski trafia ponownie do bramki. Standard prowadzi już 8:0 z Luzakami!
- 31 min - GOOOOOL! x 3 Standard gromi nadal Luzaków. Zdobywa kolejne trzy bramki. Cieśliński 2 i Niedźwiecki.
- Koniec meczu! Standard Mrągowo wygrał 20:2 z Luzakami. Bramki: Standard: Cieśliński 4, Narel 6, Kaczmarski 3, Niedźwiecki 3, Maciorowski 4 - Luzacy: Oleksiej 1, Szymański 1.
- Trwa aktualnie mecz MKTZ -  Huragan Wojnowo. Po 17 minutach meczu MKTZ prowadzi 3:0. Trzy bramki strzelił najskuteczniejszy zawodnik MKTZ Maciej Gawliński.
- Koniec I połowy! MKTZ prowadzi w meczu z Huraganem Wojnowo 3:0.
- Rozpoczęła się II połowa spotkania MKTZ - Huragan Wojnowo. GOOOOL! Błaszczyk podwyższa na 4:0 i ponownie Bałszczyk (owski) podwyższa na 5:0.
- 33 min -  GOOOOL! Maciej Gawliński w sylwestrowej formie zdobywa czwartą swoja bramkę w tym mecz. MKTZ grając "drugim" garniturem bezpiecznie prowadzi z Huraganem Wojnowo 6:0.
Koniec meczu! MKTZ gładko "drugim składem pokonał Huragan Wojnowo 6:0. Bramki: M. Gawliński 4, Błaszczyk 2. Za chwilę ostatnie spotkanie A-Team - Czempioni.
- 8 min - w ostatnim spotkaniu w tym roku pomiędzy Czempionami a A-Team nadal wynik bezbramkowy!
- 9 min - GOOOOOL! a jednak wywołaliśmy wilka z lasu ;-) Kowalczyk daje prowadzenie dla A-Team!
- Koniec I połowy. A-Team prowadzi 1:0 z Czempionami. Za chwilę druga połowa.
- 36 min - Goooool! Trwa ostatnie spotkanie w którym A-Team bezpiecznie prowadzi z Czempionami 3:1. Bramki dla ATeam zdobyli: Pawłowski, P. Olszewski, Kowalczyk - Czempioni: Petrykowski.
- 37  min: GOOOOOOL! x 2: Pawłowski i Kowalczyk i ATeam rozstrzyga mecz na swoją korzyść. Prowadzi już 5:1.
- 40 min - Koniec meczu! ATeam gładko wygrywa z Czempionami 6:1. Bramki: Pawłowski 2, Kowalczyk 2 , P. Olszewski, samobój - Czempioni: Petrykowski.
- Dziękujemy za obecność i wszystkiego najlepszego w 2012 roku!