niedziela, 22 stycznia 2012

20.01.2012 - hala Mikołajki - Relacja "online" z Xi kolejki spotkań "MJC"

- Witamy podczas kolejnej relacji „online”. Za chwilę pierwsze spotkanie XI kolejki spotkań „MJC” Standard Mrągowo – Huragan Wojnowo.
- 2 min - Goooool! Błąd bramkarza Standardu i rzut wolny bezpośredni dla Huraganu. Ksepka mocnym strzałem trafia do siatki i Huragan obejmuje prowadzenie 1:0.
- 4 min - GOOOOOL! Rzut karny dla Standardu. Bezbłędnie wykonuje go Ciesliński i jest 1:1.
- 6 min - Gooooool! Mocny strzał Cieślińskiego i piłka ląduje w siatce. Standard - Huragan 2:1.
- Koniec pierwszej połowy, która stała pod znakiem wyrównanej i prowadzonej w szybki sposób gry przez obie ekipy. Standard Mrągowo - Huragan Wojnowo 2:1. Po tym spotkaniu zapraszamy na hit dzisiejszej kolejki MKTZ - A-Team :-)
- Rozpoczęła się II połowa meczu Standard Mrągowo - Huragan Wojnowo. Po 20 minutach gry Standard prowadzi 2:1.
- 25 min – Gooool! Trwająca od początyku drugiej połowy meczu wymiana ciosów przynosi efekt w postaci bramki zdobytej przez Huragan Wojnowo. Jej autorem jest Paweł Kręciewski. Standard Mrągowo – Huragan Wojnowo 2:2!
- 34 min - GOOOOOOL! Maciorowski ponownie daje prowadzenie dla Standardu, które prowadzi 3:2 z Huraganem. Mecz wyrównany, tak więc sprawa wyniku końcowego jest nadal otwarta
- 39 min - Gooool! Składna akcja Standardu, zamieszanie w polu karnym, piłkę dokładnie podaje Maciorowski, a do pustej bramki trafia Wierzbowski.
- Koniec meczu! Standard Mrągowo pokonał po zaciętym meczu wygrali z Huaragnem Wojnowo 4:3.
- Za chwilę hit kolejki MKTZ - A-Team!!!
- Piłkarze i kibice przed meczem minutą ciszy uczcili pamięć zmarłego wczoraj działacza piłkarskiego z Mrągowa Tadeusza Tyczyńskiego, który w przeszłości grał m.in. w drużynie MKŻ Mikołajki.
- Rozpoczęło się najciekawsze spotkanie dzisiejszej kolejki w którym grają lider MKTZ z wiceliderem A-Team. Jeśli MKTZ wygra bądź zremisuje, raczej może chłodzić już szampany. Ale zobaczymy jak będzie ;-) Obie drużyny grają bez swoich najskuteczniejszych zawodników. W drużynie MKTZ nie ma dzisiaj w składzie Macieja Gawlińskiego, a w A-Team nie gra Radosław Pawłowski, który mecz ogląda z ławki rezerwowych.... z nogą w gipsie.
- 6 min - rzut wolny z 9 metrów dla A-Team. Było groźnie, ale skończyło się tylko na strachu.
- 7 min - GOOOOOOOOL! MKTZ obejmuje prowadzenie po.... bramce Wojtka Brodowskiego, który bezpośrednio ze swojego pola bramkowego oddał strzał w kierunku bramki rywala. Piłka przelobowała nad zawodnikami i wpadła do bramki. MKTZ - A-team 1:0!
- 9 min - rzut wolny z 7 metra dla MKTZ. Ale bez efektu. MKTZ - A-Team 1:0.
13 min - rzut wolny dla A-Team. odległość 10 metrów od bramki. bez efektu. Nadal MKTZ - A-team 1:0!
15 min - Goooooolx2! I chyba jest po mecz. Dwie składne akcje, jedna po drugiej, przeprowadzone przez MKTZ i jest 3:0! Autorami bramek są Rafał Serowik i Błaszczyk(owski) ;-)
18 min - Goooool! Błąd popełnia bramkarz A-Team. Zamiast podać do swojego piłkarza... podaje do Harasimowicza, a tren skrzętnie to wykorzystuje i strzela czwartą bramkę. MKTZ - A-Team 4:0!!!
Koniec I połowy. MKTZ pewnie prowadzi z A-Team 4:0.
Rozpoczęła się II połowa meczu na szczycie. Po pierwszych 20 minutach MKTZ pewnie prowadzi z A-Team 4:0 i na nic nie wygląda, żeby obraz gry diametralnie się zmienił.
22 min - Gooooool! Niczym Messi Rafał Serowik najpierw "zakręcił" bramkarzem A-Team, a następnie lekko strzelił do pustej bramki. MKTZ - A-Team 5:0!
25 min - Goooool! Rzut wolny z połowy boiska wykonuje Ł. Gawliński, piłka trafia do Harasimowicza, a ten pokonuje bramkarza A-Team. MKTZ - A-Team 6:0!
30 min - Gooool! Piękna akcja zespołowa MKTZ, którą celnym strzałem kończy Marek Serowik i MKTZ prowadzi już 7:0 z A-Team!!!
38 min  - GOOOOOOL x 2! Dwie kolejne bramki MKTZ-u dobijają A-Team. Najpierw Błaszczyk, a później Harasinmowicz i jest 9:0!
40 min - Koniec meczu! Jeszcze przed końcem spotkania, najpierw Gałązka, a później Marek Serowik pokonują bramkarza A-Team i ostatecznie MKTZ deklasuje A-team 11:0. Podsumowując - mecz rozczarował. Zamiast emocji, dominacja MKTZ-u, który po tym zwycięstwie jest już baaaaardzo blisko zdobycia tytułu. Za chwilę mecz nr 3 Czarni Śmietki - Luzacy.
Rozpoczeło sie spotkanie nr 3 Czarni Śmietki - Luzacy.
3 min - Goooool! Lenkiewicz otwiera wynik tego spotkania, strzelając bramkę z rzutu wolnego. Czarni - Luzacy 1:0!
 14 min - mimo zmasowanych ataków zespołu Czarnych, Luzacy bronią się dzielnie i wybijają z rytmu swoich rywali. Jak na razie skutecznie, bo Czarni prowadzą tylko 1:0 z Luzakami.
18 min - Goool! rzut karny dla Czarnych, za zagranie ręką obrońcy Luzaków. Na bramkę karnego zamienia Lenkiewicz. Czarni - Luzacy 2:0. Koniec I połowy.
21 min - Gooool! Po męczarniach w I połowie, w której piłkarze Czarnych strzelili zaledwie dwie bramki, od początku II połowy ostro ruszyli do ataku. Już pierwsza akcja zakończyła się bramką, którą zdobył Stępień. Czarni - Luzacy 3:0.
23 min - Gooool! i jest 4:0. Tym razem trafia Keczmerski.
31 min - nadal oglądamy Czarnych, którzy mimo przewagi, nie potrafią strzelić bramki. Trzeba przyznać, że Luzacy skutecznie wytrącają ich z rytmu. Czarni Śmietki - Luzacy 4:0.
35 min -Goool! Co nie udaje się Czarnym, udało się Luzakom, którzy zdobywają swoją pierwszą bramkę w tym meczu, Jej autorem jest Szymański.
36 min - Goool! Sportowa złość przyniosła efekt w postaci bramki dla Czarnych. Bramkę zdobywa Keczmerski.
37 min - Gooool! Luzacy nie dają za wygraną i zdobywają drugą bramkę, a jej autorem ponownie Szymański. Czarni - Luzacy 5:2!
39 min - Goool! Wątorczyk podwyższa na 6:2, ale za chwilę kontra Luzaków i Kowalski zdobywa trzecią bramkę dla Luzaków. Czarni Śmietki - Luzacy 6:3!
40 min - Koniec meczu! Po ciekawym i zaciętym meczu Czarni Śmietki wygrywają z Luzakami 6:3. Za chwilę ostatnie spotkanie: Sport Style - Czempioni.
Rozpoczęło się dzisiejsze ostatnie spotkanie Sport Style - Czempioni. Ci pierwsi po klęsce A-Team ma ją szansę na awans na pozycję wicelidera, o ile zremisują bądź wygrają w tym meczu.
5 min - Gool! Karol Bubienko otwiera wynik meczu i Sport Style prowadzi 1:0 z Czempionami.
12 min - Gooool! Mecz od początku jest wyrównany i chwilami bardzo zacięty. Po jednej ze składnych akcji Karol Bubienko strzela drugą bramkę dla Sport Stylu.
13 min - Gooool! Tym razem składną akcję, i co ważne skuteczną, wykonali piłkarze Czempionów. Do siatki trafia Krystian Lubelski. Sport Style - Czempioni 2:1!
16 min - Gooool! Po zamieszaniu w polu karnym Czempionów, piłkę do siatki kieruje Karol Bubienko. Sport Style - Czempioni 3:1
20 min - Gooool! Przed syreną kończącą I połowę, Suchan zdobywa czwartą bramkę i Sport Style prowadzi 4:1 z Czempionami. Koniec I połowy.
21 min- Goool! Przewaga Sport Stylu rośnie. Na "dzień dobry" w II połowie bramkę zdobywa Grabowski. Sport Style - Czempioni 5:1.
25 min - Gooool! Mimo, że przegrywają  wyraźnie Czempioni, to jednak nie rezygnują i zdobywają drugą bramkę. Jej autorem jest Jarguz. Sport Style - Czempioni 5:2.
26 min - Gooool! Jednak Sport Style po kontrze zdobywa szóstą bramkę, której autorem jest Suchan.
30 min - Goool! Krystian Lubelski mocnym uderzeniem pokonuje bramkarza Sport Stylu i zdobywa trzecią bramkę. Sport-Style - Czempioni 6:3.
33 min - Gooool! I robi sie coraz ciekawiej. Krystian Lubelski zmniejsza rozmiary porażki. Sport Style - Czempioni 6:4.
36 min - Gooool! ależ się zrobiło ciekawie! Jarguz zdobywa kontaktową bramkę! Sport Style - Czempioni 6:5!
37 min - Goool! Jednak Sport Style odskakują znowu na dwie bramki. Autorem siódmego gola jest Puszko. Sport Style - Czempioni 7:5
I koniec meczu! Sport Style wygrywa w ostatnim dzisiejszym meczu z Czempionami 7:5. Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem. Podsumowanie XI kolejki znajdziecie na stronie www.sportowemikolajki.blogspot.com