Sponsor serwisu

idealny trening na mase

piątek, 27 stycznia 2012

26.01.2012r. - hala Mikołajki - Relacja "online" z XII kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Witamy podczas kolejnej transmisji tym razem z XII kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup". Aktualnie trwa druga połowa pierwszego dzisiejszego meczu MKTZ- Luzacy. Po 25 minutach MKTZ prowadzi 5:2!

- 32 min - grający trzecim "garniturem" lider MKTZ bezpiecznie prowadzi z outsiderem nadal 6:2.
- 36 min - GOOOOOL! Trzecią swoją bramkę w tym spotkaniu zdobywa Chludziński. MKTZ - Luzacy 7:2!
- 39 min - Gooool x 2!  Najpierw Chabowski podwyższa na 8:2. Szybka kontra i Oleksiej zdobywa trzecią bramkę dla Luzaków. Koniec meczu! MKTZ - Luzacy 8:3 (bramki: Chludziński 3, R. Serowik 2, Chabowski 2, Gałązka - Oleksiej 2, Izdebski). Za chwilę spotkanie nr 2 Huragan Wojnowo - A+Team.
- Wszystko wskazuje na to, że mecz Huragan Wojnowo - A-Team nie dojdzie do skutku. Nie dojechała ekipa A-Team. Na razie nie wiadomo czy zostanie przyznany walkower dla Huraganu. O 18.40 szlagier dzisiejszej kolejki Sport Style - Standard Mrągowo.
- Wracamy po przerwie. Mecz, który miał się odbyć pomiędzy Huraganem Wojnowo a A-Team został przełożony na następny piątek na godzinę 20.30. Tymczasem rozpoczęło się spotkanie pomiędzy Sport Style a Standardem Mrągowo.
- 1 min - GOOOOOOL! Jako pierwsi bramkę zdobywają piłkarze Standardu Mrągowo, a jej autorem jest Józefczuk. Standard -Sport Style 1:0! Gwoli informacji, obie ekipy graja dzisiaj bez swoich podstawowych bramkarzy.
- 3 min - Goooool! Suchan doprowadza do wyrównanie. Standard Mrągowo - Sport Style 1:1!
- 6 min - Gooool! Warmus daje prowadzenie dla wicelidera. Standard Mrągowo - Sport Style 1:2!
- 15 min - Gooool! Sport Style powiększa przewagę. Puszko zdobywa trzecią bramkę. Standard Mrągowo - Sport Style 3:1!
- 19 min - Gooool! Cieśliński zdobywa kontaktową bramkę dla Standardu. Standard Mrągowo - Sport Style 2:3! Koniec I połowy.
- 21 min - Goool! Sport Style ponownie odskakuje na dwie bramki przewagi. Czwarta bramkę zdobywa po ładnej akcji Marcinkiewicz. Standard Mrągowo - Sport Style 4:2!
- 30 min - nadal w meczu Sport Style - Standard Mrągowo 4:3 dla Sport Stylu. Mecz jest wyrównany, mimo wielu okazji do zdobycia bramki, tym razem skuteczność w obu zespołach zawodzi.
- 33 min - Gooool! Po wielu dogodnych sytuacjach wreszcie udaje się zdobyć piątą bramkę, której autorem jest Marcinkiewicz. Standard Mrągowo - Sport Style 3:5!
- 36 min - Gooool! Zapowiada się ciekawa końcówka meczu. Kontaktową bramkę dla Standardu zdobywa Maciorowski. Standard Mrągowo - Sport Style 4:5!!!
- 39 min - Gooool! Co nie udało się Standardowi, to udało się Sport Stylowi. Marcinkiewicz ustala wynik meczu, w którym Sport Style pokonuje Standard Mrągowo 6:4! Bramki: Marcinkiewicz 3, Warmus, Puszko, Suchan -  Cieśliński 2, Maciorowski, Józefczuk. Za chwilę ostatni dzisiejszy mecz Czempioni - Czarni Śmietki.
- Rozpoczęło sie ostatnie dzisiejsze spotkanie pomiędzy Czempionami a Czarnymi Śmietki.
- 3 min - mecz niezwykle zacięty od pierwszych minut. Nie ma co się dziwić, jego wynik ma znaczenie dla końcowej kolejności w dolnej części tabeli. Czarni Śmietki - Czempioni 0:0.
- 5 min - Goooool! Wynik spotkania otwierają Czarni Śmietki - Czempioni 1:0! Autorem bramki Stępień.
- 9 min - Gooool! Mający od kilku minut przewagę piłkarze Czarnych zdobywają drugą bramkę. Jej autorem jest ponownie Stępień. Czarni Śmietki - Czempioni 2:0!
- 10 min - Goooool! Czarni swoją przewagę pieczętują trzecią bramką. Tym razem jej strzelcem jest Plona. Czarni Śmietki - Czempioni 3:0!
- 12 min - Gooool! Czarni są dzisiaj nie do zatrzymania. po długiej akcji Plona podaje do Karczyka, a ten bez problemów umieszcza piłkę w siatce. Czarni Śmietki - Czempioni 4:0!
- 14 min - Goooolx2! Wreszcie udaje się też trafić do bramki także piłkarzom Czempionów. Najpeirw Jarguz zdobywa pierwszą bramkę, a chwilę po nim gola zdobywa Zatorski. Czarni Śmietki - Czempioni 4:2!
- 16 min - Gooool! Riposta Czarnych po utracie dwóch bramek następuje bardzo szybko. Stępień zdobywa piątą bramkę dla Czarnych. Czarni Śmietki - Czempioni 5:2!
- 18 min - Goool! Czempioni nie poddają się i zdobywają trzecią bramkę. Jej autorem jest Rokojżo. Czarni Śmietki - Czempioni 5:3! Koniec I połowy.
- Rozpoczeła się druga połowa spotkania Czarni Śmietki - Czempioni. Od początku spotkanie odbywa się w bardzo szybkim tempie, a sprawa wyniku końcowego jest nadal otwarta. Póki co Czarni prowadzą 5:3.
- 22 min - Goool! Ależ będzie ciekawie! Jarguz zdobywa bramkę kontaktową! Czarni Śmietki - Czempioni 5:4!!!
- 25 min - Goool! Krystian Lubelski doprowadza do wyrównania! Ale szybka riposta Czarnych, którzy znowu wychodzą na prowadzenie. Bramkę zdobywa Żarejko. Emocji nie brakuje i pewnie będzie tak do końca meczu. Czarni Śmietki - Czempioni 6:5!
- 28 min - Gooool! Czarni zwiększają ponownie przewagę do dwóch bramek. Siódmego gola zdobywa Stępień. Czarni Śmietki - Czempioni 7:5!
- 33 min - Gooool! I chyba jest po meczu. Plona zdobywa ósmą bramkę dla Czarnych! Czarni Śmietki - Czempioni 8:5!
- 37 min - nadal w zaciętym spotkaniu Czarni Śmietki prowadzą 8:5 z Czempionami.
- Koniec meczu! Po bardzo emocjonującym spotkaniu Czarni Śmietki pokonują Czempionów 8:5! bramki: Stępień 4, Plona 2, Karczyk, Żarejko - Jarguz 2, Krystian Lubelski, Rokojżo, Zatorski. Dziękujemy za uwagę i do następnego zaczytania! Jutro zapraszamy od 18.00 na relacje z rozstrzygnięcia plebiscytu na najpopularniejszego sportowca w kategorii do 18 lat oraz na transmisję "online" z niektórych spotkań XIII kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup".  Podsumowanie kolejki na stronie www.sportowemikolajki.blogspot.com