wtorek, 29 maja 2012

07.04 - godz. 15.00 - Arena Mikołajki - relacja "online" z meczu Kłobuk Mikołajki - DKS Dobre Miasto

Witamy i zapraszamy do śledzenie relacji "na żywo" z meczu klasy okręgowej Kłobuk Mikołajki - DKS Dobre Miasto

- 1 min - Mecz rozpoczęty. Kłobuk gra w składzie: Gadomski, Ł. Gawliński, Krasowski, Puszko, Gałązka (nie Wiesław), Bubienko, Rokojżo, Serowik, M. Gawliński, Szewczyk, Marcinkiewicz.
Na razie w meczu Kłobuk - DKS Dobre Miasto 0:0. Jesienią Kłobuk uległ ekipie z Dobrego Miasta 1:5. Jak będzie dzisiaj, przekonamy się za około 2 godziny ;-)
- 5 min - piekna akcja zespołu Kłobuka. Długi rajd z piłką Marcinkiewicza, zakończony mocnym strzałem. Niestety, piłka mija centymetry słupek. Nadal 0:0
- 8 min. Goście próbuje skonstruować jakiś atak, ale na razie obrona Kłobuka skutecznie rozbija te ataki. Od kilku minut gra wyrównana. Mimo kiepskiej pogody, mecz ogląda około 90 widzów (w tym 10 w swoich autach) ;-) Kłobuk - DKS Dobre Miasto 0:0
- 14 min - od kilku minut gra toczy się w środku pola, żadnej z drużyn nie udaje się skonstruować groźnej sytuacji. Kłobuk - DKS 0:0
- 15 min - groźnie było przez kilka minut pod bramką Kłobuka. Goście wykonywali pod rząd trzy rzuty rożne. Całość zakończona mocnym strzałem z daleka minęła o 2 metry bramkę Kłobuka.
- 18 min - rzut karny dla DKS! W polu karnym Maciej Gawliński fauluje zawodnika gości i otrzymuje żółtą kartkę. Zawodnik DKS strzela, ale jego uderzenie broni Łukasz Gadomski!!!! Brawo!!! Kłobuk Mikołajki - DKS Dobre Miasto 0:0!
- 24 min - Od kilku minut przewagę mają piłkarze z Dobrego Miasta, ale Kłobuk organizuje kontratak. Prawą stroną biegnie Serowik dośrodkowuje na pole karne, ale obrońca DKS wybija piłkę wprost pod nogi Szewczyka, który z pierwszej piłki strzela, ale bardzo niecelnie. Kłobuk - DKS 0:0
- 34 min - rzut wolny dla DKS. Mocny zakręcony strzał broni Gadomski. Kłobuk - DKS 0:0. Od kilku minut gra trochę siadła.
- 41 min - groźna akcja Kłobuka. Dośrodkowuje na pole karne Serowik, ale z piłką mijają się Maciej Gawliński i Marcinkiewicz i piłka trafia do Szewczyka. Ten strzela, ale obrona DKS wybija piłkę na rzut rożny. Kłobuk - DKS 0:0
- 43 min - Goooooo! Prostopadłe podanie do Macieja Gawlińskiego, a ten mocnym strzałem pokonuje bramkarza gości!!!! Kłobuk prowadzi z DKS 1:0!!!!
- Koniec I połowy! po bramce w 41 minucie Maćka Gawlińskiego Kłobuk prowadzi z DKS Dobre Miasto 1:0!!!
- 46 min - rozpoczęła sie druga połowa meczu. Po pierwszych 45 minutach Kłobuk prowadzi po bramce Macieja Gawlińskiego 1:0 z DKS Dobre Miasto!!!
- 56 min - zmiana w Kłobuku. Za Szewczyka wchodzi Krystian Lubelski. Kłobuk - DKS Dobre Miasto 1:0!
- 57 min - Orson czyli Bubienko z rzutu wolnego mocno uderza, ale piłka mija słupek bramki o 50 centymetrów! Kłobuk - DKS Dobre Miasto 1:0!
- 60 min - Gooool! W sumie niegroźna sytuacja\, ale mocny strzał zawodnika DKS z daleka, piłka jeszcze rykoszetem odbija sie od obrońcy Kłobuka i wpada w obok interweniującego bramkarza Kłobuka obok słupka do siatki. Kłobuk - DKS 1:1!
- 64 min - ależ strzał piłkarza DKS, ale broni w fantastyczny sposób Łukasz Gadomski!!!! Kłobuk - DKS 1:1!
- 68 min - ładna akcja Kłobuka zakończona mocnym strzałem z daleka Marcinkiewicza, ale piłka poleciała 80 centymetrów od słupka bramki DKS. Kłobuk - DKS 1:1!
- 72 min - ależ strzał zawodnika DKS, ale piękną paradą broni Łukasz Gadomski. Brawo Łukasz, który dzisiaj znakomicie sie spisuje!!! Kłobuk - DKS 1:1!
- 76 min - GOOOOOOOOOL!!!!! Adma Marcinkiewicz, próbował, próbował i strzelił tak jak należy i piłka znalazła się w siatce!!!! Kłobuk Mikołajki - DKS Dobre Miasto 2:1!!!!
- 77 min - Kłobuk podbudowany drugą bramką atakuje. Rzut wolny wykonuje Marcinkiewicz, strzela płasko po ziemi, ale bramkarz DKS łapie piłkę. Kłobuk - DKS 2:1!!!!
- 83 min - Kłobuk w natarciu. Piękny rajd z piłką Maćka Gawlińskiego zakończony na polu karnym. Kłobuk - DKS 2:1!!!!
- 85 min - GOOOOOOL!   Rafał Serowik zdobywa trzecią bramkę i Kłobuk prowadzi już 3:1 z DKS Dobre Miasto!!!!
- 86 min - rzut rożny dla DKS, który próbuje zmienić niekorzystny dla nich wynik!!!! Ale bez skutku bramkowego. Kłobuk - DKS 3:1!!!!
- 89 min - zmiana w Kłobuku. Za Maćka Gawlińskiego wchodzi trener grający czyli Wojtek Brodowski. Kłobuk - DKS 3:1!!!!
- 92 min - Gooool! DKS zdobywa kontaktową bramkę. Kłobuk - DKS 3:2!
- Koniec meczu Kłobuk Mikołajki pokonuje DKS Dobre Miasto 3:2!!!!!!!!!! Bramki dla Kłobuka zdobyli Maciej Gawliński, Marcinkiewicz i Serowik. Podsumowanie meczu na www.sportowemikolajki.blogspot.com   Wesołych Świąt!!!!