wtorek, 29 maja 2012

- 14.04.2012r. - Arena Mikołajki, relacja „na żywo” z meczu Kłobuk Mikołajki – Omulew Wielbark

Witamy na kolejnym ligowym meczu na "Arenie Mikołajki". Przy słonecznej pogodzie Kłobuk Mikołajki zmierzy się z liderem grupy 1 klasy okręgowej Omulew Wielbark. Mecz rozpoczęty.

- 6 min - na razie na "Arenie Mikołajki" nic szczególnego się nie dzieje. Oprócz żółtej kartki, którą otrzymał Serowik (Kłobuk) za dyskusje z sędzią. :-/
- 10 min - piekną akcja Kłobuka, Gawliński podaje wzdłuż pola karnego do Marcinkiewicza, ale ten nie poradził sobie z obroną Wielbarka i piłka uciekła za linię bramkową. Kłobuk - Omulew 0:0
- 12 min - ponownie Kłobuk w ataku. Próba lobu nad obroną w wykonaniu Szewczyka i piłkę łapie bramkarz Omulwi.
- 15 min - nadal żadnej z drużyn nie udaje się oddać groźnego strzału, ani niebezpiecznie zagrozić bramce przeciwnika. Na stadionie w Mikołajkach mecz ogląda 160 widzów. Kłobuk - Omulew 0:0
- 19 min - w starciu bramkarza Kłobuka z zawodnikiem Omulew ucierpiał bramkarz gospodarzy. Nie wiadomo, czy będzie mógł kontynuować dalej grę. Na razie mamy przerwę w meczu i udzielana jest pomoc Łukaszowi Gadomskiemu. Mamy nadzieję, że nie ucierpiał zbyt poważnie w tym starciu.
- 22 min - i niestety mamy zmianę w zespole Kłobuka. Kontuzjowanego Łukasza Gadomskiego w bramce zmienia grający trener Wojtek Brodowski. Kłobuk - Omulew 0:0
- 26 min - Gooool! Ładna akcja piłkarzy Kłobuka Mikołajki i Adam Marcinkiewicz pokonuje bramkarza lidera. Kłobuk - Omulew 1:0!!!!
- 27 min - Goooool!!! Ależ sie dzieje, ponownie Kłobuk w ataku i Maciej Gawliński trafia do siatki. Kłobuk - Omulew 2:0!!!!
- 32 min - Gooool! Rzut karny dla Omulwi i zawodnik tej drużyny pokonuje Wojtka Brodowskiego. Kłobuk - Omulew 2:1!!
- 41 min - widać, że lider trochę się denerwuje takim obrotem sprawy na stadionie w Mikołajkach. Piękny rajd lewą stroną i faulowany jest Maciej Gawliński. Żółta kartka dla zawodnika Omulwi. Rzut wolny dla Kłobuka, ale bez efektu. Kłobuk - Omulew 2:1!!!
- 43 min - rzut wolny dla Kłobuka. Gałązka jednak strzela nad bramką i nadal Kłobuk prowadzi 2:1 z Omulew Wielbark.
- 45  min - rzut wolny dla Omulwi. Ale wykonanie zawodnika z Wielbarka rodem ze stadionów rugby. Kłobuk - Omulew 2:1!
- 46 min - piękna trójkowa akcja Kłobuka Serowik - Marcinkiewicz - M. Gawliński. Ten ostatni mocno strzela, minimalnie nad bramką. Kłobuk - Omulew 2:1!
- 46 min - i rozpoczyna sie druga część spotkania. Po pierwszej połowie Kłobuk prowadzi z Omulew Wielbark 2:1!!!!
- 54 min - Gooool! Wspaniała akcja indywidualna zawodnika Omulwi, który ograł kilku zawodników Kłobuka i pokonał mocnym strzałem bramkarza Kłobuka. Kłobuk - Omulew 2:2!!!
- 58 min - faul zawodnika Omulwi i żółta kartka. Rzut wolny dla Kłobuka z połowy boiska, ale bez skutku. Kłobuk - Omulew 2:2!
- 68 min  - mecz zrobił się bardzo ciekawy. Jedna i druga strona momentami zastanawia sie nad decyzjami sędziego, który upomina jedną stronę i drugą stronę, łącznie z sektorem rezerwowych zawodników i trenerów. Kłobuk - Omulew 2:2!
- 71 min - okazja dla Kłobuka. Rzut wolny z linii pola karnego. Strzela Serowik, ale nad bramką. Kłobuk - Omulew 2:2!
- 79 min - skrupulatny sędzia lekko się teraz zapomniał. Samotny atak na bramkę Omulwi minimalnie przed polem karnym jest faulowany zawodnik Kłobuka i tylko żółć dla zawodnika z Wielbarka. Rzut wolny dla Kłobuka, ale bez efektu. Kłobuk - Omulew 2:2!
- 90 -min Omulew próbuje usilnie zmienić losy meczu, ale bezskutecznie. Trener z Wielbarka robi zmianę. Coraz bliżej momentu, w którym lider zgubi punkty w Mikołajkach. Kłobuk - Omulew 2:2!
- 90 min+ doliczony czas  - zawodnik Omulwi miał okazje rozstrzygnąć losy meczu, ale bramkarz Kłobuka w sytuacji sam na sam był lepszy!!! Kłobuk - Omulew 2:2!
- Koniec meczu! Lider powstrzymany w Mikołajkach!!! Kłobuk - Omulew 2:2!!! Podsumowanie spotkania na najlepszej stronie o sporcie w Mikołajkach www.sportowemikolajki.blogspot.com