wtorek, 29 maja 2012

19.05.2012 – Arena Mikołajki, relacja „na żywo” z meczu Kłobuk Mikołajki-Łyna Sępopol

Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji "na żywo" z meczu Kłobuk Mikołajki - Łyna Sępopol.
  • 2 min - ładna okazja na strzelenie bramki dla Kłobuka. Długie podanie Błszczyka trafia wprost na główkę Brodowskiego, ale pięknie interweniuje bramkarz Łyny. Kłobuk - Łyna 0:0
  • 9 min - okazja dla Łyny. Rzut wolny z lewej strony im piękny strzał w kierunku bramki Kłobuka, ale bramkarz łapie piłkę. Kłobuk - Łyna 0:0!
  • 14 min - GOOOOOOL!!! Piękne uderzenie z daleka Adama Marcinkiewicza i bramkarz Łyny jest bezradny. Kłobuk - Łyna 1:0!!!!
  • 22 min - GOOOOOL!!!!! Piękny rajd lewą stroną Wojtka Brodowskiego zakończony jeszcze piękniejszym strzałem pod  poprzeczkę i bramkarz Łyny jest bez szans. Kłobuk - Łyna 2:0!!!!!
  • 30 min - rzut wolny dla Łyny. Mocny strzał z daleka mija słupek bramki Kłobuka o kilkadziesiąt centymetrów. Kłobuk - Łyna 2:0!!
  • 33 min - GOOOOOL!!!! Rzut wolny dla Kłobuka. Piękne długie podanie Szewczyka i Marcinkiewicz lobuje bramkarza Łyny i piłka w siatce! Kłobuk - Łyna 3:0!!!!
  • 45 min - konie pierwszej połowy. Mający przewagę na boisku piłkarze Kłobuka prowadzą 3:0 po bramkach Marcinkiewicza 2 i Brodowskiego.
  • 50 min - GOOOOOL! Nie dość, że Kłobuk strzelił już trzy bramki, to piłkarze Łyny też nam pomagają im właśnie samobójczą bramkę nam sprezentowali. Kłobuk - Łyna 4:0!!! ps. Będzie pogrom?
  • 55 min - zmiana w zespole Kłobuka Wojtka Brodowskiego, który strzelił jedną z bramek zmienia Krystian Rokojżo. Kłobuk - Łyna 4:0!!!!
  • 82 min GOOOOOL! rzut karny dla Łyny. Zawodnik gości bezbłędnie egzekwuje rzut karny i Kłobuk prowadzi z Łyną Sępopol 4:1!
  • 69 min za druga zółtą kartkę z boiska zostaje usunięty zawodnik Łyny Sępopol. Kłobuk - Łyna 4:0!!!
  • Koniec meczu! Kłobuk wygrywa z Łyną Sępopol 4:1!!!! Podsumowanie meczu na stronie www.sportowemikolajki.blogspot.com