Sponsor serwisu

idealny trening na mase

wtorek, 29 maja 2012

05.05.2012r. - Arena Mikołajki, relacja „na żywo” z meczu Kłobuk Mikołajki – Wilczek Wilkowo

Witamy! od godziny 15 zapraszamy na relację "na żywo" z meczu klasy okręgowej Kłobuk Mikołajki - Wilczek Wilkowo
  • 1 min - i mecz rozpoczęty. Kłobuk gra w składzie: Gadomski, Ochal, Łukasz Gawliński, Puszko, Bubienko, Gałązka, Rokojżo, Brodowski, Krasowski, Marcinkiewicz, Lubelski.
  • 3 min - GOOOOOL! Wilczek w połowie boiska przejmuje piłkę, przedzierają się na 16 metr Kłobuka i piłkarz Wilczka lobuje nad wybiegającym bramkarzem Kłobuka i piłka wpada do siatki. Kłobuk - Wilczek 0:1!!!
  • 13 min - GOOOOL!!!! Bramkarz gości dotknął piłki poza polem karnym. Rzut wolny z lewej strony pola karnego Wilczka. Bezpośrednio z wolnego do siatki trafia Bubienko. Kłobuk - Wilczek 1:1!!!!
  • 16 min- po zdobyciu wyrównującej bramki Kłobuk dostał skrzydeł i zaczął atakować. Piękna akcja Brodowskiego, który przelobował bramkarza, jednak piłka minimalnie minęła słupek. Kłobuk - Wilczek 1:1!!!
  • 25 min - gra się wyrównała. Za to coraz częściej lecą z ust piłkarzy słowa na "k". Szkoda, że sędzia nie reaguje na tego typu "teksty". Kłobuk - Wilczek 1:1!!!
  • 32 min - ależ okazje na druga bramkę mieli piłkarze Wilczka. Strzał z półwoleja, piłka odbija sie od jednego z obrońców Kłobuka, ale piękną paradą popisuje się Gadomski i nadal jest 1:1!!!
  • 45 min - koniec I połowy. Po wyrównanych pierwszych 45 minutach Kłobuk remisuje z Wilczkiem 1:1.
  • 46 min - rozpoczęła się druga część spotkania Kłobuk Mikołajki - Wilczek Wilkowo. Po pierwszej połowie jest remis 1:1.
  • 59 min – Na Arenie Mikołajki nadal remis 1:1. W przerwie trener Marek Zawalich dokonał jednej zmiany. Za Krystiana Rokojżo wszedł Lucjan Bączek.
  • 63 min - GOOOOOL! Kłobuk obejmuje prowadzenie po bramce Adama Marcinkiewicza. Kłobuk - Wilczek 2:1!!!
  • 73 min - GOOOOOOL!!!!! Piękny lob Adasia Marcinkiewicza i piłka ląduje w siatce. Kłobuk - Wilczek 3:1!!!!
  • 85 min - czerwona kartka dla zawodnika Wilczka za faul i drużyna Kłobuka gra w przewadze. Kłobuk - Wilczek 3:1!!!
  • Koniec meczu!!!! Kłobuk Mikołajki po wyrównanym spotkaniu pokonuje Wilczka Wilkowo 3:1! Podsumowanie meczu na stronie www.sportowemikolajki.blogspot.com do zaczytania następnym razem!!!