piątek, 6 stycznia 2012

05.01.2012 r. - hala sportowa w Mikołajkach - IX kolejka spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

- Witamy wszystkich sympatyków naszych relacji "online". IX kolejka spotkań Mikołajki Jarguz Cup".

Za chwilę hit tej kolejki czyli spotkanie Sport Stylu (I miejsce) z MKTZ (II miejsce). W pierwszej rundzie lepsi byli piłkarze Sport Stylu. Jak będzie dzisiaj przekonamy się za 40 minut. Obie ekipy w najmocniejszych składach. Będzie się działo!
- 7 min - w meczu MKTZ - Sport Style 0:0. Emocji nie brakuje, ale i nerwy nie wytrzymują zawodnikom. Sędziowie pokazali już cztery żółte kartki, po dwie dla każdej z drużyn
- 8 min - GOOOOOL! MKTZ z lewej strony boiska wykonują rzut wolny. Łukasz Gawliński dośrodkowuje do Harasimowicza, a ten pokonuje bramkarza Sport Stylu. MKTZ - Sport Style 1:0.
- 11 min - GOOOOL! Cudowna bramka z półwoleja Łukasza Gawlińskiego, który dostał dokładne podanie z przeciwległej strony. MKTZ - Sport Style 2:0!
- 18 min - mecz nadal toczony w bardzo szybkim tempie. Na przemian raz jedna drużyna atakuje, raz druga. MKTZ - Sport Style 2:0.
- Koniec I połowy! Ufff, emocji w pierwszej połowie było tyle, że możnaby nimi obdzielić, ze cztery inne mecze! MKTZ jak na razie prowadzi 2:0 ze Sport Stylem.
- Rozpoczyna się II połowa szlagieru dzisiejszej kolejki halowej ligi w Mikołajkach. Lider Sport Style jak na razie przegrywa 0:2 z wiceliderem MKTZ.
- 24 min - GOOOOOL! Ładna dwójkowa akcja M. Gawliński - Rafał Serowik i ten drugi tylko dopełnia formalności, trafiając do siatki. MKTZ - Sport Style 3:0!
- 27 min - GOOOOL! trwa hit kolejki. Po strzale Łukasza Gawlińskiego piłka trafia w słupek, ale kolejna akcja MKTZ kończy się golem Rafała Serowika. MKTZ - Sport Style 4:0!
- 29 min - GOOOOOL! piękny i silny strzał z daleka Łukasza Gawlińskiego i piłka wpada do siatki. Czyżby było po meczu? MKTZ - Sport Style 5:0!
- 33 min- GOOOL! Autorem bramki jest tym razem Maciej Gawliński, który przesądza już raczej o rozstrzygnięciu w tym meczu. MKTZ - Sport Style 6:0!
- 37 min - nadal trwa festiwal pięknych strzałów zawodników obu drużyn, ale i pięknych parad obu bramkarzy. MKTZ - Sport Style 6:0!
- 37 min- GOOOOL! solowa akcja Krupińskiego, podanie do Karola Bubienki, a całość wykańcza Marcinkiewicz. MKTZ - Sport Style 6:1!
- Koniec meczu na szczycie! MKTZ po prowadzonym w najbardziej szaleńczym tempie spotkaniu w tegorocznej lidze, pokonuje lidera Sport Style 6:1! Za chwilę nie mniej ciekawe spotkanie Standard Mrągowo - Czarni Śmietki.
- 2 min - GOOOOOL! Rozpoczęło się spotkanie nr 2 dzisiejszej kolejki. Czarni Śmietki - Standard Mrągowo. Mecz rozpoczął się od dwóch groźnych akcji Czarnych, które nie przyniosły efektu bramkowego. Szybka kontra Standardu i Bartosiewicz daje prowadzenie dla Standardu. Standard - Czarni Śmietki 1:0!
- 4 min - GOOOL! płaski strzał z daleka, bramkarz Standardu tylko śledził lot piłki w kierunku siatki. Autorem wyrównującego gola Stępień. Standard Mrągowo - Czarni Śmietki 1:1!
- 7 min - GOOOOL! Piękny strzał Bartosiewicza z dalszej odległości i piłka trafia do siatki. Standard Mrągowo - Czarni Śmietki 2:1!
- 10 min - ataki obu drużyn trwają. Przed chwilą strzałem z daleka popisał się Maciorowski, ale piłka minimalnie poszybowała nad poprzeczką. Standard Mrągowo - Czarni Śmietki 2:1
- 12 min - GOOOOL! Michał Maciorowski podwyższa na 3:1 dla Standardu
- 15 min - GOOOOL! Narel zdobywa czwartą bramkę i Standard Mrągowo prowadzi już 4:1 z Czarnymi Śmietki!
- 18 min - GOOOOL! Seria kolejnych ataków Standardu, którzy od dłuższego czasu mają przewagę w meczu wreszcie zakończona bramką, której autorem jest Cieśliński. Standard - Czarni Śmietki 5:1!
Rozpoczęła się II połowa spotkania Standard Mrągowo - Czarni Śmietki. Po pierwszych 20 minutach Standard prowadzi 5:1.
- 29 min - GOOOOL! x 3 Trzy kolejne bramki Standardu przesądzają raczej o rozstrzygnięciu tego spotkania. Najpierw bramkę zdobywa Maciorowski, Narel, a następnie ponownie Maciorowski. Standard Mrągowo - Czarni Śmietki 8:1!
- 32 min - GOOOOL! x 2 po dłuższej przerwie, ambitne ataki Czarnych nagrodzone zostały dwoma bramkami. Ich autorem jest Karczyk. Standard Mrągowo - Czarni Śmietki 8:3!
- 33 min - GOOOOL! Lekko zdenerwowani utratą w krótkim czasie dwóch bramek piłkarze Standardu zdobywają dziewiątą bramkę. Płaskim strzałem w długi róg bramkarza pokonał Maciorowski. Standard Mrągowo - Czarni Śmietki 9:3!
- 40 min - GOOOOOL! Standard Mrągowo zdobywa kolejną bramkę. Jej autorem jest Dziewa. Standard Mrągowo - Czarni Śmietki 10:3. Bramki: Maciorowski 4, Narel 2, Bartosiewicz 2 Cieśliński, Dziewa - Karczyk 2, Stępień). Za chwilę mecz nr 3. ATeam - Luzacy. Zdecydowanym faworytem jest ATeam. Jeśli wygra to spotkania, awansuje na pozycję wicelidera.
- Rozpoczęło się spotkanie nr 3 IX kolejki spotkań "MJC" ATeam kontra Luzacy.. I mecz rozpoczął się zgodnie z oczekiwaniami od masowych ataków ATeam.
- 3 min - GOOOOL! i mamy otwarcie wyniku w tym spotkaniu. Pierwszą bramkę zdobywa Szadurski. ATeam - Luzacy 1:0
- 6 min - ATeam ostrzeliwują bramkę Luzaków, ale rażą nieskutecznością. Młodzież z Luzaków próbuję od czasu do czasu zorganizować kontrę, ale skutecznie są zatrzymywani przez obronę ATeam. A-Team - Luzacy 1:0
- 7 min - GOOOOL! Wreszcie jeden z wielu ataków ATeam zakończony bramką. Jej autorem jest Godlewski. A-Team - Luzacy 2:0!
- 12 min - oj rażą dzisiaj brakiem skuteczności piłkarze A-Team. Mimo, że praktycznie cały czas siedzą na połowie Luzaków, zdecydowanej przewagi nie mogą potwierdzić kolejnymi bramkami. Mimo nawałnicy strzałów, pełne ręce roboty ma bramkarz Luzaków, ale radzi sobie dzielnie. A-Team - Luzacy nadal 2:0
- 14 min - GOOOL! Wreszcie Mirosławowi Olszewskiemu udaje zdobyć się trzecią bramkę
- 15 min - GOOOOL! Nareszcie najskuteczniejszemu zawodnikowi A-Team także udaje się pokonać bramkarza Luzaków i mamy 4:0!
- 17 min - GOOOOOL! Wreszcie ATeam bardziej przyłożyli się do roboty, czego efektem jest piąta bramka, której autorem jest Pawłowski.
- 19 min - GOOOOL! szóstą bramkę dla A-Team zdobywa Pisanko. A-Team - Luzacy 6:0. Koniec I połowy.
- 21 min - GOOOOL! Godlewski zdobywa na "dzień dobry" drugiej części meczu siódmą bramkę dla A-Team, które prowadzi już z Luzakami 7:0.
- 22 min - GOOOOOL! Gromkie brawa na trybunach licznych kibiców, a głównie kibicek, ponieważ Luzacy zdobywają swoją pierwszą bramkę. Jej autorem jest Szymański. A-Team - Luzacy 7:1
- 24 min - GOOOOOL! x 2 Po utracie bramki można było się spodziewać takiej a nie innej odpowiedzi A-Team. Najpierw Godlewski, a później M. Olszewski trafiają do siatki. A-Team - Luzacy 9:1!
- 27 min - GOOOOL! x 2  autorem 10 i 11 bramki jest Pawłowski. A-Team - Luzacy 11:1!
- 34 min - GOOOOL! x 3 Najpierw Szadurski, a dwie minuty później Pawłowski dwukrotnie pokonują bramkarza Luzaków. A-Team - Luzacy 14:1!
- 35 min - GOOOOOL! x 3. Piłkarze A-Team w II połowie zdecydowanie poprawili swoją skuteczność, czego efektem są kolejne bramki. Ich autorzy to: M. Olszewski, Pawłowski, Godlewski. A-Team - Luzacy 17:1.
- 38 min- GOOOOL! M. Olszewski autorem 18 bramki. A-Team - Luzacy 18:1. będzie "dwójka" z przodu?
- 40 min - Koniec meczu! przed końcem dziewiętnastą bramkę zdobył Pisanko. A-Team- Luzacy 19:1. Za chwilę ostatnie spotkanie Huragan Wojnowo - Czempioni.
- Rozpoczął się ostatni dzisiejszy mecz: Huragan Wojnowo - Czempioni. Czempioni dzisiaj bardzo skromnie. Grają dzisiaj jedynie pięcioma zawodnikami.
- 2 min - Jak on mógł to zmarnować! Praktycznie z piłką do bramki wślizgnął się Drężek, jednak piłka poleciała obok bramki, a zawodnik znalazł się... w bramce.
- 4 min - GOOOL! Piękne uderzenie Zatorskiego i Czempioni obejmują prowadzenie. Ale szybka kontra Huraganu i Ksepka doprowadza do wyrównania. Hurgan Wojnowo - Czempioni 1:1!
- 7 min - Jak on mógł nie trafić czyli kolejna potężna "setka" zmarnowana" przez drużynę Huraganu. Tym razem w starciu z pustą bramka przegrał Filipkowski. Huragan Wojnowo - Czempioni 1:1
- 9 min - GOOOOL! Niewykorzystane okazje się mszczą. Krystian Lubelski pięknym strzałem pokonuje bramkarza Huraganu i jest 2:1!
- 10 min - GOOOOOL! Po raz drugi Huragan przeprowadza szybką kontrę po utracie bramki i doprowadza do wyrównania. Autorem gola jest Ksepka. Huragan Wojnowo - Czempioni 2:2.
- 17 min - GOOOL! Bardzo wyrównane i ciekawe spotkanie. Po raz pierwszy w tym meczu na prowadzenie wychodzą piłkarze Huraganu. Autorem trzeciego gola jest Marcin Kręciewski. Huragan Wojnowo - Czempioni 3:2!
- 19 min - GOOOOOL! Huragan zdobywa czwartą bramkę. Ponownie sam na sam był w tym meczu Filipkowski. Znowu za lekko trafił w piłkę, ale tym razem asekurował go Ksepka, który dobił piłkę precyzyjniej. Koniec I połowy.
- Rozpoczęła się II połowa spotkania. Po pierwszych 20 minutach Huragan Wojnowo prowadzi z Czempionami 4:2.
- 24 min - GOOOOL! bramka kuriozum strzał zawodnika odbija się od nogi jednego z zawodników Czempionów, a następnie odbija się od zawodnika Huraganu Drężka i wpada do pustej bramki. Huragan Wojnowo - Czempioni 5:2!
- 27 min - GOOOOL! składną akcję Huraganu wykańcza Drężek i piłka wpada do bramki. Huragan Wojnowo - Czempioni 6:2!
- 33 min - GOOOL! wreszcie Czempioni zdobywają bramkę. Pięknym strzałem, po którym pada bramka popisuje się Kamil Lubelski. Huragan Wojnowo -Czempioni 6:3!
- 35 min - Jak tego oni nie wykorzystali. Dwa razy pod rząd akcje dwóch piłkarzy Huraganu pokonał ich samotnie bramkarz Czempionów Szyłejko.
- 37 min - GOOOOOL! x 2 niewykorzystane sytuacje wykorzystują piłkarze Czempionów, którzy zdobywają dwie bramki. Zatorski i Kamil Lubelski. Huragan Wojnowo prowadzi już tylko 6:5!
- Koniec meczu! Huragan Wojnowo - Czempioni 6:5 Bramki: Ksepka 3, Drężek 2, Marcin Kręciewski - Zatorski 2, Kamil Lubelski 2, Krystian Lubelski).  Zdaniem wielu obserwatorów był to najciekawszy mecz. Podsumowanie kolejki oczywiście na stronie www.sportowemikolajki.blogspot.com