niedziela, 22 stycznia 2012

13.01.2012 - hala Mikołajki - relacja "online" z X kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

- Witamy na kolejnej relacji "online" z X kolejki spotkań halowej ligi piłki nożnej "Mikołajki Jarguz Cup". Aktualnie dobiega końca pierwsza połowa spotkania nr 1 w dzisiejszym zestawie meczów: Luzacy - Czempioni. Po 18 minutach spotkania Czempioni prowadzą 3:2 z Luzakami (bramki: Bohatyrewicz, Gałązka, Zatorski - Kowalski, Krzysztof Świderski). Po tym meczu szlagier dzisiejszej kolejki lider MKTZ spotka się ze Standardem Mrągowo.

- Rozpoczęła się druga część spotkania Luzacy - Czempioni. Po pierwszych 20 minutach Czempioni, trzeba przyznać, grając w znacznym osłabieniu nieznacznie prowadzą 3:2 z Luzakami.
- 22 min - Goooool! Czwarta bramkę dla Czempionów zdobywa Wojtek Jarguz, który debiutuje w tegorocznych rozgrywkach. Czempioni - Luzacy 4:2!
- 24 min - GOOOOL! Mimo sporego osłabienia, piłkarze Czempionów zdecydowanie lepiej rozpoczęli II połowę spotkania, zdobywając w krótkim odstępie czasu dwie bramki: Rokojżo i Zatorski. Czempioni - Luzacy 4:2!
- Oczywiście w spotkaniu Czempioni prowadza już 6:2 z Luzakami!
- 27 min - Gooool! Bohatyrewicz zdobywa siódma bramkę dla Czempionów, którzy prowadzą z Luzakami 7:2.
35 min - GOOOOOL! Gałązka zdobywa ósmą bramkę dla Czempionów, którzy bezpiecznie już prowadzą z Luzakami 8:2!
Za chwilę szlagier dzisiejszej kolejki lider MKTZ zagra ze Standardem Mrągowo!
- 38 min - GOOOOL! Gałązka definitywnie przesądza o wyniku tego meczu, zdobywając dziewiątą bramkę! Czempioni - Luzacy 9:2!
- Koniec meczu! Tuż przed końcem spotkania Luzacy zdobywają trzecią bramkę,a jej autorem jest Szymański. Czempioni - Luzacy 9:3!
- Za chwilę czekają nas zapewne wielkie emocje. Szlagier kolejki: MKTZ (lider) spotka się z zajmującą czwarte miejsce drużyną Standardu Mrągowo.
Od pierwszych minut spotkanie nie należało do porywających. Obie ekipy grały dość ostrożnie, brakowało groźnych akcji, ale i zawodziła skuteczność.  Dopiero w połowie I część meczu po jednej z akcji Rafał Serowik otwiera wynik spotkania i MKTZ prowadzi 1:0. Trzy minuty później ten sam zawodnik zdobywa drugą bramkę dla lidera. Jeszcze przed przerwą piłkarze Standardu mieli okazje na zdobycie kontaktowej bramki, ale Maciorowski nie wykorzystał karnego z 9 metrów.

- Rozpoczyna sie spotkanie nr 2, co tu dużo mówić - szlagier! - Lider MKTZ gra ze Standardem Mrągowo. MKTZ w pełnym składzie (12 zawodników). Tego samego nie można powiedzieć o Standardzie (6 zawodników). Zobaczymy jak będzie na boisku.
- 5 min - na razie żadnej z drużyn nie udało się stworzyć groźnej sytuacji podbramkowej. MKTZ -  Standard Mrągowo 0:0. Próbował teraz Łukasz Gawliński (MKTZ) z czuba, ale wysoko nad bramką.
- 13 min - GOOOOL! mający od kilku minut przewagę piłkarze MKTZ nacieraja bramkę Standardu. Jedna z tych akcji kończy się bramką. Najpierw strzela Maciej Gawliński, broni bramkarz, ale do odbitej piłki podbiega Rafał Serowik i mocnym strzałem zdobywa drugą bramkę. MKTZ - Standard Mrągowo 2:0!
- 17 min - rzut karny dla Standardu Mrągowo za szósty faul MKTZ! Wykonawcą jest Maciorowski.... strzela, ale występujący dzisiaj w nowej fryzurze Brodowski okazuje się górą w tym pojedynku. MKTZ - Standard Mrągowo 2:0.
- 18 min - piekny strzał z pół obrotu oddaje Rafał Serowik, ale piłka obok bramki. Rzut wolny dla MKTZ z 7 metra. Serowik podaje do Chludzińskiego, ten mocno strzela, ale broni Kiryk. MKTZ - Standard 2:0.
- 20 min - koniec I połowy. Po dwóch trafieniach Rafała Serowika MKTZ prowadzi w meczu na szczycie ze Standardem Mrągowo 2:0! Po tym spotkaniu odbędą sie jeszcze dwa mecze: Huragan Wojnowo - Sport Style i A-Team - Czarni Śmietki.
 Rozpoczyna sie II połowa meczu MKTZ - Standard Mrągowo. Jak na razie Lider prowadzi 2:0.
 - 24 min - ależ okazja dla Standardu., jednak po strzale Cieślińskiego piłka trafia w poprzeczkę. Trzeba przyznać, że jak na szlagier, to jak do tej pory spotkanie nie jest tak porywające. MKTZ - Standard 2:0.
- 25 min - ponownie okazja dla Standardu. Maciorowski w pełnym biegu oddaje silny strzał, ale piłka mija o kilkanaście centymetrów bramkę MKTZ.
- 26 min - GOOOOL! Sprawiający lepsze wrażenie od początku drugiej połowy piłkarze Standardu, dokumentują to bramką kontaktową. Jej autorem jest Cieśliński. MKTZ - Standard 2:1.
- 28 min - GOOOOL! Jednak szybko skrojona po utracie bramki akcja MKTZ przynosi powodzenie i Harasimowicz zdobywa trzecią bramkę. MKTZ  - Standard 3:1!
- 30 min - trzy razy pod rząd piłkarze MKTZ piętą próbują pokonać bramkarza Standardu. Najbliżej był Chludziński. Próby efektownego zdobycia bramki, krytykuje Harasimowicz: Panowie, to nie jest jeszcze moment, żeby zabawowo próbować strzelić gola!. Nietrudno mu nie przyznać racji, bo Standard groźnie atakuje. MKTZ - Standard Mrągowo 3:1.
- 33 min - GOOOOL! I chyba jest po meczu. Maciej Gawliński zdobywa czwartą bramkę i MKTZ prowadzi już 4:1 ze Standardem.
 - Koniec meczu! Po niezbyt emocjonującym spotkaniu MKTZ pokonuje Standard Mrągowo 4:1 (bramki: Rafał Serowik 2, M. Gawliński, Harasimowicz - Cieśliński). Tym samym MKTZ nadal będzie liderem. Za chwilę mecz numer 3: Huragan Wojnowo - Sport Style.
Rozpoczęło się spotkanie nr 3. Sport Style gra z Huraganem Wojnowo.
- GOOOOOL! x 2 Jedna z najszybszych bramek. Marcinkiewicz już w 25 sekundzie daje prowadzenie dla Sport Stylu. Ale szybka kontra, z której znani są piłkarze Huraganu i.... jest 1:1. Autorem wyrównującej bramki jest Ksepka. Sport Style - Huragan Wojnowo 1:1!
- 3 min - GOOOOOL! Mistrzowska akcja Sport Stylu. Karol Bubienko podaje do Marcinkiewicza, ten kiwa bramkarza i trafia do pustej bramki. Sport Style - Huragan Wojnowo 2:1
- 5 min - GOOOOOL! Maciej Puszko zdobywa trzecia bramkę dla Sport Stylu, który prowadzi 3:1 z Huraganem Wojnowo.
- 7 min - GOOOOL! Sport Style wskoczył na swoje obroty. Suchan autorem czwartej bramki. Sport Style - Huragan Wojnowo 4:1
- 8 min - GOOOOL! Karol Bubienko wykańcza zespołową akcję silnym strzałem i Sport Style prowadzi 5:1 z Huraganem Wojnowo.
- 15 min - GOOOOL! Najpierw "setkę' zmarnowali piłkarze Huraganu, chwile później szóstą bramkę dla Sport Stylu zdobywa Marcinkiewicz. Lider klasyfikacji najskuteczniejszych piłkarzy ligi zdobył już w tym meczu bramki. Sport Style - Huragan Wojnowo 6:1.
- 17 min - GOOOOL! Ambitnie grający piłkarze Huraganu raz po raz atakują mimo, że wysoko przegrywają i zdobywają drugą bramkę. Jej autorem Paweł Kręciewski. Sport Style - Huragan Wojnowo 6:2.
- 19 min - GOOOOL! Ależ uderzenie - stadiony świata! W samo okienko trafia Krzysztof Skrajny!  Koniec I połowy. Sport Style - Huragan Wojnowo 6:3!
- Rozpoczęła się II część spotkania Sport Style - Huragan Wojnowo. Po pierwszych 20 minutach Sport Style prowadzi 6:3.
- 25 min - GOOOOL! Michał Suchan zdobywa siódma bramkę. Sport Style - Huragan 7:3.
- 32 min - GOOOOL! Po kilkuminutowych atakach obu zespołów, które nie kończyły sie bramką, Marcinkiewicz trafia do siatki i Sport Style prowadzi z Huraganem Wojnowo 8:3!
- 35 min - GOOOOL! Składna akcja Huraganu zakończona powodzeniem. Płaskim strzałem bramkarza Sport Stylu pokonuje Szczubełek. Sport Style - Huragan Wojnowo 8:4. za chwilę ostatnie dzisiejsze spotkanie A-Team - Czarni Śmietki.
- Koniec meczu! Sport Style wygrywa z Huraganem Wojnowo 8:4 (bramki: Marcinkiewicz 4, Suchan 2, Puszko, K. Bubienko - Ksepka, P. Kręciewski, K. Skrajny, Szczubełek). Za chwilę ostatni mecz A-Team - Czarni Śmietki.
- Rozpoczęło sie ostatnie dzisiejsze spotkanie pomiędzy wiceliderem A-Team a Czarnymi Śmietki.
- 3 min - GOOOOL! x 2 Najpierw Pawłowski, a po kolejnej akcji Kowalczyk trafia i A-Team prowadzi 2:0 z Czarnymi Śmietki.
- 7 min - Piłkę lecącą w kierunku bramki Czarnych ręką zatrzymuje Lenkiewicz. Otrzymuje żółtą kartkę, a rzut wolny wykonują piłkarze A-Team. Jednak obyło się bez bramki. A-Team - Czarni Śmietki 2:0.
- 11 min - GOOOL! Mirosław Olszewski po pełnym obrocie oddaje strzał i piłka trafia w sam róg bramki. A-Team - Czarni Śmietki 3:0.
- 14 min - GOOOOL! Wreszcie udaje sie także trafić piłkarzom Czarnych. Keczmerski zdobywa pierwszą bramkę dla tego zespołu. A-Team - Czarni Śmietki 3:1
- 18 min - GOOOOL! Pawłowski wykorzystuje podanie Kowalczyka i A-Team prowadzi 4:1 z Czarnymi Śmietki.
- Koniec I połowy. A-Team prowadzi z Czarnymi Śmietki 4:1.
- Rozpoczęła się II połowa meczu. A -Team prowadzi z Czarnymi Śmietki 4:1.
- 21 min - GOOOOL! Plona zdobywa druga bramke dla Czarnych, w odpowiedzi silny strzał Godlewskiego nogami broni Arciuch. A-Team - Czarni Śmietki 4:2
- 23 min - GOOOL! Piłkarze A -Team po bramce Mirosława Olszewskiego prowadzą już z Czarnymi Śmietki 5:2.
- 35 min - GOOOOL! Najpierw rzutu karnego nie wykorzystali piłkarze Czarnych, w odpowiedzi Pisanko zdobywa siódmą bramkę dla A-Team, która przesądza losy spotkania.
- Koniec meczu! Tuż przed końcową syreną wynik meczu ustala Karczyk (Czarni). A-Team wygrywa z Czarnymi Śmietki 7:3.