sobota, 27 grudnia 2014

Hala Mikołajki, 27.12.2014, relacja "live" z VII kolejki sptkań "MJC"

W ten sposób zakończyliśmy relację z ostatniej tegorocznej kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup". Dziękujemy za uwagę w tym roku i do zaczytania już w 2015 roku. Udanego Sylwestra i Szczęśliwego Nowego Roku :-)
Koniec meczu! Mecz kończy się walkowerem na korzyść drużyny THC 3:0. Powód: Drużyna RKS CHUWDU nie stawiła się na mecz.
Mecz nr 4: THC - RKS CHUWDU
Koniec meczu! MKTZ pokonuje Czarno-Czarnych 10:1.
- 38 min - Goool! 10:1. Ponownie Krupiński.
- 37 min - Gooool! 9:1. Krupiński. Cudowna bramką głową.
- 35 min - Gooool! 8:1 dla MKTZ. Tym razem Krupiński.
- 30 min - Gooool! 7:1 dla MKTZ po  kolejnej bramce Macieja Gawlińskiego.
- 26 min - Gooool! 6:1 dla MKTZ po trzecim z rzędu trafieniu Macieja Gawlińskiego.
- 24 min - Gooool! Ponownie Maciej Gawliński wpisuje się na listę strzelców. MKTZ prowadzi 5:1
- 23 min - Goool! Kombinacyjnie wykonany rzut wolny wykończony płaskim strzałem Macieja Gawlińskiego. MKTZ prowadzi 4:1.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
Koniec I połowy.
- 19 min - Gooool! MKTZ podwyższa na 3:1 po bramce Macieja Gawlińskiego.
- 13 min - Gooool! Fatalny błąd obrońcy Czarno-Czarnych wykorzystuje Krupiński i MKTZ prowadzi 2:1.
- 8 min - Gooool! Czarno-Czarni wyrównują po bramce Ladzińskiego. 1:1.
- 4 min - Gooool! MKTZ obejmuje prowadzenie po bramce Łukasza Gawlińskiego. 1:0
Mecz nr 3: MKTZ - Czarno-Czarni
- 39 min - Gooool! 22:3 - Paweł Kręciewski. Koniec meczu!!!
- 38 min - Gooool! Cztery minuty i trzy bramki. Huragan osiągnął "oczko" czyli 21:3. Kolejne bramki: Kuba Wachowski 3, Szczubełek.
- 34 min - Goooool! Skończyła się dobra passa Elite Team. Huragan zdobywa kolejne trzy bramki: Kuba Wachowski 2, Kamil Kręciewski. 17:3.
- 27 min - Goooool! 14:3 - swoje pięć minut w tym meczu ma także Elite Team. Piłkarze tej drużyny za sprawą Adriana Jaworskiego zdobywają drugą bramkę z rzędu.
- 26 min - Goooool! 14:2 - druga bramka dla Elite Team.
- 25 min - Gooool! 14:1 - tym razem Ropiak.
- 23 min - Goooool! Huragan dalej prowadzi swoją kanonadę. Zaledwie zaczęła się druga połowa, a już jest 13:1. Bramki: Ropiak, Paweł Kręciewski.
Po pierwszej połowie zdecydowanie prowadzi Huragan Wojnowo 11:1. Bramki: Kuba Wachowski 6, Marcin Kręciewski 2, Paweł Kręciewski 2, Szczubełek. - Mateusz Jaworski.
Mecz nr 2: Huragan Wojnowo - Elite Team. Naszą relację rozpoczynamy od II połowy.
Pierwszy dzisiejszy mecz pomiędzy drużynami Hotel Robert's Port i Hotel Mikołajki nie doszedł do skutku. Drużyna Hotelu Mikołajki nie stawiła się na mecz (pojawił się tylko jeden zawodnik). W związku z tym, przyznano walkower 3:0 na korzyść Hotelu Robert's  Port.