piątek, 12 grudnia 2014

12.12.2014, Hala Mikołajki, relacja "live" z V kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Koniec meczu! Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem :-) Miłego weekendu.
- 39 min - Goool! Bramkę zdobyli także piłkarze Elite Team, a konkretnie Bielski. 8:3.
- 38 min - Gooool! Krawcewicz. 8:2.
- 35 min - Gooool! THC prowadzi 7:2 po bramce Ogonowskiego.
- 31 min - Gooool! Wreszcie sypnęło bramkami w drugiej połowie za sprawą zawodników THC: Zduńczyk, Ogonowski. 6:2.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
Koniec I połowy!
- 15 min - Goool! Przewaga po stronie THC. W ciągu dwóch minut piłkarze tej drużyny trafiają dwa razy do siatki: Żmuda, Krawcewicz. 4:2
- 12 min - Gooool! I znowu remis! Kuba Kiśluk autorem drugiej bramki dla Elite Team. 2:2
- 11 min - Gooool! I znowu THC wychodzi na prowadzenie, dzięki bramce Zduńczyka. 2:1
- 6 min - Gooool! Jest remis! Adrian Jaworski doprowadza do wyrównania! 1:1.
- 4 min - Goooool! Ogonowski daje prowadzenie THC

Mecz nr 4: THC - Elite Team
- 39 min - Gooool! gest życzliwości ze strony Special Men, czyli bramka samobójcza autorstwa Kordka. 19:4. Koniec meczu!
- 39 min - Gooool! 19:3: Borowy
- 37 min - Gooool! 18:3: Kordek, który dzisiaj pełni rolę bramkarza.
- 36 min - Gooool! 17:3: Dwa razy Nietupski.
- 35 min - Gooool! Kolejne trzy bramki dopisujemy Special Men:  Nietupski, Borowy, Nietupski. 15:3
- 30 min - minęło 9 minut i zrobiło się 12:3. Kolejne bramki zdobyli: Nietupski, Serowik, Niksa, Borowy. A dla Hotelu: Kwiatkowski, Kurowski.
- 21 min - Goool! Special Men rozpoczyna drugą połowę od bramki. Borowy jej autorem i jest 8:1.
- Rozpoczęła się II połowa meczu.
- 19 min - Goool! Jest trafienie dla Hotelu. Kwiatkowski. 7:1. Koniec I połowy
- 18 min - Gooool! Serowik ponownie i jest 7:0
- 17 min - Gooool! Dwa szybkie gole Serowika i zrobiło się 6:0
- 14 min - Goooool! 4:0 po bramce ponownie Nietupskiego.
- 12 min - Goooool! 3:0 po bramce Nietupskiego.
- 10 min - Gooool! 2:0 po bramce Michała Fafińskiego. 2:0
- 3 min - Gooool! Nietupski autorem pierwszej bramki. Special Men prowadzi 1:0
Mecz nr 3: Hotel Mikołajki - Special Men
Koniec meczu!!!!!!! Niezwykle emocjonujące spotkanie zakończyło sie remisem 5:5!!!!!!
- 33 min - Gooool! Cichowski doprowadza do wyrównania! Ależ mecz!!!!! 5:5
- 30 min - Gooool! Niedźwiecki i Hotel Robert's Port prowadzi 5:4
- 27 min - Gooool! Kowalczk... i jest wyrównanie! 4:4
- 22 min - Gooool! Bednarski daje ponownie prowadzenie dla RKS! 4:3
- 21 min - Gooool! Jest remis! Niedźwiecki autorem wyrównującej bramki. 3:3
Druga połowa.
- 20 min - Gooool! Równo z gwizdkiem sędziego Marcinkiewicz zdobywa drugą bramkę dla Hotelu Robert's Port! Do przerwy 3:2 dla RKS CHUWDU.
- 7 min - Gooool! RKS w gazie! Trzecią bramkę dla tej drużyny zdobywa Olszewski!3:1.
- 6 min  - Gooool! 2:1 dla RKS CHUWDU, po bramce Skrzęty!
- 3 min - Gooool!Mamy wyrównanie! Cichowski autorem gola! 1:1
-  1min - Goooool! Początek meczu doskonały dla Hotelu Robert's Port, który po bramce Kowalczyka obejmuje prowadzenie 1:0
Mecz nr 2: Hotel Robert's Port - RKS CHUWDU
Koniec meczu! MKTZ pokonuje po bardzo wyrównanym spotkaniu Huragan Wojnowo 3:1.
- 34 min -  MKTZ prowadzi z Huraganem Wojnowo 3:1. Przebieg meczu: 1 min - 1:0 Chabowski, 1:1 - 12 min - Paweł Kręciewski, 2:1 - 14 min -  Krupiński, 3:1 - 20 min - Brodowski (rzut karny)
Mecz nr 1: MKTZ - Huragan Wojnowo
Witamy po "poślizgu" spowodowanym problemami technicznymi. I ruszamy z "kopyta" z relacją "live" z dzisiejszych meczów rozgrywek "Mikołajki Jarguz Cup".