piątek, 19 grudnia 2014

19.12.2014 r. relacja "live" z meczów VI kolejki spotkań Mikołajki Jarguz Cup

Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem :-) Wesołych Świąt! Następna kolejka "Mikołajki Jarguz Cup" wyjątkowo w sobotę - 27 grudnia. Startujemy o 17.00
Koniec meczu! Niesamowite widowisko, z którego zwycięsko wyszli piłkarze Special Men pokonując Czarno-Czarnych 8:6!
- 39 min - Gooool! Ten mecz raczej wygra Special Men. Nietupski zdobywa ósmą bramkę! 8:6.
- 34 min - Gooool! Ależ skuteczność w ostatnich minutach Special Men! Serowik strzela siódmą bramkę i Special Men prowadzi 7:6!
- 33 min - Gooool! jest remis! Ależ pogoń Special Men! Michał Fafiński doprowadza do remisu! 6:6!
- 33 min - Gooool! Jest baaaaaardzo szybka odpowiedź Special Men. Bramka Borowego i jest 6:.5
-33 min - Goool! 6:4 dla Czarno-Czarnych! po bramce Lenkiewicza.
- 26 min - Gooool! Ladziński wyprowadza Czarno-Czarnych na prowadzenie! 5:4
- 24 min - Gooool! Czarno-Czarni dorabiają straty! W ciągu jednej minuty zdobywają dwie bramki; Ladziński, Stępień. 4:4
- 21 min - Gooool! Borowy trafia i Special Men uciekają na dwie bramki przewagi. 4:2.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
- 19 min - Gooool! Zapowiada się ciekawa II połowa. Czarno-Czarni do szatni zdobywają kontaktową bramkę za sprawą Ladzińskiego! 3:2. Koniec I połowy
- 18 min - Gooool! Stępień zdobywa pierwszą bramkę dla Czarno-Czarnych. 3:1.
- 16 min - Gooool! 3:0 prowadzi Special Men po bramce Serowika.
- 11 min - Gooool! Special Men prowadzi już 2:0 po bramce Niksy. 2:0
- 4 min - Gooool! Special Men obejmuje prowadzenie po bramce Serowika. 1:0

Mecz nr 4: Special Men - Czarno-Czarni
Koniec meczu.
- 15 min - Gooool! Cichowski.... 15:1
- 37 min - Gooool! Cichowski... 14:1
- 31 min - Goooool! Bariera "10" bramek przekroczona i to znacznie przez RKS. 13:1. Kolejne cztery bramki zdobyli: Olszewski, Styliaras, Pawłowski, Pawłowski.
- 22 min - Gooool! Coraz bliżej "dwucyfrówki". Kowalczyk zdobył dziewiątą bramkę! 9:1.
Rozpoczęła się II połowa.
Koniec meczu!
- 17 min - Gooool! Utrata bramki wyraźnie zdenerwowała piłkarzy RKS, którzy szybko trafili dwie kolejne bramki: Pawłowski, Styliaras. 8:1.
- 16 min - Gooool! Elite Team też postanowił w tym meczu coś ustrzelić i udało się. Kiśluk zdobywa pierwszą bramkę dla Elite Team. 6:1
- 14 min - Gooool! Minęły zaledwie trzy minuty i zrobiło się już 6:0. Kolejno na listę strzelców dopisujemy: Pawłowski, Styliaras, Bednarski.
- 10 min - Gooool! RKS CHUWDU powiększa swój dorobek o kolejne dwa trafienia; Żelichowski, Pawłowski. 4:0
- 2 min - Gooool! RKS CHUWDU dzięki bramce Olszewskiego prowadzi 2:0
- 1 min - Gooool! Szybkie otwarcie wyniku przez RKS CHUWDU. Na listę strzelców wpisuje się Cichowski. 1:0
Mecz nr 3: RKS CHUWDU - Elite Team
- 38 min - MKTZ dokłada kolejne trzy bramki, które zdobywają Łukasz Gawliński (dwie) i Puszko. 12:1. takim wynikiem kończy się ten mecz.
 - 33 min - Goooool! Jest bardzo szybka odpowiedź MKTZ autorstwa Kuzyka. 9:1.
- 32 min - Goooool! Mamy przyjemność obejrzeć pierwsze trafienie w wykonaniu Hotelu Mikołajki w tym meczu. Jego autorem Szechnicki. 8:1.
- 28 min - Gooool! Sztachański tym razem wpisuje się na listę strzelców. 8:0!
- 24 min - Goooool! Dwie bramki w ciągu minuty strzelone przez zawodników MKTZ: Puszko, Krupiński i jest 7:0.
Koniec I połowy. MKTZ dołożył jeszcze trzy bramki w pierwszej połowie.5:0.Trzy kolejne trafienia dopisujemy na konto: Puszko, Kuzyk, Brodowski.
- 4 min - Gooool! 2:0 dla MKTZ po bramce Walendziewicza.
- 1 min - Goooool! Już w 3 sekundzie meczu Błaszczyk pokonuje bramkarza Hotelu Mikołajki i jest 1:0
Mecz nr 2: MKTZ - Hotel Mikołajki
Koniec meczu! Hotel Robert's Port pokonuje Huragan Wojnowo 4:2.
- 22 min - Gooool! Druga odsłona zaczyna się od zdobycia czwartej bramki przez Hotel. Jej autorem Maciorowski. 4:2.
Rozpoczęła się II część meczu.
- 20 min - Goooool! Bramkę do szatni na konto Hotelu zdobywa Maciorowski i Hotel do przerwy prowadzi 3:2. Koniec I połowy!
- 16 min - Gooool! Zawodnik Hotelu ręką zagrywa piłkę, broniąc, ab ta nie wpadła do siatki. Za to otrzymuje czerwień i jest rzut karny dla Huraganu. Pewnym egzekutorem karnego jest Kuba Wachowski i jest remis 2:2!
- 10 min - Goooool! Kajak trafia do siatki i po raz pierwszy w tym meczu Hotel Robert's Port obejmuje prowadzenie. 2:1
- 8 min - Gooool! Marcinkiewicz doprowadza do wyrównania! 1:1
- 2 min - Goooool! Ropiak pokonuje bramkarza Hotelu i Huragan Wojnowo prowadzi 1:0!

Mecz nr 1 Huragan Wojnowo - Hotel Robert's Port
Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z dzisiejszych meczów "Mikołajki Jarguz Cup".