piątek, 5 grudnia 2014

05.12.2014r., hala Mikołajki, relacja "live" z IV kolejki spotkań "MJC"

- Dziękujemy za uwagę dzisiaj i do zaczytania za tydzień. Udanych prezentów od Mikołaja. :-)
- 40 min - Gooool! Tercjak strzela trzecia bramke dla Hotelu Mikołajki - 9:3 dla Czarno-Czarnych w potyczce z Hotelem Mikołajki. Koniec meczu!
- 39 min - Gooool! Stępień ponownie i jest 9:2.
- 38 min - Gooool! Dwie bramki Stępnia w ciągu minuty i zrobiło się 8:2 dla Czarno-Czarnych.
- 35 min - Gooool! Druga bramka dla Hotelu Mikołajki. Jej autorem Zawalich. 6:2.
- 32 min - Gooool! Ponownie Stępień i jest 6:1.
- 27 min - Gooool! Stępień pięknym strzałe podwyższa na 5:1 dla Czarno-Czarnych.
- Rozpoczęła się II połowa meczu.
- 20 min - Gooool! Dwie bramki (Ochal, Stępień) strzelone w krótkim okresie czasu i zrobiło się 4:1 dla Cz-Cz. Koniec I połowy!
- 17 min - Goooool! Czarno-Czarni obejmują prowadzenie po bramce Łukasza Oleksieja. 1:2.
- 14 min - Goooool! Mający w tym meczu przewagę Czarno-Czarni pieczętują to wreszcie bramką, której autorem jest Lenkiewicz. 1:1.
- 12 min - rzut karny dla Czarno-Czarnych! Bramkarz Hotelu Mikołajki broni strzał zawodnika Czarno-Czarnych! Nadal 1:0 dla Hotelu.
- 6 min - Gooool! Ależ akcja Bogdana Tercjaka. Długi rajd od połowy boiska i bomba w samo okienko. Hotel Mikołajki prowadzi 1:0!
Mecz nr 4: Hotel Mikołajki - Czarno-Czarni
- 40 min - Goooool! 18:2 - Kropiewnicki. Koniec meczu!
- 39 min - Gooool! 17:2 - Marcinkiewicz.
- 39 min - Goooool! 16:2 - Kowalczyk
- 38 min - Gooool! 14:2 - A. Grabowski, 15:2 - Kowalczyk
- 36 min - Gooool! 13:2 - Kropiewnicki
- 34 min - Goooool! 12:2 - super bomba w wykonaniu Kerzkowskiego.
- 31 min - Gooool! 11:2 - Kerzkowski
- 30 min - Gooool! 10:2 - Niedźwiecki
- 28 min - Gooool! 9:2 - Marcinkiewicz.
- 26 min - Goooool! 8:2 - Kajak.
- 22 min - Gooool! Początek drugiej połowy i bramka dla Hotelu Robert's Port autorstwa Niedźwieckiego. 7:2.
Rozpoczęła sie II połowa.
- 20 min - Gooool! Tuż przed gwizdkiem kończącym I połowę, Krawcewicz pokonuje bramkarza Hotelu Robert's Port i połowa meczu kończy się wynikiem 6:2.
- 18 min - Goooool! Kowalczyk zdobywa szósta bramke dla Hotelu Robert's Port". 6:1.
- 13 min - Gooool! Dwie kolejne bramki dla Hotelu Robert's Port strzelone w ciągu jednej minuty: Mciorowski, Niedźwiecki. 5:1.
- 8 min - Goooool! Podrażniony utrata bramki Hotel Robert's Port zdobywa w ciągu dwóch minut trzy bramki: A. Grabowski, Kerzkowski, Kowalczyk. i z 0:1 zrobiło się 3:1.
- 3 min - Goooo! Mecz zaczyna sie od małej niespodzianki. Dzieki bramce Ogonowskiego, THC obejmuje prowadzenie 1:0!
Mecz nr 3 Hotel Robert's Port - THC
Koniec meczu! Huragan Wojnowo pokonuje dotychczasowego lidera Special Men 5:3.
- 39 min - Gooool! Kordek jeszcze przed gwizdkiem koncowym pokonuje bramkarza Huraganu. 5:3.
- 38 min - Goooool!  W ciągu minuty Huragan rozstrzyga raczej losy meczu na swoją korzyść. Najpierw Szczubełek, a chwilę później Paweł Kręciewski pokonują bramkarza rywali i jest 5:2.
- 22 min - Gooool! I jest juz tylko 3:2 dla Huraganu. Drugą bramkę dla Special Men zdobył Serowik.
- Rozpoczęła sie II połowa spotkania.
Koniec I połowy!
- 13 min - Gooool! I Huragan zdobywa trzecią bramkę! Je autorem Paweł Kręciewski. 3:1.
- 11 min - Goooool! Supersnajper z Wojnowa czyliKuba Wachowski zdobywcą drugiej bramki dla Huraganu. 2:1
- 7 min - Goooool! Ropiak doprowadza do wyrównania. 1:1.
- 2 min - Gooooool! Lider Special Men obejmuje prowadzenie po bramce Nietupskiego. 1:0.
Mecz nr 2 Huragan Wojnowo - Special Men
Koniec meczu! MKTZ wygrywa z RKS CHUWDU 4:2.
- 38 min - Gooool! RKS zdobywa drugą bramkę, której autorem jest Cichowski. 4:2.
- 37 min - Goooool! Bezpośrednio z rzutu wolnego do siatki bramki RKS CHUWDU trafia Krupiński. 4:1.
- 35 min - Gooool! Pierwsze trafienie w wykonaniu RKS CHUWDU. Autorem jak na razie jedynej bramki dla tego zespołu Bednarski. 3:1.
- 32 min - MKTZ cały czas kontroluje sytuację, tak by dowieźć cenne trzy punkty do konca meczu. 3:0
- Koniec I połowy
- 15 min - Gooooool! MKTZ powiększa przewagę bramkową. Autorem trzeciej bramki dla tego zespołu jest Krupiński. 3:0
- 10 min - rzut karny dla RKS CHUWDU za faul bramkarza MKTZ. Jednak stojący w bramce MKTZ Brodowski okazuje sie lepszy od zawodnika RKS. 2:0.
- 5 min - Gooooool! Minęła zaledwie minuta od poprzedniego trafienia i MKTZ prowadzi już 2:0! Autor bramki - Krupiński. 2:0.
- 4 min - Gooooool! Mecz lepiej rozpoczyna MKTZ. Za sprawą Łukasza Gawlinskiego drużyna ta obejmuje prowadzenie. 1:0.