piątek, 28 listopada 2014

28.11.2014 r., Hala Mikołajki, relacja "live" z III kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem :-)
- 39 min - Gooool! 24:0 - Aleksandrowicz. Koniec meczu. Hotel Robert's Port pokonuje Elite Team 24:0. Koniec meczu!
- 37 min - Goooool! 20:0 - Aleksandrowicz, 21:0 - Marcinkiewicz, 22:0 - Maciorowski, 23:0 - Niedźwiecki
- 32 min - Goool! 18:0 - Kowalczyk, 19:0 - Marcinkiewicz
- 28 min - Goool! 16:0 - Maciorowski, 17:0 - Aleksandrowicz
- 26 min - Gooool! 15:0 - Aleksandrowicz.
- 25 min - Gooool! 14:0 - Marcinkiewicz.
- 24 min - Goool! 13:0 - Kowalczyk
- 22 min - Gooool! 11:0 - Kowalczyk, 12:0 - Kowalczyk.
- Rozpoczęła się II połowa meczu.
Koniec I połowy.
- 16 min - Goool! 10:0 - Aleksandrowicz
- 15 min - Gooool! 9:0 - Kowalczyk
- 13 min - Gooool! 8:0 - Kajak.
- 9 min - Gooool! 7:0 - bramka: Kropiewnicki.
- 8 min - Gooool! Jesteśmy świadkami drugiego dzisiaj meczu z tych "do jednej bramki". Po ośmiu mintach Hotel Robert's Port prowadzi już 6:0. Bramki zdobyli: Kropiewnicki, Kowalczyk, Niedźwiecki, Kowalczyk, Mariusz Grabowski i Marcinkiewicz.
Mecz nr 4: Hotel Robert's Port - Elite Team
Koniec meczu! Huragan Wojnowo pokonuje Czarno-Czarnych 6:2.
- 38 min - Goooool! Huragan w końcówce skuteczniejszy i pieczętuje zdobycie w tym ważnym meczu kompletu punktów. Kuba Wachowski i dwukrotnie Paweł Kręciewski i zrobiło się 6:2 dla Huraganu.
- 30 min - Goooool! Końcowe rozstrzygnięcie trudno ustalić. Ladziński zdobywa kontaktowa bramkę dla Czarno-Czarnych i jest tylko 3:2.
- 21 min - Goooool! Drugą część meczu doskonale rozpoczynają piłkarze Huraganu Wojnowo, którzy zdobywają trzecią bramkę. Jej autorem Szczubełek. 3:1
Rozpoczynamy II odsłonę meczu Huragan - Czarno-Czarni.
koniec I połowy. Huragan Wojnowo prowadzi z Czarno-Czarni 2:1.
- 12 min - Gooool! Tymczasem Czarno-Czarni zdobywają kontaktową bramkę, której autorem jest Daniel Oleksiej. 2:1 dla Huraganu.
- 10 min - Goooool! Mecz wyrównany, ale z bramek na razie cieszą się piłkarze Huraganu Wojnowo. Drugą bramkę zdobywa Kamil Kręciewski. 2:0.
- 7 min - Goooool! Pierwszą bramke w tym meczu zdobywa Paweł Kręciewski i Huragan prowadzi 1:0.
- 5 min -  Niewąpliwie najciekawiej zapowiadające sie spotkanie dzisiejszego zestawu par. 0:0
Mecz nr 3 Czarno-Czarni - Huragan Wojnowo
- 39 min - Gooool!Gol nr 18 - Maciej Gawliński. 18:0. Koniec meczu!!!! MKTZ pokonuje THC 18:0.
- 38 min - Goooool! Siedemnaście mgnień wiosny mamy w hali w Mikołajkach. Gol nr 17 - autor Macie3j Gawliński. 17:0.
- 37 min - Goooool! Trzecia w bramka w tym meczu autorstwa Brodowskiego. 16:0.
- 35 min - Goooool! Belitosny jest MKTZ dla swoich dzisiejszych rywali. Gol nr 15 dopisujemy dla Brodowskiego. 15:0.
- 33 min - Goooool! Gol nr 14 - Puszko. 14:0.
- 32 min - Goooool! Gol nr 13 - Walendziewicz. 13:0.
- 31 min - Goooool! Gol nr 12 - Walendziewicz. 12:0
- 29 min - Goooool! Gol nr 11 - Łukasz Gawliński. 11:0.
- 27 min - Goooool! Gol nr 10 autorstwa bramkarza MKTZ - Brodowskiego. 10:0.
- 25 min - Gooooool! Dwucyfrowy wynik w tym meczu, to raczej kwestia czasu. Kuzyk autorem bramki nr 9 dla MKTZ. 9:0.
- 24 min - Gooooool! Tym razem na listę strzelców wpisuje się Ponichtera. 8:0.
- 22 min - Gooooool! MKTZ po raz siódmy cieszy sie  ze zdobytej bramkiw w tym meczu. Jej autorem Maciej Gawliński. 7:0
Rozpoczęła się II połowa meczu
- 18 min - Goooool! MKTZ prowadzi pewnie w meczu i zdobywa kolejne bramki. Najpierw samobójcze trafienie, a minutę przed przerwą Maciej Gawliński zdobywa szóstą bramkę. 6:0.
- 12 min - rozpoczynamy relacje z tego meczu od tej minuty. MKTZ prowadzi 4:0, po trzech bramkach Łukasza Gawlińskiego i jednej Macieja Gawlińskiego. 4:0
Mecz nr 2: MKTZ - THC.
- 40 min - Gooooool! Zwycięstwo w meczu przypięczętowuje Nietupski. Special Men pokonuje RKS CHUWDU 6:3! Koniec meczu!
- 38 min - Goooool! Jest i 5:3. Bramka autorstwa Olszewskiego. Czy nie za późno na pogoń wyniku przez RKS?
- 36 min - Goooool! Po dłuuuuugiej przerwie jest i gol.dla RKS CHUWDU, jego autorem Żelichowski. 5:2.
- 34 min - Gooool! Ponownie Nietupski. Speciaql Men prowadzi 5:1
- 26 min - Goooool! Special Men nie poprzestaje i zdobywa czwartą bramke, którą zdobył Nietupski. 1:4.
- 24 min - Goooool! Jest trzecia bramka dla Special Men, który prowadzi już 3:1 z RKS CHUWDU. Autor gola: Serowik.
Ruszamy z II połową meczu.
Koniec I połowy. RKS CHUWDU przegrywa z Special Men 1:2.
- 19 min  - Goooool! Special Men odzyskuje prowadzenie, dzięki bramce Niksy. 1:2
- 15 min - Gooool! RKS CHUWDU doprowadza do wyrównania, po bramce Olszewskiego. 1:1
- 9 min - Goooool! prowadzenie w meczu obejmują piłkarze Special Men, po bramce Serowika. 0:1.
- 8min - w pierwszym dzisiejszym meczu na razie bez bramek. To może kilka słów o składach. RKS CHUWDU: Miękiszewski, Bednarski, Skrzęta, Cichowski, Olszewski, Styliaras, Żelichowski, Glinka, Kowalczyk. Special Men: Michał Fafiński, Marian Fafiński, Niksa, Nietupski, Borowy, Koślak, Kordek, Serowik
Mecz nr 1 - RKS CHUWDU - Special Men
Startujemy! Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z III Kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup".