Sponsor serwisu

idealny trening na mase

piątek, 14 listopada 2014

14.11.2014 R., Hala Mikołajki, relacja "live" z I kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup".

Koniec meczu! Mecz na szczycie kończy się remisem 2:2. Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem :-)
- 36 min - Gooooool! Niedźwiecki doprowadza do wyrównania 2:2.
- 31 min - Gooooool! Rajd lewą stroną od połowy boiska w wykonaniu Puszki zakończony precyzyjnym strzałem na bramkę. MKTZ - Hotel Robert's Port 2:1.
- 30 min - 10 minut do końca i żadna ze stron nie odpuszcza. Nadal remis 1:1
- 22 min - Goooool! Tym razem składna akcja Hotel Robert's Port i bramkę zdobywa Marcinkiewicz. 1:1.
Rozpoczęła się II połowa meczu
- Koniec emocjonującej I połowy spotkania. MKTZ - Hotel Robert's Port 1:0.
Skład Hotel Robert's Port: Maciorowski, Niedźwiecki, Kerzkowski, Marcinkiewicz, Kropiewnicki, M. Grabowski, A. Grabowski, Dymek, Kajak, Aleksandrowicz.
Skład MKTZ: Brodowski, Ł.Gawliński,M. Gawliński, Walendziewicz, Chabowski, Puszko, Sztachański, Błaszczyk, Kuzyk, Ponichtera.
- 10 min - Goooool! I mamy otwarcie w meczu na szczycie. Składna akcja Macieja Gawlińskiego, który podaje do Łukasza Gawlińskiego, a ten dopełnia formalności i trafia z bliskiej odległości do pustej bramki. MKTZ - Hotel Robert's Port 1:0.
Mecz nr 4: Hotel Robert's Port - MKTZ
- 40 min - Goooool! I mamy po golu na zakończenie tego spotkania. Dwunastą bramkę dla RKS strzelił Pawłowski, a trzecią dla Hotelu Kwiatkowski. Mecz kończy się wynikiem 12:3.
- 35 min - Goooool! Gorczyca autorem jedenastej bramki dla RKS. 11:2
- 30 min - Goooool! I szybka odpowiedź RKS i to od razu podwójna: Pawłowski, Styliaras. 10:2.
- 29 min - Goooool! Drugą bramkę w tym meczu zdobywa Hotel Mikołajki. Ponownie na listę strzelców wpisuje się Tercjak. 8:2.
- 28 min -Goool! Jest ósme trafienie dla RKS. Tym razem Cichowski. 8:1
- 21 min - Gooool! Siódma bramka dla RKS CHUWDU: Pawłowski.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
Koniec I połowy
- 15 min - Goool Szósta bramka dla RKS. Autor: Pawłowski. 6:1.
Skład RKS CHUWDU: Miękiszewski, Olszzewski, Gorczyca, Styliaras, Pawłowski, Żelichowski, Cichowski, Bednarski, Glinka.
Skład Hotelu Mikołajki: Tercjak, Kułakowski, Jagier, Kłos, Bakun, Lublin, Szechlicki, Karczyk, Kwiatkowski, Kurowski.
- 10 min - Gooool! Ale RKS CHUWDU się rozpędził. Gorczyca autorem piątej bramki. 5:1.
- 9 min - Goooool! I mamy 4:1. Tym razem Pawłowski.
- 8 min - Goooool! Jest już 3:1 dla RKS! Autorem trzeciej bramki Glinka.
- 7 min - Gooool! I nicjatywe przejmuje RKS. Cichowski zdobywa drugą bramkę dla RKS CHUWDU
- 5 min - Gooool! RKS CHWUDU doprowadza szybko do wyrównania. Autorem bramki Bednarski. 1:1.
- 2 min - Goooool! Ależ debiut Hotelu Mikołajki. Znany z udziału w poprzednich edycjach mikołajskiej halówki, a dzisiaj grający w barwach Hotelu Mikołajki  Bogdan Tercjak zodbywa bramkę. 1:0.
Mecz nr 3 - Hotel Mikołajki - RKS CHUWDU
- 39 min - wynik meczu z końcowym gwizdkiem sędziego ustala Niksa i Special Men wygrywa z Elite Team 7:2.
- 39 min - Goool! Michał Fafiński zdobywa szóstą bramkę dla Special Men i włąsciwie jest po meczu. 6:2
- 33 min - Gooool! Tym razem mamy bramkę dla Elite team. Jej autorem Bielski. 5:2.
- 30 min - Gooool! Special team konsekwentnie powiększa swoją przewagę. Michał Fafiński autorem piątej bramki dla Special Men. 5:1.
- 25 min - Gooool! Po raz czwart bramkarz Elite Team wyciąga piłkę z siatki. Autorem gola dla Special Men Kordek. 4:1
- 24 min - Goooool! Trzecia bramka dla Special Men. Jej autorem Borowy. 3:1
- Rozpoczęła się II połowa meczu.
- 20 min - koniec I połowy. Special Men - Elite Team 2:1.
- 19 min - Goooool! Na minutę przed końcem I połowy Nietupski zdobywa drugą bramkę dla Special Men. 2:1.
- 16 min - Gooool! łukasz Litera doprowadza do wyrównania. 1:1.
- 6 min - Goooool! Special Men wychodzi na prowadzenie po bramce Niksy. 1:0
- 4 min - na razie bez bramek. Sklady drużyn. Elite Team: Damian Bielski, Mateusz Jaworski, Adrian Jaworski, Łukasz Litera, Arkadiusz Protasiuk, Szymon Szymański, Kuba (?), reszta składu nieczytelna na tę chwilę :-/ Special Men: Michał Fafiński, Marian Fafiński, Adrian Borowy, Adrian Szyłejko, Daniel Niksa, Bartek Kordek, Kacper Serowik, Michał Nietupski.
Mecz nr 2: Elite Team - Special Men
Koniec meczu! Czarno-Czarni pokonują THC 7:4. Za chwilę mecz Elite Team - Special Men.
- 39 min - Goooool! w końcówce meczu Borycki jeszcze zdobywa czwartą bramkę dla THC. Czarno-Czarni - THC 7:4.
- 38 min - Goooool! Losy tego meczu przesądzone. Ochal strzela siódmą bramkę dla Czarno- Czarnych, którzy prowadzą już 7:3 z THC.
- 34 min - Goooool! Jednak jest szybka odpowiedź Czarno-Czarnych. Stępień "pakuje" piłkę do bramki rywali. 6:3.
- 33 min - Gooool! I sytuacja się zaczyna powtarzać z I połowy. THC rozpoczyna pogoń. Zdobywa trzecią bramkę, której autorem jest Bohatyrewicz. 5:3.
- 29 min - Goooool!  Ależ piękne uderzenie z półwoleja Ladzińskiego i Czarno-Czarni znowu uciekają rywalom. 5:2.
- 27 min - Goooool! Czarno-Czarni uciekają na dwie bramki przewagi po golu Lenkiewicza. Czarno-Czarni - THC 4:2
- 21 min - Rozpoczęła się II połowa meczu.
Koniec I połowy! Czarno-Czarni prowadzą z THC 3:2.
- 12 min - Goooool! Czarno-Czarni po strzeleniu trzech bramek siedli, co skrzętnie wykorzystuje THC i zdobywa kontaktową bramkę. Jej autorem Barycki. 3:2 dla Cz-Cz.
- 10 min - Gooool! THC dało znać o sobie. Ogonowski zdobywa pierwsza bramkę dla tego zespołu. Czarno-Czarni - THC 3:1.
- 6 min - Gooooool!Dwie szybkie bramki Czarno-Czarnych i jest już 3:0! Autorami bramek Oleksiej i Ladziński.
- 2 min - Goooool! Mamy pierwszą bramkę strzeloną w nowym sezonie MJC! Jej autorem jest Damian Stępień i Czarno-Czarni obejmują prowadzenie 1:0 w meczu z THC
Mecz nr 1: Czarno-Czarni - THC
Witamy po kilkumiesięcznej przerwie i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z meczów I kolejki spotkań rogrywek "Mikołajki Jarguz Cup". W tym roku do rozgrywek zgłosiło się 9 drużyn.