piątek, 21 listopada 2014

21.11.2014 r., hala Mikołajki - relacja "live" z II kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Koniec meczu! Huragan Wojnowo "rozjechał" Hotel Mikołajki 11:0.Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem :-)
- 38 min - Kuba Wachowski 11:0
- 31 min - Marcin Kręciewski 10:0
- 29 min - Marcin Kręciewski 9:0
- 27 min - Marcin Kręciewski 8:0
- 27 min - Kuba Wachowski 7:0
- 25 min - Paweł Kręciewski 6:0
- 24 min - Kamil Kręciewski 5:0
-22 min - Kamil Kręciewski 4:0
- 22 min - Kuba Wachowski 3:0
- 9 min - Paweł Kręciewski 2:0
-1 min - Marcin Kręciewski 1:0
- 38 min - Ależ pogrom! Huragan Wojnowo w nowych strojach rozpoczął zmagania ligowe z dużego "C". Huragan prowadzi z Hotelem Mikołajki 11:0!!!
Mecz nr 4: Huragan Wojnowo - Hotel Mikołajki
Koniec meczu! MKTZ pokonał Elite Team 3:1.
Sorry, za brak łączności (niestety, pracuję jeszcz ena pożyczonym sprzęcie ;-)). Nadrabiamy zaległości.
- 36 min - Gooooool! Nareszcie przewage MKTZ w ostatnich minutach udało sie potwierdzić golem, którego autorem jest Błaszczyk. MKTZ - Elite Team 3:1
- 35 min - to, że MKTZ w ostatnich minutach nie potrafi strzelić bramki, to zasługa przede wszystkim bardzo dobrze dysponowanego bramkarza Elite Team, ale i skutecznoość zawodników MKTZ dzisiaj zawodzi.
- 33 min -  nadal MKTZ prowadzi zaledwie 2:1. Na usprawiedliwienie obrońców tytułu można dodać, że grają w osłabionym składzie.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
Koniec I połowy.
- 18 min - Gooool! Elite Team zdobywa kontaktową bramkę! Jej autorem Mateusz Jaworski. 2:1.
- 11 min - Goooool! Jest już 2:0 dla MKTZ. Autorem bramki Puszko.
- 10 min - Goooool! Mamy otwarcie wyniku w tym meczu. Na prowadzenie wychodzi MKTZ po bramce Walendziewicza. 1:0.
Skład Elite Team: Siurnicki, Bielski, Litera, Protasiuk, Arkadiusz Jaworski, Mateusz Jaworski, Mastaniec, Krzysztof Szymański, Krystian Szymański, Pruszyński, Kiśluk.
Skład MKTZ: Brodowski, Chabowski, Puszko, Błaszczyk, Kuzyk, Ponichtera, Walendziewicz
Mecz nr 3: MKTZ - Elite Team
Koniec meczu! Czarno-Czarno pokonują po pasjonującym meczu RKS CHUWDU 5:4.
- 30 min - chwilowo zawiesił sie internet, a działo sie bardzo dużo. Aktualny wynik meczu, to 5:4 dla Czarno-Czarnych. Przebieg meczu do tego momentu w II połowie. 3:2 - Styliaras, 4:2 - Stępień, 4:3 - Kowalczyk, 4:4 - Pawłowski, 5:4 - Stępień.
- Rozpoczęła się II połowa meczu.
Koniec I połowy. Czarno-Czarni prowadzą z RKS CHUWDU 3:1.
- 18 min - Goooool! Wreszcie udaje się coś ustrzelić także dla RKS CHUWDU. Kowalczyk zdobywa dla tego zespołu pierwszą bramkę. Cz-Cz - RKS 3:1.
- 16 min - Gooooool! Niesamowity mecz rozgrywa drużynba Czarno-Czarnych! Właśnie Ladziński podwyższa na 3:0!
- 10 min - Gooooool! Czarno-Czarni zdobywają drugą bramkę! Jej autorem Plona.
- Skład RKS CHUWDU: Miękiszewski, Cichowski, Skrzęta, Bednarski, Żelichowski, Styliaras, Olszewski, Gorczyca, Pawłowski, Kowalczyk.
- 2 min - Gooooool! Czarno-Czarni wychodzą na prowadzenie po bramce Stępnia. 1:0.
- Rozpoczęło się drugie spotkanie. Składy. Czarno-Czarni: Arciuch, Żarejko, Lnkiewicz, Ladziński, Plona, Ochal, Stępoień, Łukasz Oleksiej, Daniel Oleksiej.
Mecz nr 2 Czarno-Czarni - RKS CHUWDU
Koniec meczu! Special Men pokonują THC 5:3.
- 37 min - Goooool! x 2 Dwa szybkie gole Borowego i Special Men są coraz bliżej zwycięstwa, prowadząc 5:3 z THC.
- 33 min - od momentu wyrównania przez THC mecz się zrobił bardzo ciekawy i emocjonujący. Nie brakuje okazji strzeleckich, ale nadal jest 3:3.
- 26 min - Gooooool!  THC wraca do gry. Ponownie Zduńczyk trafia do siatki Special Men i jest 3:3.
- 24 min - Gooool! THC zdobywa kontaktową bramkę, której autorem jest Zduńczyk. 3:2.
Koniec I połowy. Special Men prowadzą 3:1 z THC
- 16 min - Goooool! Jak widać piłkarze Special Men szybko się otrząsneli po utracie bramki i zaaplikowali już trzy gole swoim rywalom. Trzecią bramkę zdobył Niksa. 3:1.
- 15 min - Gooooool! Brat Michała Marian nie chciał być gorszy i jest autorem drugiej bramki, która daje prowadzenie dla Special Men 2:1 w meczu z THC.
- 13 min - Gooooool! Special Men doprowadzają do wyrównania, po bramce Michała Fafińskiego. 1:1.
- 8 min - Goooooool! Ależ bramka na początek dzisiejszej kolejki. Stadiony świata. Bramkarz drużyny THC - Kurowski z własnego pola uderzył mocno i co ważne baaaardzo precyzyjnie w samo okienko bramki rywala. THC - Special Men 1:0.
- 1 min - rozpoczęło się pierwsze dzisiejsze spotkanie. Składy drużyn: Special Men - Marian Fafiński, Michał Fafiński, Kordek, Niksa, Olszewski, Borowy, Serowik, Nietupski. THC - Ogonowski, Barycki, Zakrzewski, Kurowski, Izdebski, Gadomski, Zduńczyk, Krawcewicz.