niedziela, 14 grudnia 2014

14.12.2014r. - relacja "live" z IV Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej - dzień II

Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem :-)
Nagrody, puchary wręczone. Najskuteczniejszym piłkarzem turnieju został Kuba Misarski (Piast I Białystok), najlepszym bramkarzem: Krzysztof Bujak (Varsovia Warszawa), Nagroda fair play trafiła do drużyny SKS Szczytno. MVP turnieju został wybrany Kamil Sakowicz (Jagiellonia Białystok).
Za chwilę ceremonia wręczenia nagród i wyróżnień.
Koniec meczu! Jagiellonia II Białystok wygrywa z Varsovią 2:1 i zostaje zwycięzcą tegorocznego turnieju. Drugie miejsce dla Varsovii Warszawa I. Bramki w finale zdobyli: Kolinowski, Kułak - Fogtt.
- 17 min - Gooooooool! Zawodnik Varsovii fauluje przed polem karnym zawodnika Jagi. Rzut wolny, podanie i... bramka! Jagiellonia II prowadzi 2:1.
- 16 min - słupek ratuje Jagiellonię II od utraty drugiej bramki. 1:1.
- 13 min - Gooool! Jagiellonia II doprowadza do remisu, po bramce zdobytej bezpośrednio z rzutu wolnego! 1:1!
- 11 min - Gooool! Varsovia I obejmuje prowadzenie po bramce Fogtta. 1:0
Rozpoczęła sie II połowa.
- 10 min - Koniec I połowy. W wielkim finale po I połowie bez bramek. 0:0.
- 5 min - pierwsze pięć minut finału bez bramek. 0:0
Za chwilę wielki finał tegorocznego turnieju. Jagiellonia II Białystok - Varsovia I Warszawa. Finał = 2x10 min.
Koniec meczu! Fala Warpuny zajmuje 3 miejsce po zwycięstwie 3:1 nad Piastem I Białystok.Bramki: Wójcik 2, Kotarba -Zalewski.
- 13 min - Gooool! Fala jednak bliżej podium, po strzeleniu trzeciej bramki! 3:1.
- 12 min - Gooool! Piast I nie poddaje się i zdobywa kontaktową bramkę! 2:1.
- 6 min - Goooool! Fala na fali. Piłkarze z Warpun zdobywają drugą bramkę! 2:0
- 4 min - Goooool! Fala Warpuny prowadzi 1:0

Mecz o 3 - 4 miejsce: Fala Warpuny - Piast I Białystok
Koniec meczu! Jagiellonia I Białystok pokonuje Mamry Giżycko 3:0 po bramkach: Sakowicz, Tworowski, Kalinowski. Jaga I  - piąte miejsce, Mamry - szóste miejsce.
- 14 min - Gooool! Jaga I prowadzi 3:0!
- 11 min - Gooool! Jagiellonia I  bliżej 5 miejsca, prowadzi 2:0
Mecz o 5 - 6 miejsce: Jagiellonia I Białystok - Mamry Giżycko
Koniec meczu! ZS nr 60 pokonuje w meczu o 7-8 miejsce Varsovię II Warszawa 3:0 (bramki: Kielak 2, Radkowski)
- 12 min - Gooool! ZS nr 60 prowadzi 3:0 i jest o krok od zdobycia   7 miejsca.
- 6 min - Gooool! ZS nr 60 zdobywa drugą bramkę. 2:0
- 1 min - Goooool! ZS nr 60 obejmuje prowadzenie. 1:0

Na początek mecz o miejsca 7 - 8: ZS nr 60 Warszawa - Varsovia II Warszawa
Za chwile rozstrzygnięcia na miejscach 1 - 8.
Tym samym znamy kolejność tegorocznego turnieju na miejscach 9 - 16.
9m. - MKS Lwy Korsze, 10m - Włókniarz Białystok, 11 m - SKS Szczytno, 12 m - Hetman I Baranowo, 13 m . - Mrągowia Mrągowo,  14 m . - Piast II Białystok, 15 m - Hetman II Baranowo, 16 m. - Hetman III Baranowo.
- Koniec meczu! Włókniarz Białystok pokonuje SKS Szczytno 1:0 po bramce Łapińskiego.
-3 min - Goool! 1:0 dla Włókniarza.
Mecz finału B: SKS Szczytno - Włókniarz Białystok
Koniec meczu! Hetman II Baranowo pokonuje Hetmana III Baranowo 2:1 (bramki: Perkowski, Lis - Owedyk.
- 8 min - Gooool! Hetman II ponownie obejmuje prowadzenie! 2:1.
- 7 min - Goooool! Łukasz Owedyk strzela wyrównującą bramkę. 1:1.
- 5 min - Gooool! W derbach Hetmana na razie 1:0 dla Hetmana II.
Mecz finału C: Hetman II Baranowo - Hetman I Baranowo
- 15 min - Goooool! Wasilewski strzela zwycięską bramkę dla Lwów, które wygrywają 3:2 (bramki: Wasilewski 2, Synowczyk - Dziczek, Plona! Koniec meczu!
- 14 min - Gooool! Lwy po raz drugi remisują! 2:2.
- 12 min - Gooool! hetman I ponownie prowadzi! 2:1.
- 10 min - Goooool! Ależ szybka odpowiedź podrażnionych Lwów. 1:1.
- 9 min - Gooool! hetman I obejmuje prowadzenie! 1:0

Mecz finału B: Hetman I Baranowo - Lwy Korsze
Koniec meczu! Varsovia I Warszawa pokonuje Piasta I Białystok 3:1. \bramki: Fogtt 2, Dohogost - Misarski. Varsovia zagra w wielkim finale z Jagiellonią II Białystok, a Piast I powalczy o 3-4 miejsce z Falą Warpuny
- 13 min - Gooool! Ale Varsovia I odpowiada bramką i jest 3:1.
- 12 min - Goooool! Piast I z rzutu karnego zdobywa kontaktową bramkę! 2:1.
- 9 min - Goool! Varsovia I coraz bliżej finału, prowadzi z Piastem I 2:0.
- 8 min - Goooool! Fogtt z rzutu karnego zdobywa pierwszą bramkę dla Varsovii I. 1:0
Przed nami drugi półfinał: Piast I Białystok - Varsovia I Warszawa
Koniec meczu! Jagiellonia I pokonuje Varsovię II Warszawa 4:0
- 12 min - Gooool! Jagiellonia I tego meczu już nie przegra i zagra o miejsca 5-6 z Mamrami Giżycko. Varsovia II zmierzy się o 7-8 m z ZS nr 60 Warszawa
-9 min - Gooool! JagielloniaI prowadzi 2:0
- 6 min - Goooool! Jagiellonia I obejmuje prowadzenie 1:0
Mecz finału A: Jagiellonia I Białystok - Varsovia II Warszawa
Jagiellonia II Białystok w finale! W rzutach karnych wygrywa 3:2. Fala Warpuny zagra o 3-4 miejsce.
Koniec meczu! 2:2, co oznacza rzuty karne.
-13 min - Gooool! "Jaga" II doprowadza do remisu! 2:2.Bramki dla Jagiellonii strzelili: Kolinowski, Kułak, dla Fali: Wójcik, Laskowski.
- 12 min - Goooool! Jagiellonia II przycisnęła i strzela kontaktową bramkę! 2:1
- 9 min - Gooool! 2:0 dla rewelacji turnieju, czyli Fali Warpuny!
- 7 min - Gooool! Fala, która ma przewagę w tym meczu zdobywa pierwszą bramkę i prowadzi 1:0!
Przed nami I półfinał! Jagiellonia II Białystok - Fala Warpuny
Koniec meczu! Mamry Giżycko pokonują ZS nr 60 Warszawa 3:2. Mamry zagrają o 5-6 miejsce, a ZS nr 60 o miejsca 7-8.  Bramki: Dawid Dowgiałło 2, Pawlukiewicz - Kielak.
- 13 min - Gooool! Piękna bramka w wykonani zawodnika z Warszawy i jest już tylko 3:2!
- 10 min - Gooool! Konsekwentnej gry piłkarzy z Giżycka ciąg dalszy. 3:1!
- 9 min - Gooool! Mamry idą za ciosem i obejmują prowadzenie 2:1!
- 6 min - Gooool! Mamry Giżycko odpowiadają bramką i jest remis 1:1.
 - 4 min- Gooool! ZS nr 60 otwiera wynik w tym meczu. 1:0

ZS nr 60 Warszawa - Mamry Giżycko
Wracamy do finału A.
Koniec meczu! Lwy Korsze pokonują SKS Szczytno 2:0
- 9 min - Gooool! Lwy prowadzą 2:0 po bramce Synowczyka.
- 7 min - Gooool! Wasilewski główką trafia do siatki i Lwy Korsze prowadzą 1:0.
Mecz finału B (miejsca 9-12): SKS Szczytno - Lwy Korsze
Koniec meczu! Hetman II remisuje 1:1 z Piastem II. Bramki: Piórkowski - Dojlidko.
- 8 min - Goooool! Hetman II po strzale bezpośrednio z rzutu wolnego doprowadza do remisu! 1:1!
- 1 min - Gooool! Piast II szybko obejmuje prowadzenie. 1:0

Mecz finału C (miejsca 13-16): Piast II Białystok - Hetman II Baranowo
- Koniec meczu! Włókniarz Białystok wygrywa po bramce Łapińskiego 1:0 z Hetmanem I Baranowo.
- 4 min - Gooool! Zawodnik Włókniarza oddaje z daleka strzał, bramkarz Hetmana przepuszcza piłkę, która wpada do siatki. 1:0.
Mecz finału B (miejsca 9-12): Hetman I Baranowo - Włókniarz Białystok
Koniec meczu! Mrągowia Mrągowo remisuje bezbramkowo z Hetmanem III Baranowo!!!!

Mecz finału C (miejsca 13-16): Mrągowia Mrągowo - Hetman III Baranowo
Pary półfinału:
Jagiellonia II Białystok - Fala Warpuny
Piast I Białystok - Varsovia I Warszawa
Koniec meczu! Fala Warpuny uzupełnia stawkę półfinalistów pokonując Mamry Giżycko 3:0. Bramki: Pawluczuk, Wójcik, Laskowski.
- 12 min - Goool! Fala idzie za ciosem i nie odpuszcza. Raczej pewne, że zostanie czwartym półfinalistą turnieju. Prowadzi już 3:0!
- 9 min - Gooool! Fala staje sie rewelacja turnieju! Piłkarze tej drużyny właśnie zdobywają drugą bramkę i są coraz bliżej półfinału!
- 4 min - Gooool! Fala Warpuny obejmuje prowadzenie 1:0!

Mamry Giżycko - Fala Warpuny
Koniec meczu! Po bramce Trochonowicza Varsovia I Warszawa pokonuje Jagiellonię I Białystok 1:0 i awansuje do półfinału! Jagiellonia I zagra o miejsca 5-8.
- 5 min - Goool! Varsovia I Warszawa obejmuje prowadzenie 1:0!

Varsovia I Warszawa - Jagiellonia I Białystok
Koniec meczu! Piast I Białystok drugim półfinalistą, dzięki wygranej 2:0 z Varsovią II Warszawa! Bramki strzelili: Misarski, Zalewski. Varsovia II zagra o miejsca 5-8.
- 14 min - Gooool! Piast I Białystok podwyższa na 2:0!
- 10 min - Gooool! Piast I Białystok prowadzi 1:0!
Varsovia II Warszawa - Piast I Białystok
Koniec meczu! Jagiellonia II Białystok pokonuje ZS nr 60 2:1 i awansuje do półfinału! ZS nr 60 zagra o miejsca 5-8. Bramki dla "Jagi" zdobyli Kolinowski, Kułak. dla ZS nr 60 - Kielak.
- 14 min - Goooool! 20 sekund przed końcem meczu Jagiellonia II zdobywa bramkę! 2:1.
- 9 min - Gooool! Jagiellonia II szybko odpowiada na straconą bramkę i mamy remis 1:1.
- 7 min - Gooool! Po strzale zawodnika z Warszawy piłka odbija się od słupka, ale dobitka Kielaka i piłką ląduje w siatce. 1:0 dla ZS nr 60
ZS nr 60 - Jagiellonia II Białystok
Czas na pierwsze mecze finału A (miejsca 1-8 )!!!
Koniec meczu! Mrągowia odnosi drugie zwycięstwo w finale C pokonując Piasta II Białystok 1:0. Jedyną bramkę zdobył Lewandowski.
- 2 min - Gooool! Piłkarze Mrągowii obejmują prowadzenie 1:0!

Mecz nr 5  (finał C, miejsca 13-16): Mrągowia Mrągowo - Piast II Białystok
Koniec meczu! Mamy dzisiaj pierwszy bezbramkowy remis, którego autorami są drużyny Włókniarza Białystok i MKS Lwy Korsze.
Mecz nr 4 (finał B, miejsca 9-12): Włókniarz Białystok - MKS Lwy Korsze
Koniec meczu! Piast II Białystok pokonuje Hetmana III Baranowo 3:0 (bramki: Krutul, Kulfan, Kozioł ).
- 12 min - Gooool! Jest 3:0 dla Piasta II.
- 10 min - Goool! Piast II Białystok podwyższa na 2:0!
- 6 min - Gooool! Hetman III miał dwie "setki", ale bramkę zdobywa Piast II i prowadzi 1:0

Mecz nr 3 (finał C, miejsca 13-16): Hetman III Baranowo - Piast II Białystok
Koniec meczu! SKS Szczytno wygrywa z Hetmanem I Baranowo 1:0.
- 12 min - Gooool! Płaskim strzałem w długi róg Bogdański pokonuje bramkarza Hetmana I Baranowo. SKS obejmuje prowadzenie 1:0
Mecz nr 2 (finał B, miejsca 9-12): Hetman I Baranowo - SKS Szczytno
Koniec meczu! Mrągowia Mrągowo pokonuje Hetman II Baranowo 3:2. Bramki: Gaso, Lewandowski, Rutkowski - Perkowski, Śniadach.
- 11 min - Goool! Hetman II jednak goni i zdobywa kontaktową bramkę! Jej autorem Śniadach. 3:2.
- 9 min - Gooool! Mrągowia ucieka rywalom już na dwie bramki. 3:1.
- 6 min - Gooool! bramka - stadiony świata w wykonaniu "nomen omen" Lewandowskiego i Mrągowia odzyskuje prowadzenie! 2:1.
- 4 min - Gooool! Mamy remis! 1:1. Bramkę dla Hetmana II zdobył Perkowski.
- 2 min - Gooool! Mrągowia obejmuje prowadzenie! 1:0
Mecz nr 1 (finał C, miejsca 13-16) Mrągowia Mrągowo - Hetman II Baranowo
Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z II dnia IV Ogólnopolskiego Turnieju Halowej Piłki Nożnej rocznika 2001 i młodsi.
Podsumowanie I dnia i dokładny rozkład jazdy dzisiejszych spotkań można przeczytać TUTAJ.