piątek, 9 stycznia 2015

MJC: 09.01.2015, hala Mikołajki, relacja "live" z IX kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Na tym kończymy dzisiejszą relację "live" z meczów "MJC"> Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem :-) Zapraszamy w niedzielę do hali sportowej na V Turniej Halowej Piłki Nożnej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Bądźcie z nami w niedzielę!
- 39 min - Goooool! Paweł Kręciewski ustala wynik meczu na 7:5 dla Huraganu Wojnowo. Koniec meczu!
- 38 min - Gooool! Ależ odpowiedź Huraganu! Kamil Kręciewski odzyskuje prowadzenie dla Huraganu! 6:5!
- 38 min - Goooool! Jest remis. Co za mecz! Glinka autorem wyrównującej bramki dla RKS CHUWDU! 5:5!
- 34 min - Goooool! U la, la.... jest 5:4 po trafieniu Cichowskiego.
- 30 min - Gooool! RKS CHUWDU ruszył w pogoń za Huraganem i zdobywa trzecią bramkę! Ponownie na listę strzelców wpisuje się Bednarski. 5:3
- 26 min - Gooool! RKS po dłuższej przerwie także zdobywa bramkę! Jej autorem Bednarski. 5:2.
- 25 min - Gooool! 5:1 dla Huraganu po bramce Kamila Kręciewskiego.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
Koniec I połowy! Do przerwy Huragan prowadzi jednak 4:1.
- 19 min - Gooool! Huragan w natarciu! 4:1 po bramce Pawła Kręciewskiego.
- 17 min - Gooool! Huragan idzie za ciosem! 3:1 po trafieniu Kuby Wachowskiego.
- 6 min - Goooool! Huragan obejmuje prowadzenie po bramce Drężka. 2:1
- 5 min - Gooool! Ależ szybka odpowiedź Huraganu! Kuba Wachowski strzela bramkę na remis. 1:1.
- 4 min - Goooool! Jest otwarcie wyniku w tym meczu! Autorem bramki Glinka.

Mecz nr 4: Huragan Wojnowo - RKS CHUWDU
- 40 m in - Gooool! 14:3 Maciorowski. Koniec meczu!
- 38 min - Gooool! 13:3 - Maciorowski
- 37 min - Gooool! 12:3 - Niedźwiecki
- 36 min - Gooool! 11:3 - Marcinkiewicz
- 35 min - Gooool! 10:3 - Kropiewnicki
- 32 min - Gooool! 9:3 - Nietupski.
- 30 min - Gooool! 9:2 - Marcinkiewicz.
- 26 min - Gooool! Druga bramka dla Special Men. Autor: Nietupski. 8:2.
- 22 min - Goool! 8:1 Kowalczyk.
- 21 min - Goool! 7:1 - Kowalczyk.
Rozpoczęła się II połowa.
Koniec I połowy
- 18 min - Gooool! 6:1  - Niedźwiecki.
- 16 min - Gooool! 5:1, tym razem dla Hotelu trafia Maciorowski.
- 15 min - Gooool! 4:1 po bramce Kowalczyka.
- 11 min - Gooool! Do tej serii podłączył się także zespół Special Men, który zdobywa pierwszą swoją bramkę. Jej autorem Niksa! 3:1.
- 10 min - Gooool! ale seria strzelecka! 3:0 dla Hotelu po bramce Maciorowskiego.
- 9 min - Gooool! 2:0 dla Hotelu Robert's Port po bramce Marcinkiewicza.
- 8 min - Gooool! Niedźwiecki autorem pierwszej bramki w tym meczu. Dzięki jego trafieniu Hotel Robert's Port prowadzi 1:0!

Mecz nr 3: Hotel Robert's Port - Special Men
Koniec meczu! Ostatecznie THC pokonuje Hotel Mikołajki 6:1. Dwie ostatnie bramki zdobył Ogonowski.
- 28 min - Goool! Na 4:1 dla THC podwyższa Ogonowski.
- 26 min - Gooool! 3:1 dla THC po trafieniu Pietrzaka.
- 25 min - Gooool! Jeszcze w tym meczu wszystko możliwe! Hotel Mikołajki strzela kontaktową bramkę za sprawą Zawalicha! 2:1
- 23 min - Gooool! Jest druga bramka i drugie trafienie Krawcewicza! 2:0 dla THC.
-21 min - Gooool! Nareszcie kibice zobaczyli pierwszą bramkę w tym meczu. Krawcewicz daje prowadzenie dla THC. 1:0
Koniec I połowy. 0:0
- 8 min - na razie bez bramek. Czyżby Hotel Mikołajki sięgnął po pierwsze punkty w lidze?
Mecz nr 2: THC - Hotel Mikołajki
Koniec meczu! Czarno-Czarni pokonują Elite Team 5:2.
- 40 min - Gooool! Równo z końcową syreną piątą bramkę dla Czarno-Czarnych zdobywa Dobrowolski. 5:2.
- 33 min - Gooool! Czarno-Czarni uciekają rywalom ponownie na dwie bramki. Stępień autorem czwartej bramki. 4:2.
- 27 min - Gooool! Elite Team ponownie zdobywa bramkę kontaktową, jej autorem Bielski. 3:2.
- 24 min - Gooool! Czarno-Czarni prowadzą już 3:1 po bramce Ladzińskiego.
- 20 min - trwa pierwsze dzisiejsze spotkanie pomiędzy drużynami Czarno-Czarni i Elite Team. Na razie jest wynik 2:1 dla Czarno-Czarnych. Bramki: Ladziński, Dobrowolski- Chorążewicz. Koniec I połowy