piątek, 30 stycznia 2015

30.01.2015r., Hala Mikołajki, relacja "live" z XI kolejki spotkań "MJC"

Koniec meczu! Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem ;-) Miłego weekendu!
- 39 min - Gooool! 29:0, 30:0 - dwa razy Kowalczyk (w sumie trafił w tym spotkaniu 19 razy :-)
- 36 min - Gooool! 28:0 - Niedźwiecki
- 35 min - Gooool! 27:0 - Marcinkiewicz
- 34 min- Gooool! 26:0 - Kerzkowski
- 34 min - Gooool! 25:0 - Kowalczyk
- 33 min - Gooool! 24:0 - jakaś odmiana... tym razem Maciorowski
- 33 min - Gooool! 23:0 - kolejny secik bramkowy Kowalczyka (pięć bramek pod rząd)
- 28 min - Gooooool! 18:0 - Marcinkiewicz ( z rozpędu wpisaliśmy Kowalczyka)
- 27 min - Gool! 17:0 - Kerzkowski
- 26 min - Gooool! 16:0 -Kowalczyk
- 25 min - Gooool! Mały jubileusz w tym meczu Kowalczyka, właśnie strzelił swoją 10 bramkę. 15:0
- 24 min - Goool! 14:0 - Kowalczyk
- 23 min - Gooool! 13:0 - Kowalczyk
- 22 min  - Gooool! 12:0 - Kowalczyk
- 21 min - Gooool! 11:0- Kowalczyk
Rozpoczęła się II połowa.
- 19 min - Gooool! 10:0 - Niedźwiecki - koniec I połowy
- 18 min - Gooool! 9:0 Kowalczyk
- 16 min - Gooool! 8:0 - Kowalczyk
- 14 min - Gooool! 7:0 - Niedźwiecki
- 13 min - Gooool! 6:0 - Kropiewnicki
- 9 min - Gooool! 5:0 - Kowalczyk
- 8 min - Gooool! 4:0 - Kropiewnicki
- 6 min - Gooool! 3:0 - Marcinkiewicz.
- 4 min - Gooool!2:0 - Kowalczyk.
- 3 min - Gooool! Zdecydowanym faworytem tego meczu jest oczywiście Hotel Robert's Port. I to już pokazuje od pierwszych minut meczu. Kowalczyk i 1:0
- Mecz nr 4: Hotel Robert's Port - Elite Team
- 40 min - Gooool! Równo z końcową syreną do bramki trafia Cichowski i mecz kończy się zwycięstwem 7:2.
- 36 min - Goooool! Można rzec, że RKS CHUWDU raczej tego meczu nie przegra. Bednarski strzela szóstą bramkę 6:2.
- 35 min - Goooool! 5:2 dla RKS CHUWDU! Ponownie Cichowski.
- 32 min - Gooool! 4:2 dla RKS CHUWDU po bramce Cichowskiego.
- 22 min - Goool! Special Men strzela bramkę kontaktową, dzięki trafieniu Borowego. 3:2.
Rozpoczęła się II połowa meczu.
- 19 min - Gooool! 3:1 dla RKS CHUWU - Mariusz Styliarasa. Koniec I połowy
- 17 min - Gooool! RKS prowadzi 2:1 po bramce Bednarskiego. 2:1.
- 16 min - Gooool! RKS CHUWDU za sprawą Mariusza Styliarasa doprowadza do wyrównania. 1:1.
- 1 min - Gooool! Pierwsza akcja i od razu gol dla Special Men! Kordek. 1:0

Mecz nr 3: RKS CHUWDU - Special Men
- 40 min - Gooool! Tuż przed końcowym gwizdkiem sędziego Błaszczy-kowski ustala wynik meczu na 9:5. Koniec spotkania!
- 36 min - Gooool! THC nie poddaje się. Ogonowski strzela piątą bramkę. 8:5.
- 33 min - Goooool! Łukasz Gawliński autorem ósmego trafienia dla MKTZ. 8:4
- 28 min - Gooool! MKTZ poddrażniony szybko straconymi dwoma bramki zdobywa siódmego gola. Puszko 7:4.
- 28 min   Gooool! Chwila dekoncentracji w drużynie MKTZ i jest 6:4. Bramkę zdobywa Krawcewicz.
- 27 MIN - Gooool! THC zdobywa trzecią bramkę! Bronowicki. 6:3.
- 26 min - Goooool! Szósta branka dla MKTZ - Łukasz Gawliński. 6:2.
- 24 min - Goooool! THC zdobywa drugą bramkę! Jej autorem Pietrzak. 5:2.
Koniec I połowy.
- 19 min - Gooool! MKTZ zdobywa piątą bramkę, a jej autorem Łukasz Gawliński. 5:1.
- 16 min - Goooool! Wracamy po krótkiej przerwie. Aktualnie MKTZ prowadzi z THC 4:1. Bramki: Błaszczyk-owski 2, Puszko, Kuzyk - Suchan.
Mecz nr 2: MKTZ - THC
Koniec meczu! Huragan Wojnowo pokonuje Czarno-Czarnych 4:2.
- 37 min - Gooool! Czarno-Czarni ambitnie nie składają broni. Łukasz Oleksiej zdobywa drugą bramkę. 4:2.
- 34 min -  Gooool! Katar (niestety) ucieka Polsce, a u nas Huragan ucieka Czarno-Czarnym. Marcin Kręciewski autorem czwartej bramki dla Huraganu. 4:1.
-24 min - Gooool! Huaragan ucieka niczym Katar swoim dzisiejszym rywalom. Paweł Kręciewski autorem trzeciej bramki. 3:1.
Tak jak w Katarze, także i u nas rozpoczęła się II połowa.
koniec I połowy.
- 16 min - Gooool! Huragan obejmuje prowadzenie, dzięki bramce Ropiaka. 2:1.
- 12 min - Gooool! Huragan po kilku groźnych akacjach doprowadza do wyrównania. Gola zdobywa Kuba Wachowski! 1:1.
- 6 min - Gooooool! Czarno-Czarni obejmują prowadzenie po bramce Ochala! 1:0
Mecz nr 1 : Huragan Wojnowo - Czarno-Czarni
Witamy i zapraszamy na relację "live" z dzisiejszych spotkań "Mikołajki Jarguz Cup" :-)