piątek, 23 stycznia 2015

23.01.2015, hala Mikołajki, relcja "live" z X kolejki spotkań "MJC"

Koniec meczu! W ostatnim dzisiejszym meczu RKS CHUWDU pokonał Czarno-Czarnych 3:1. Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem.
- 39 min - Gooool! Honorowe trafienie dla Czarno-Czarnych, dzięki Dobrowolskiemu 3:1.
- 35 min - Gooool! RKS coraz bliże trzech punktów, po trzeciej bramce zdobytej przez Mariusza Styliarasa. 3:0
- 29 min - Gooool! RKS CHUWDU prowadzi 2:0 po bramce Kowalczyka.
- 22 min - Goooool~! Doczekaliśmy się pierwszej bramki w tym meczu! RKS CHUWDU obejmuje prowadzenie po bramce Cichowskiego. 1:0
Rozpoczęła się II połowa meczu.
- Koniec I połowy. Bez bramek, bez emocji. Może w drugiej połowie meczu zacznie się coś dziać.

Mecz nr 4: RKS CHUWDU - Czarno-Czarni
-39 min - Gooool! I pękła "dyszka" za sprawą Huraganu, a konkretnie Kuby Wachowskiego. 10:1! Koniec meczu!
- 38 min - Gooool! 9:1 dla Huraganu po bramce Pawła Kręciewskiego.
- 36 min - Goooool! 8:1 dla Huraganu po bramce Pawła Kręciewskiego.
- 33 min - Gooool! Huragan strzela siódmą bramkę za sprawą Ropiaka.
- 29 min - Gooool! Ponownie Ropiak i jest 6:1 dla Huraganu,
- 28 min - Gooool! Huragan prowadzi 5:1 po bramce Ropiaka.
- 25 min - Gooool! Z trudnej pozycji czwartą bramkę dla Huraganu zdobywa Kuba Wachowski. 4:1!
- Rozpoczęła się II połowa.
Koniec I połowy
- 16 min - Gooool! Jest pierwsza bramka dla Hotelu Mikołajki. Jej autorem Marek Zawalich. 3:1
 - 8 min - Goooool! Paweł Kręciewski autorem trzeciej bramki dla Huraganu. 3:0
- 5 min - Gooool! Marcin Kręciewski do pustej bramki bez problemu trafia! 2:0 dla Huraganu!
- 1 min - Gooool! Huragan obejmuje prowadzenie po bramce Drężka. 1:0!
Mecz nr 3: Huragan Wojnowo - Hotel Mikołajki
- 39 min - Gooool! Special Men jednak tego meczu raczej na pewno nie przegra. Siódmą bramkę dla Special Men. 7:5! Koniec meczu!
- 36 min - Gooool! THC minimalizuje straty! Ogonowski tm razem autorem bramki! 6:5
- 34 min- Gooool! Special Men ucieka rywalom już na dwie bramki po golu Kordka. 6:4.
- 29 min - Gooool! Niesamowity okres gry Serowika, który zdobywa trzecia bramkę z rzędu i daje prowadzenie Special Men 5:4!!!
- 24 min - Gooool! Serowik.... i jest remis 4:4!!!
- 22 min - Gooool! Special Team goni! Jest 4:3 po bramce Serowika.
- 21 min - Goool! Ogonowski autorem czwartej bramki dla THC. 4:2!
- Koniec I połowy.
- 16 min - Gooool! Serowik trafia kontaktową bramkę dla Special Men. 3:2
- 8 min - Gooool! Suchan... i THC prowadzi 3:1!
- 6 min - Gooool! Bronowicki i THC obejmuje prowadzenie 2:1!
- 3 min - Gooool! Jest remis> Bohatyrewicz strzela na wyrównanie. 1:1!
- 2 min - Goool! mamy otwarcie wyniku w tym meczu! Nietupski daje prowadzenie dla Special Men.
Mecz nr 2:THC - Special Men
- 40 min - Koniec meczu! MKTZ zgodnie z oczekiwaniami gładko pokonał Elite Team 16:1. Bramki: Maciej Gawliński 11, Łukasz Gawliński 1, Kuzyk, Puszko, Brodowski, samobójcza - Mateusz Jaworski.
- 21 min - Rozpoczęła się II połowa meczu.
- 19 min - Gooool! MKTZ kontroluje sytuację na boisku, prowadząc 4:0 po bramkach Macieja Gawlińskiego 3 i Kuzyka. Koniec I połowy.
Mecz nr 1: MKTZ - Elite Team
Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z X kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup".