03.01.2014 r., hala Mikołajki, relacja "live" z IX kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Dziękujemy za uwagę :-) Podsumowanie ligi tradycyjnie na www.mikolajki.ligspace.pl i sportowemikolajki.blogspot.com i do zaczytania następnym razem :-)
- Gooooool ! Maciej Gawliński równo z końcową syreną ustala wynik meczu! MKTZ wygrywa 6:4
   z Hotel Robert's Port.
- 26 min - Gooooool! Ależ zmiana sytuacji!!!!! Maciej Gawliński ukłonił się licznie zgromadzonej publiczności w hali sportowej w Mikołajkach, bo wcześniej pokonał bramkarza Hotelu Robert's Port. MKTZ prowadzi 5:4!
- 22 min- Gooool! Takich emocji nie było przez lata w hali sportowej w Mikołajkach!!!!! Adam Marcinkiewicz autorem wyrównującej bramki dla MKTZ!!! 4:4!
- 19 min - Gooool! Niesamowity i zjawiskowy dzisiaj Michał Maciorowski w samo "okno" - stadiony świata! Hotel Robert's Port prowadzi 4:3!
- 18 min - Gooooool! MKTZ doprowadza do wyrównania! Rzut rożny i z pierwszej piłki Michał Chabowski trafia do siatki!!!! 3:3!!!!
- 17 min - Goooool! Maciej Gawliński zdobywa kontaktową bramkę dla MKTZ. 3:2!
- Rozpoczęła się II połowa!
- 13 min - Goooool! Paweł Krupiński zdobywa trzecią bramkę dla Hotelu Robert's Port. 3:1! Koniec I połowy!
- 11 min - Goooool! Michał Maciorowski po raz drugi pokonuje bramkarza MKTZ! Hotel Robert's Port prowadzi 2:1!
- 6 min - Goooool! Ależ odpowiedź "Hotelarzy"!!!!! Michał Maciorowski doprowadza do wyrównania! 1:1!
- 5 min - Goooool! Do akcji ruszył bramkarz MKTZ Wojtek Brodowski, podanie do Maćka Gawlińskiego i MKTZ prowadzi 1:0!
- 2 min - W hicie na razie 0:0!
- Mecz nr 5 Hotel Robert's Port - MKTZ
Ale to nie koniec emocji w hali sportowej w Mikołajkach! Za chwilę danie główne dzisiejszego wieczora czyli mecz Hotel Robert's Port - MKTZ! Hala wypełniona po brzegi!
Koniec meczu! Niespodzianka w Nowym Roku! Huragan Wojnowo pokonuje lidera RKS CHUWDU 6:3!
- 28 min - Goool! x 2!!!! Huragan raczej tego nie przegra! Najpierw  Paweł Kręciewski, a chwilę później Kuba Wachowski pokonuja bramkarza RKS! 6:3!
- 20 min - Goooool! Reus zdobywa kontaktową bramkę dla RKS! 4:3!
- 19 min - Gooool! Kamil Kręciewski autorem czwartej bramki dla Huraganu! 4:2!
- 17 min - Gooool! Niesamowity Kuba Wachowski strzela trzecią bramkę! Huragan prowadzi 3:2!
- 14 min - Gooool! Ależ emocje! RKS doprowadza do wyrównania! Pawłowski strzelcem drugiej bramki dla RKS! 2:2 Koniec I połowy!
- 12 min - Goooool! Reszka strzela kontaktową bramkę dla RKS. 2:1
- 9 min - Goooool!  lider w poważnych opałach! Po dwóch trafieniach Kuby Wachowskiego, Huragan Wojnowo prowadzi 2:0 z RKS CHUWDU!!!
Mecz nr 4 RKS CHUWDU - Huragan Wojnowo
- Koniec meczu! OSP Mikołajki wygrywa z Czarno-Czarnymi Śmietki 3:1!
- 24 min - Goooool x 2! Oskar Ogonowski będzie najprawdopodobniej bohaterem meczu! W ciągu minuty strzelił dwie bramki i OSP Mikołajki prowadzi 3:1!
- 19 min - Gooooool! Strażacy strzelają wyrównującą bramkę. Autorem gola jest Izdebski. 1:1!
- Rozpoczęła się II połowa meczu. Czarno-Czarni prowadzą 1:0 z OSP Mikołajki.
- 13 minuta - Gooooool! Ożywienie na trybunach, ponieważ padła pierwsza bramka w tym meczu. Ochal daje prowadzenie dla Czarno-Czarnych. 1:0
- Ups, ależ spotkanie! 12 minuta i jest 0:0 :-)
Mecz nr 3 OSP Mikołajki - Czarno-Czarni Śmietki
- Koniec meczu! Czempiony wygrywają z Pigletami 8:3. Bramki zdobyli: Rokojżo 3, Kamil Lubelski 2, Jabłoński 2, Warmus - Mateusz Jaworski, Sturnich, Bielski.
- 8 min - Goooool! Trzecia bramka dla Czempionów, a jej autorem Rokojżo. 3:0!
- 7 min - Goooool! Kamil Lubelski po raz drugi pokonuje bramkarza Pigletów. 2:0 dla Czempionów.
- 2 min - Goooool! Kamil Lubelski otwiera wynik spotkania. 1:0 dla Czempionów.
Mecz nr 2: Czempiony - Piglety
- Koniec meczu. Dolary USA wygrywają z Special Team 7:3. Bramki zdobyli: Szymański 3, Krawcewicz 2,Michał Fafiński 2 - Kordek, Siurnicki, Nietupski.
- 17 min - Goool! Krawcewicz autorem czwartej bramki, a Szymański - piątej dla Dolarów USA. 5:0.
- Zakończyła się I połowa meczu. Dolary USA prowadzą 3:0 po bramkach Michała Fafińskiego, Szymańskiego i Krawcewicza.