piątek, 17 stycznia 2014

17.01.2014r, Hala Mikołajki, relacja "live" z XI kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Dziękujemy za uwagę i do zaczytania następnym razem :-)
- 30 min - Gooooool! Ależ fart! ostatnia akcja Czempionów i stojący blisko bramki Rokjżo trafia do siatki. Czempiony rzutem na taśmę wygrywają mecz 3:2 i nadal pozostają liderem rozgrywek.
- 26 min - Goooool! Kuba Wachowski doprowadza ponownie do wyrównania. 2:2!
- 24 min - Gooool! Sparzak kończy dwójkową akcję trafiając do siatki. czempiony prowadzą 2:1!
- Rozpoczęła się II połowa meczu!
- Koniec I połowy! 1:1
- 13 min - Gooooool! Huragan doprowadza do remisu po bramce Parzycha! 1:1
- 8 min - Gooool! Domurat otwiera wynik tego spotkania i lider czyli czempiony prowadzą 1:0!
- 6 min - Na tablicy na razie wynik 0:0.
Mecz nr 5 : Huragan Wojnowo - Czempiony.
Koniec meczu! RKS CHUWDU po niesamowitej pogoni wygrywa z Dolarami USA 6:3!
- 29 min - Goooool! Nowy nabytek RKS CHUWDU Mirosław Olszewski zdobywa szóstą bramkę i raczej pieczętuje zwycięstwo w tym meczu RKS CHUWDU. 6:3!
- 27 min - Goooool! RKS na fali. Piątą bramkę zdobywa Glinka i ze stanu 0:3 zrobiło się 5:3!
- 25 min - Gooooool! Gorczyca, który debiutuje w barwach RKS CHUWDU strzela bramkę, dającą prowadzenie RKS. 4:3
- 17 min - Goooool! Jest remis! Pawłowski z rzutu karnego pokonuje bramkarza Dolarów USA. 3:3!
- 16 min - Goooool! RKS chyba rozpoczął pogoń za rywalem. Glinka zdobywa kontaktową bramkę! 2:3
Rozpoczęła się II połowa!
- 15 min - Goooool! RKS zdobywa pierwszą bramkę w tym meczu, jej autorem Pawłowski. 1:3! Koniec I połowy!
- 14 min - Goooool! Jak na razie mega sensacja. Dolary zdobywają trzecią bramkę, której autorem jest Michał Fafiński! 0:3
- 6 min - Goooool! Przed polem karnym Krawcewicz odbiera piłkę zawodnikowi RKS CHUWDU, mija bramkarza i trafia do pustej bramki!  Dolary prowadzą już 2:0!!!
- 1 min - Gooool! Jako pierwsi bramkę zdobywają... Dolary USA! Jej autorem jest Romaniuk. 0:1!
Mecz nr 4:  RKS CHUWDU - Dolary USA
- 29 min - Goooool! Wynik spotkania na 7:3 ustala Łukasz Gawliński. Koniec meczu! MKTZ - OSP Mikołajki 7:3!
- 28 min - Gooooool! Najpierw 1000 % zmarnował Lubin, za chwilę szybki kontratak MKTZ i Marcinkiewicz zdobywa szóstą bramkę dla obrońców tytułu 6:3!
- 21 min - Goooool! Trzech piłkarzy MKTZ w polu rozegrało akcję, którą wykończył Marcinkiewicz. 5:3!
- 19 min - Goooool! Strażacy nie odpuszczają! Gryczon celnym strzałem kończy dwójkową akcję i jest 4:3!
- 17 min - Gooooool! Mamy odpowiedź MKTZ. Nowy nabytek drużyny Kropiwinicki z daleka pokonuje bramkarza "Strażaków". 4:2!
- 15 min - Goooool! Wierciszewski zdobywa kontaktową bramkę dla OSP Mikołajki. 3:2!
Rozpoczęła się II połowa meczu.
Koniec I połowy. MKTZ prowadzi 3:1 z OSP Mikołajki.
- 14 min - Goooool! Nareszcie udana akcja OSP Mikołajki, którą płaskim strzałem wykańcza Ogonowski i jest 3:1 dla MKTZ.
- 10 min - Goooool! Będący sam na sam z bramkarzem Marcinkiewicz przerzuca piłkę nad goalkiperem "Strażaków" i piłka po raz trzeci wpada do siatki. MKTZ prowadzi już 3:0!
- 7 min - Goooool! Trwająca od pierwszych minut wymiana ciosów przynosi drugą bramkę dla MKTZ, którą zdobywa Marcinkiewicz. 2:0!
- 1 min - Goooool! Chabowski otwiera wynik meczu i MKTZ prowadzi 1:0!

Mecz nr 3: MKTZ - OSP Mikołajki
- 30 min - Gooool! Głowiak ustala wynik meczu na 5:1 dla Czarno-Czarnych Śmietki. Koniec meczu!
- 29 min - Goooool! Oleksiej autorem czwartej bramki dla Cz-Cz. 4:1
- 27 min - Goooool! Honorowe trafienie dla Pigletów, którego autorem jest Zyśk. 3:1
- 22 min - Gooool! Zadroga zdobywa trzecią bramkę dla Czarno-Czarnych. 3:0!
- 17 min - Gooooool! Stępień próbował, próbował i wreszcie udało mu się pokonać bramkarza Pigletów. 2:0
- 15 min - Goooool! 3 sekundy przed końcem I połowy Lenkiewicz trafia do siatki i Czarno-Czarni schodzą na przerwę, prowadząc 1:0!
- 11 min - Mecz nie należy do porywających. Z obu stron próby ataków, ale kibice nadal nie zobaczyli bramki w tym meczu.
- 6 min - Na razie bez bramek w drugim dzisiejszym meczu.
Mecz nr 2: Piglety - Czarno-Czarni Śmietki
Koniec meczu! Hotel Robert's Port pokonuje Special Team 8:1!
- 28 min - Goooool! Mariusz Grabowski w swoim debiucie zdobywa trzeci bramkę i jest 8:1!
- 26 min - Goooool! Niedźwiecki... i 7:1!
- 25 min - Goooool! Niedźwiecki autorem szóstej bramki!
- 20 min - Goooool! Mariusz Grabowski ponownie zdobywa bramkę i jest 5:1.
- 18 min - Goooool! Mariusz Grabowski, nowy nabytek "Hotelarzy" zdobywa czwarta bramkę! 4:1.
- Koniec I połowy! Hotel Robert's Port prowadzi 3:1 z Special Team.
- Z małym poślizgiem rozpoczynamy relację z pierwszego dzisiejszego meczu. Po 14 minutach Hotel Robert's Port prowadzi z Special Team 3:1 (bramki: Michał Maciorowski 2, Niedźwiecki - Borowy).
Mecz nr 1: Hotel Robert's Port - Special Team
Witamy! Dzisiaj kolejna porcja meczów w ramach halowej ligi piłki nożnej w Mikołajkach - "Mikołajki Jarguz Cup".