piątek, 24 stycznia 2014

24.01.2014 r., HALA MIKOŁAJKI, relacja "live" z XII kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Jeszcze raz wszystkich przepraszamy, ale dopiero teraz udało nam się dokończyć relację "live" z dzisiejszego, najważniejszego meczu. MKTZ wygrał z Czempionami 5:0! Bramki zdobyli: Marcinkiewicz 2, Chabowski, Kropiwnicki, Brodowski.
Bardzo nam przykro, ale "Google" zawiesiły się i nie było możliwości relacjonować na bieżąco relacji z hitowego meczu MKTZ - Czempiony.
- 1 min - Goooool! Ależ początek w wykonaniu MKTZ! Chabowski zdobywa pierwsza bramkę w tym meczu i MKTZ prowadzi 1:0!
Przed nami danie główne dzisiejszego wieczora czyli starcie lidera - Czempioni z wiceliderem i obrońcą tytułu  - MKTZ.
Mecz nr 5: MKTZ - Czempiony
- 29 min - Gooool! Wynik tego meczu ustala Reszka. RKS CHUWDU pokonuje Czarno-Czarnych Śmietki 7:0.
- 28 min - Gooool! Rzut karny dla RKS. "Wapno" skutecznie wykorzystuje bramkarz RKS Miękiszewski. 6:0.
- 27 min - Goooool! Jest i 5:0 po bramce Reusa.
- 26 min - Goooool! RKS prowadzi już 4:0 po bramce Glinki.
- 24 min - Goooool! RKS raczej w tym meczu nie straci cennych punktów. Glinka autorem czwartej bramki. 4:0.
-16 min - Goooool! Gorczyca autorem trzeciej bramki dla RKS CHUWDU, które prowadzi już 3:0.
- Rozpoczęła się II połowa.
Koniec I połowy.
- 6 min - Goooool! RKS CHUWDU prowadzi 2:0 po bramkach Styliarasa i Reusa.
Mecz nr 4: RKS CHUWDU - Czarno-Czarni Śmietki
Koniec meczu! Hotel Robert's Port rozbił gających w osłabieniu Pigletów 22:1. Bramki: Michał Maciorowski 7, Kamil Maciorowski 4, Mariusz Grabowski 3, Jakub Pędzich 3, Adam Grabowski 2, Marek Grabowski 2, Adam Izdebski 1 - Topa 1.
- 17 min - Gooooool! U,la,la!!! Piglety także w dniu dzisiejszym nie zakończą tego spotkania bez zdobytej bramki. Jak na razie honorową bramkę dla tej drużyny zdobył Topa. 11:1.
- 16 min -Gooool! Wszyscy się zastanawiają, czy będzie "dwójka" z przodu, jeśli chodzi o liczbę strzelonych bramek przez "Hotelarzy". Na razie mają na stanie 11 bramek. Jedenaste trafienie zaliczył Marek Grabowski. 11:0.
Rozpoczęła się II połowa.
Koniec I połowy. Hotel Robert's Port deklasuje zdziesiątkowanych Pigletów 10:0. Bramki: Kamil Maciorowski 3, Mariusz Grabowski 3, Michał Maciorowski 3, Pędzich.
- 8 min - Goooool! Jest 5:0. Mariusz Grabowski po raz drugi.
- 4 min - Goooool! Tak jak przewidywaliśmy. Na razie średnia wynosi: jedna bramka na minutę. Hotel Robert's Port prowadzi 4:0. Bramki zdobyli: Kamil Maciorowski 2, Mariusz Grabowski, Pędzich.
Zapowiada się na niezłą "młockę". Piglety grają tylko w czwórkę.

Mecz nr 3: Hotel Robert's Port - Piglety
Koniec meczu! Huragan Wojnowo wygrywa z Dolarami USA 4:0.
- 27 min - Kuba Wachowski po raz drugi w tym meczu pokonuje bramkarza Dolarów USA. 4:0
- 26 min - Gooool! Wynik tego spotkania jest już raczej przesądzony. Po samobójczym trafieniu Huragan prowadzi już 3:0.
- 19 min - Goooool! Dał o sobie znać lider klasyfikacji najskuteczniejszych zawodników czyli Kuba Wachowski, który jest autorem drugiej bramki dla Huraganu. 2:0.
Koniec I połowy. Huragan prowadzi 1:0.
- 14 min - Gooooool! I kibice doczekali się pierwszej bramki w tym meczu. Rafał Wachowski daje prowadzenie dla Huraganu! 1:0.
- 3 min - na razie w tym meczu bez bramek.  W między czasie podajemy wyniki zakończonych dzisiejszych spotkań w Mikołajskiej Lidze Tenisa Stołowego: Gałązka/Bieńkowski - Rokojżo/Mielnicki 5:0, Gnatkowski/Ferenc - M. Ogonowski/D. Ogonowski 4:1.
Mecz nr 2: Huragan Wojnowo - Dolary USA
Koniec meczu! OSP Mikołajki wygrywa z Special Team 4:3!
- 28 min - Gooooool! Po raz pierwszy w tym meczu OSP Mikołajki wychodzą na prowadzenie. Wierciszewski autorem czwartej bramki i jest 4:3!
- 25 min - Goooool! Ależ bramkarz Special Team dał "ciała" przy bramce Bubienki. Mamy remis 3:3.
- 19 min - Goooool! Strażacy ponownie zdobywają bramkę kontaktową. Michał Suchan. 3:2 dla Special Team.
-16 min - Gooooool! Special Team powiększa przewagę do dwóch bramek. Jest 3:1. Autorem bramki Kacper Serowik
- Rozpoczęła się druga połowa spotkania. Special Team prowadzi ze "Strażakami" 2:1 (bramki: Kordek Kacper Serowik - Bohatyrewicz)
Mecz nr 1: OSP Mikołajki - Special Team
No to zaczynamy. Witamy i zapraszamy do wspólnego śledzenia relacji z XII kolejkis potkań mikołajskiej "halówki".