piątek, 31 stycznia 2014

31.01.2014 r., HALA MIKOŁAJKI, relacja "live" z 13. kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

- Koniec meczu! W spotkaniu na szczycie Hotel Robert's Port pokonuje RKS CHUWDU 7:2! Do zaczytania następnym razem :-)
- 25 min - Gooool! Posypały się nam bramki w ostatnich minutach. Hotel prowadzi już 7:2 po bramce Kajaka!
- 24 min - Goool! 6:2 dla "Hotelarzy"! Autorem bramki Krupiński!
- 22 min - Gooool! Hotel Robert's Port prowadzi już 5:2 po bramce Mariusza Grabowskiego!
- 21 mn - Gooool! "Hotelarze" uciekają znowu na dwie bramki! Michał Maciorowski podwyższa na 4:2!
- 19 min - Gooool! Bumbul zmniejsza rozmiary i trafia kontaktową bramkę dla RKS! 3:2
- 17 min - Gooool! Mamy honorowe trafienie dla RKS. Pawłowski. 3:1
Rozpoczęła się II połowa meczu.
Koniec I połowy! Hotel Robert's Port prowadzi 3:0 z RKS CHUWDU.
-11 min - Gooool! Hotel Robert's Port na fali!  Zdobywają trzecią bramkę, której autorem jest Mariusz Grabowski. 3:0!
- 8 min - Gooool! Krupiński autorem drugiej bramki dla Hotelu Robert's Port. 2:0 w meczu na szczycie!
-- 5 min - Goooool! Mamy pierwszą bramkę w tym spotkaniu.  Mariusz Grabowski daje prowadzenie dla 'Hotelarzy" w meczu na szczycie!

Mecz nr 5: Hotel Robert's Port - RKS CHUWDU czyli hit!
 - 29 min - Goool! Wynik meczu na 7:0 dla Huraganu Wojnowo ustala Bartosz Wachowski. 7:0.
 - 26 min - Gooool! Trwa spotkanie Huraganu z Cz-Cz. huragan prowadzi gładko 6:0 po bramkach Kamil Kręciewski 2, Kuba Wachowski, Szczubełek, Bartosz Wachowski, Paweł Kręciewski.
Mecz nr 4: Huragan Wojnowo - Czarno-Czarni Śmietki
Koniec meczu! Strażacy wygrywają 3:2.
- 10 min - Goool! mamy remis. Bohatyrewicz strzela bramkę dla "Strażaków". 1:1!
- 3 min - Goool! Piglety prowadzą po bramce Topy! 1:0
Mecz nr 3: OSP Mikołajki - Piglety
- Koniec meczu! Czempiony wygrywają 3:2 z Dolarami USA.
- 26 min - Gooool! Michał Fafiński zdobywa kontaktową bramkę dla "Dolarowców". 3:2.
- 14 min - Goooool! Czempiony chyba na dobre przejęli inicjatywę. Ladziński zdobywa trzecią bramkę i prowadzą 3:1. Koniec I połowy.
- 13 min - Gooool! I wicelider już prowadzi! Kamil Lubelski autorem drugiej bramki! 2:1 dla Czempionów!
- 8 min - Goooool! Kamil Lubelski doprowadza do wyrównania! 1:1!
- 1 min - Goooool! Dolary USA niespodziewanie obejmują prowadzenie po bramce Mariana Fafińskiego. 1:0.
Mecz nr 2: Czempiony - Dolary USA
- 29 min - Gooool! MKTZ zdobywa jedenasta bramkę, a jej autorem jest Sztachański. 11:3. Koniec meczu.
- 28 min - Gool! MKTZ prowadzi już 10:3. Kolejne dwie bramki strzelili: Błaszczyk i Chabowski.
- 23 min - Gooool! W meczu jest już 9:3. Kolejne bramki zdobyli: MKTZ: Kropiwnicki, Marcinkiewicz, Błaszczyk, ST: Serowik, Siurnicki.
- 17 min - Goool! jest bramka honorowa dla Special Team. Jej autorem jest Borowy. 6:1
- 16 min - Goool! Marcinkiewicz i MKTZ prowadzi 6:0.
Rozpoczęła się II połowa spotkania.
-15 min - Zdążyliśmy jedynie zrobić kawę, a już jest 5:0 dla MKTZ. Bramki zdobyli: Kropiwinicki 2, Błaszczyk, Sztachański, Marcinkiewicz. Koniec I połowy.
- 4 min - Goooool! Kropiwnicki otwiera wynik tego meczu i MKTZ prowadzi 1:0.
Mecz nr 1: Special Team - MKTZ
Witamy" i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z dzisiejszych spotkań mikołajskiej "halówki".