Sponsor serwisu

idealny trening na mase

piątek, 10 stycznia 2014

10.01.2014 r., relacja "live" z X kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup"

Dziękujemy za uwagę i zapraszamy następnym razem :-) Przypominamy, w niedzielę od 9.00 w hali sportowej w Mikołajkach IV Turniej Halowej Piłki Nożnej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Koniec meczu! Trzeci remis w dniu dzisiejszym. Po wspaniałym meczu Huragan Wojnowo remisuje 3:3 z MKTZ!
- 28 min - "Kruca bomba" - mało casu ;-) Kto zada decydujący cios, czy będzie remis?
- 20 min - Gooooool! Marcinkiewicz doprowadza do wyrównania! 3:3!
- 18 min - Goooool! Fatalny błąd bramkarza Huraganu po strzale Łukasza Gawlińskiego. 3:2
- 16 min - Gooooool! Kuba Wachowski podwyższa na 3:1 dla Huraganu!
Rozpoczęła się II połowa spotkania.
Koniec I połowy! Huragan prowadzi 2:1 z MKTZ.
- 13 min - Goooool! Chabowski zdobywa kontaktową bramkę dla MKTZ. 2:1
- 9 min - Goooooool! Kuba Wachowski podwyższa na 2:0 dla Huraganu!
- 8 min - Gooooool! Paweł Kręciewski zdobywa pierwszą bramkę! 1:0 dla Huraganu!
Mecz nr 5: MKTZ - Huragan Wojnowo
- Koniec tego pasjonującego spotkania!!!! 2:2!!!!!!
- 20 min - Goooooool! Cudowne uderzenie pod poprzeczkę Michała Maciorowskiego i jest 2:2!
- 19 min - Gooooool! Hotel nie poddaje się! Kamil Maciorowski po dwójkowej akcji strzela kontaktową bramkę! 2:1!
- 18 min - Gooooool! Suchan po raz drugi pokonuje bramkarza "Hotelarzy". 2:0!
- Rozpoczęła się II połowa spotkania.
- 12 min - Goooool! Czyżby zanosiło się na powtórkę z I rundy? Suchan daje prowadzenia dla OSP Mikołajki. Koniec I połowy.
- 8 min - Na razie bez bramek. Przypomnijmy, w I rundzie "Strażacy" nieoczekiwanie wygrali z Hotelem. A dzisiaj po 8 minutach bez bramek.
Mecz nr 4: OSP Mikołajki - Hotel Robert's Port
Koniec meczu!
- 28 min - Gooooool! Żelichowski doprowadza do wyrównania w tym spotkaniu! 3:3!
- 28 min - Jak na razie najciekawszy dzisiejszy mecz. Z obu stron okazje do zmiany wyniku, ale nadal Czempiony prowadzą 3:2.
Rozpoczęła się II połowa meczu. Czempiony nadal prowadzą 3:2 z RKS CHUWDU!
- 7 min - Goooool! RKS goni rywali. Reus autorem drugiej bramki. 3:2!
- 5 min - Goooool! Krystian Lubelski autorem trzecie bramki dla Czempionów 3:1!
- 3 min - Goooool! RKS otrząsnął się po dwóch ciosach i strzela kontaktową bramkę. Jej autorem Żelichowski. 2:1!
- 2 min - Gooool! Ponownie Krystian Lubelski pokonuje bramkarza RKS! 2:0.
- 1 min - Goooool! Piekne otwarcie Czempionów. Krystian Lubelski zdobywca pierwszej bramki! 1:0.
Mecz nr 3: Czempiony - RKS CHUWDU
Koniec meczu! Special Team wygrywa 5:4 z Czarno-Czarnymi Śmietki!
- 29 min - Czy Czarno-Czarni zdołają doprowadzić do remisu?
- 27 min - Goooool! Ponownie Special Team obejmuje prowadzenie! Autorem bramki Nietupski. 5:4.
- 21 min - Gooooool! Ponownie mamy remis! Stepień strzałem z pierwszej piłki doprowadza do wyrównania. 4:4
- 18 min - Gooool! Special Team nie odpuszcza! Jacek Grabowski ponownie daje prowadzenie dla ST. 4:3
- 15 min - Goooool! Czarno-Czarni doprowadzają do wyrównania po bramce Oleksieja! 3:3
Zakończyła się I połowa spotkania. Special Team prowadzi z Czarno-Czarnymi Śmietki 3:2 (bramki: Jacek Grabowski 3 - Lenkiewicz, Stępień).
Mecz nr 2: Special Team - Czarno-Czarni Śmietki
Koniec meczu! Dolary USA wygrywają z Pigletami 3:1.
- 27 min - Goooool! Dolary USA znowu uciekają na dwie bramki przewagi. Trzeciego gola zdobywa Szymański. 3:1.
- 24 min - Goooool! Piglety nawiązują kontakt z "Dolarowcami"! Bramkę kontaktową zdobywa Adrian Jaworski. 2:1.
- 22 min - Mecz nie należy do porywających widowisk. Dolary USA prowadza nadal 2:0 z Pigletami. Mamy nadzieję, że następne spotkania dzisiejszego wieczora będą o wiele ciekawsze.
- 15 min - Goooool! Bramkę do szatni ponownie zdobywa Krawcewicz. Dolary do przerwy prowadzą 2:0. Koniec I połowy.
- 10 min - Goool! W pierwszej rundzie "Dolarowcy" wysoko pokonali Piglety 11:1. Teraz, obserwując mecz, raczej "powtórki z rozrywki" nie będzie. Na razie Dolary USA prowadzą 1:0 po bramce Krawcewicza.

Mecz nr 1: Piglety - Dolary USA.
Witamy i zapraszamy do śledzenia relacji "live" z meczów X kolejki spotkań mikołajskiej "halówki".