27.12.2013 r., HALA MIKOŁAJKI, relacja "live" z VIII kolejki spotkań "Mikołajki Jarguz Cup".

Dziękujemy za uwagę. Podziękowania za pomoc Klaudii i Weronice podczas dzisiejszej transmisji :-) Podsumowanie ligi na stronach:
Tymczasem życzymy Wszystkim Wszystkiego Najlepszego w 2014 roku i... szampańskiego Sylwestra!!!!
Do zaczytania już w 2014 roku :-)
Koniec meczu. Po niezwykle pasjonującym spotkaniu RKS CHUWDU wygrywa 3:1 z MKTZ!
- 26 min - Goooool! Akcja za akcje i po jednej z nich Skrzęta strzela trzecią bramkę. RKS CHUWDU prowadzi 3:1 z MKTZ!
- 18 min - Gooooool! Błaszczyk próbował w pierwszej połowie kilkakrotnie, ale brakowało precyzji. Teraz się udało i MKTZ zdobywa bramkę kontaktową! 2:1 dla RKS
Rozpoczęła się II połowa meczu.
Koniec I połowy! RKS CHUWDU prowadzi 2:0 z MKTZ.
- 10 min - Gooool! Rzut wolny dla RKS CHUWDU. Podanie do Styliarasa, a ten z bliska trafia do siatki. RKS CHUWDU prowadzi 2:0!
 - 4 min - Goooool! Mamy otwarcie wyniku w tym meczu. Skrzęta płaskim, ale mocnym strzałem pokonuje bramkarza MKTZ! 1:0 dla RKS CHUWDU!
Mecz nr 5 MKTZ - RKS CHUWDU
- 30 min - Goooool! Nietupski zdobywa w końcówce meczu drugą bramkę dla Special Team, ale Czempiony i tak wygrywają 3:2! Koniec meczu!
- 27 min - Gooool! Jabłoński podwyższa na 3:1 dla Czempionów!
- 24 min - Goooool! Nietupski zdobywa kontaktową bramkę dla Special Team. Czempiony prowadzą już 2:1.
Rozpoczęła się II połowa meczu!
- 14 min - Goooool! Strzał Krystiana Lubelskiego odbija się niefortunnie od zawodnika Special Team i jest 2:0 dla Czempionów! 2:0. Koniec I połowy!
- 5 min - Gooooool! Kamil Lubelski strzałem z lewej strony trafia do siatki. 1:0 dla Czempionów!
- W dzisiejszym meczu faworyt - Czempiony grają w okrojonym składzie czyli w "pięciu".
Mecz nr 4: Czempiony - Special Team
Koniec meczu! Huragan Wojnowo pokonuje Piglety 4:3.
- 20 min - Gooool! I znowu Piglety "łapią" kontakt z Huraganem. Trzecią bramkę zdobywa ponownie Bielski. 4:3 dla Huraganu!
- 16 min - Gooool! Jest czwarta bramka dla Huraganu. Jej autorem Szczubełek. 4:2!
- Rozpoczęła się II połowa meczu.
- 14 min - Gooool! Jest bramka kontaktowa dla Pigletów! Bielski autorem drugiej bramki. Koniec I połowy!
- 9 min - Goooool! Kuba Wachowski, drugi raz w tym meczu pokonuje bramkarza Pigletów! Huragan prowadzi już 3:1!
- 7 min - Gooool!  Bartek Wachowski po rajdzie z lewej strony pokonuje bramkarza Pigletów. 2:1!
- 5 min - Gooool! Piglety doprowadzają do wyrównania po bramce Siurnickiego! 1:1!
- 4 min - Gooool! Indywidualna akcja Kuba Wachowskiego i piłka trafia do siatki. 1:0 dla Huraganu!

Mecz nr 3: Huragan Wojnowo - Piglety
Koniec meczu! Hotel Robert's Port wygrywa z Czarno-Czarnymi Śmietki 5:1.
- 27 min - Goooool! "Hotelarze" jednak wzięli się do roboty, mając dzisiaj taki potencjał w składzie ;-) Bubienko zdobywa piątą bramkę. 5:1!
- 23 min - Goooool! Wojtek Dziewa kończy dwójkową akcję i Hotelu prowadzi już 4:1.
- 19 min -  Goooool! Zespołowa akcja Hotelu, którą kończy Niedźwiecki i jest 3:1 dla Hotelu.
 - 17 min - Gooool! Krupiński pięknym strzałem w okienko po raz drugi pokonuje bramkarza Czarno-Czarnych. 2:1.
- koniec I połowy. Otwarcie trzeba przyznać, że patrząc na liczebność składów obu drużyn w dzisiejszym meczu, to "Hotelarze" powinni pewnie prowadzić wysoko. Jest jednak inaczej. Mimo, że Hotel Robert's Port ma zdecydowanie więcej okazji do strzelenia bramki, to jednak marnuje te okazje na potęgę. Z kolei Cz-Cz grają mądrze w obronie i próbują kontratakować. Do przerwy 1:1.
- 9 min - Gooooool! Mamy remis! Oleksiej po zespołowej akcji pokonuje bramkarza Hotelu Robert's Port. 1:1
- 3 min - Goooool! Paweł Krupiński nadal trzyma formę strzelecką sprzed tygodnia i dzisiaj otwiera wynik meczu, dając prowadzenie dla Hotelu Robert's Port 1:0.
- Rozpoczęła się I połowa meczu!
Mecz nr 2 Hotel Robert's Port - Czarno-Czarni Śmietki (rozpocznie się około 17.45)
Niestety, pierwsze spotkanie mamy już za sobą ;-) Drużynie OSP Mikołajki nie udało się skompletować składu na mecz. Sędziowie odgwizdali walkower dla drużyny Dolary USA 3:0.
Mecz nr 1: OSP Mikołajki - Dolary USA
Witamy po świętach. Drużyny uczestniczące w tegorocznej edycji mikołajskiej "halówki" postanowiły dzisiaj "zgubić" świąteczne kalorie.
Dzisiejszy zestaw meczów:
17:00 Dolary USA – OSP Mikołajki 17:45 Czarno-Czarni Śmietki – Hotel Robert's Port 18:25 Huragan Wojnowo – Piglety 19:10 Czempiony – Special Team 19:50 MKTZ – RKS CHUWDU